Treść opublikowana przez BMW6969
-
Gdzie jest żarówka do ringów (lampy xenon) ?
05.2007 ..po lifcie:-) tak mi się wydaje :)
-
Gdzie jest żarówka do ringów (lampy xenon) ?
kolego ja w moim e61- 2007r- zarówka od ringów to było H7 - (mam bixenon) - żarówka 1x H7 odpowiada za 2x ringi i doświetlanie zarętów.. Gdy mi przestały świeci ringi , wyciągnąłem reflektor z mysla ze to tylko kwetia żaróweki któa znajduja sie pod "długimi" , a tu lipa ..ponoć wyszły dwa rodzaje relektorów po lifcie , z żarówką H7 która oświetla ringi i drugi rodzaj z oddzielną żarówką wkręcaną pod "długimi" .
-
Co to za opcja ? FAVOURITE KEYS BMW e 61
dzieki bardzo:-) :D jednak nie mam takiej fajnej funkcji:)
-
Co to za opcja ? FAVOURITE KEYS BMW e 61
Przegladalem dzisiaj Menu i opcjach znalazlem zakladke FOVOURITE KEYS , schodze do okienka nizej i jest tylko opcja ..."DELETE assingment of all fovourite.." Panowie o co w tym chodzi ? myslalem ze to jest, gdy podejde do auta to samo sie otworzy i odpalanie samochodu jest bez wkladania kluczyka w stacyjke..? lecz moje klucze sa takie same ...bez funkcji KOMFORT ...chyba dobrze mowie :P bo jak obrocilem dwa klucze to niczym sie nie roznia(mam dwa te po prawej na foto)...tak jak na obrazu ponizej.. http://autoconsignmentofsandiego.com/index.php?main_page=page&id=35
-
E46 320d 150km 2003 KOREKTA LICZNIKA katowice
BMW6969 odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa kupilem e61 -2008r- z przebiegiem 200tys ...;] i czuje sie z tym dobrze:) oczywisce u zachodnich sasiadow byl zakup dokonywany:)
-
E53 X5 LCI 2004!!!!! UWAGA NA NACIĄGACZY! PUZZLE-PILA
BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-x5-po-lifcie-218-km-pelna-opcja-C23202061.html AUTO SIE POSTARZAŁO :D 2002 r :D a bylo 2004 :D
-
E53 X5 LCI 2004!!!!! UWAGA NA NACIĄGACZY! PUZZLE-PILA
BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża na miejscu było 298000 :D
-
E53 X5 LCI 2004!!!!! UWAGA NA NACIĄGACZY! PUZZLE-PILA
BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-x5-3-0d-218km-e53-lci-C22062550.html
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej w e61 2007
Milion raz i bez konkretnej opowiedz... Jedni twierdz ze sie wymienia kolejni znow mowia ze nie...
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Vin cx35898. Wymienia sie w niej olej?
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej w e61 2007
Witajcie, chce wymienić olej wraz z filtrem w autmatycznej skrzyni biegów , typ mojej skrzyni to : GA6HP-19Z , jaki olej zalać tam ? auto ma przejechane 180tys , i odczuwam przy redukcji biegów "tłumienie-wibracje", ogolnie biegi w gorej zmienia płynnie . jesli chodzi o tiptronic - to nie ma tego dyskomfortu.
-
316 m43 nie wiem czym zalać skrzynie
ja zalamem ATF DEXTRON II i jestem zadowolony. ps. pełno o tym na forum :search:
-
DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW E61 2007
ja dzis odkryłem cos nowego :D , mianowicie przy włączonym AUTO(mam bixenon) , gdy skrecam w lewo lub w prawo zapala sie w kazdej z tych lamp żarowka w miejcu gdzie powinienem miec "dlugie" . ;-)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
pytaj jak najwiecej , ja się spotkałem z wieloma przekretami gdy szukalem auto az w koncu pojechlem do HAMBURGA . Ja mialem komplet pytan zawsze przygootowany : - kto jest właścicielem, (osoba z ktora rozmawiasz czy to tylko posrednik) - kto jest wbity w dowod rejestracyjny BANK czy osoba fizyczna - auto w dowodzie ma wbite ciezarowe czy osobowe '(jesli osobowe czy posiada wszelkie dokumenty zwiazane z rejestracja w kraju , recykling, akcyza itp) - potem mozesz przejsc do etapu informacji na temat reszty pojazdu :-) W POLSCE NIE MA OKAZJI ! ! ! ! - z takiego załoznia trrzeba wyjsc.
-
DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW E61 2007
Dziekuje za jasna odp.;-)
-
DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW E61 2007
Panowie, jestem w takcie cieszenia się z nowego nabytku , natknąłem się w Vin-ie na "S524A ADAPTIVE HEADLIGHTS Adaptacyjne doświetlanie zakrętów" jak to działa? posiadam bixenon, czy to jest to że w czasie dokonywania zakrętu załącza mi się halogen ?
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
zamówiłem , dwa siłowniki bo obecne mi juz popękały totalnie, auto stało pół roku i rozpadly sie ...panowie jak wyglada wymiana ich w tej budzie ...?da rade samemu czy lepiej oddać "fachowcom"?
-
problem z kasowanie inspekcji PLYNU HAMULCOWEGO E61
udało sie :-) tak jak na filmiku wyzej :-) trzeba miec date a potem wciskac przycisk..:-) teraz tylko polskie menu, musze szukac , gdzie i kto robi i za ile ...yhm..
-
problem z kasowanie inspekcji PLYNU HAMULCOWEGO E61
Witam, mam BMW E61 2007 wczoraj byłem u mechanika na kompletnej wymianie wszystkich płynów itp , po wejsciu w Idrive pokazała mi sie jedna inspekcja m.in. WYMIANA PLYNU HAMULCOWEGO , czynnosc tak została wykonana lecz dalej świeci mi tak ikonka na kolor CZERWONY , "mechniak" nie umiał usunąć tej inspekcji po podpieciu pod OBD II aczkolwiek z innymi inspekcjami nie było problemu . Próbowałem metodą włączonego zapłonu i przytrzymania przycisku do kasowania dziennego przebiegu lecz pojawiam mi sie "małe OBC " nr VIN itp i dalej nic ;/ Powiem tylko że gdy włączam zapłon pojawia mi sie trójkąt z wykrzyknikiem i pisze SERVICE ... :mad2:
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
okej- zrobie jutro test - nie ma wiekszej filozofii chyba przy wymianie ?
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
jak sprawdzic ktory ? :-/ bo jeden używany 150 zł ...yhm..
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
ja mam tak ze jak siłą pcham ku górze to zostają tam tylko na sekunde i zatrzymuja sie na środku "nie maja podtrzymania"
-
BMW e61 2007 -siłowniki tylnej klapy
Witacjie, od wczoraj jestem szczęśliwcem posiadania BMW E61 - 2007- kupiłem sobie ją w DE , lecz miała jeden mankament, mianowicie tylna klapa o otwarciu bagaznika nie uchyla sie całkowicie do góry lecz do połowy , właściciel mowił że to problem tego typu iż stała 3miesiące . Teraz nie wiem czy wymieniać te siłowniki czy czekac az sie wyrobią ??
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Ja tez prosze o rozkodowanie ;-) tylko koncowe mam , CX35898
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
kierownica, lampy, i 218Km jest...