Treść opublikowana przez hawraneek
-
E39 525iA 2002r.
Na szczęście to tylko bateria, ale jestem w szoku, że tyle przeżyła :roll:
-
E39 525iA 2002r.
Ostatecznie wyzionął ducha-rok produkcji 2001 :)
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
Chodzą słuchy po Warszawie, że ma być Alfa albo Golfik :D
-
E39 525iA 2002r.
Wczorajszy dzwonek, Pan jadący skuterem zapomniał, że dojeżdżając do skrzyżowania równorzędnego trzeba przepuścić tych z prawej-na szczęście przeżył.
-
E39 525iA 2002r.
Robi się coraz ciekawiej-gdzieś w tylnej klapie? Sąsiad miał Moskwicza i tam odkryliśmy drewnianą podłogę :)
-
E39 525iA 2002r.
Dziękuję, ale przynajmniej cieszę oko jak zajdę do garażu :D
-
E39 525iA 2002r.
Dokładnie dzisiaj mija 5 lat jak jesteśmy razem, ja i moje e39, a za nami 67000km na polskich drogach. To był trudny związek, pełen wzlotów i upadków, ale mam nadzieję, że kolejne 5 lat upłynie nam w pełnej zgodzie i harmonii. :D http://eksperymentsobotni.blox.pl/resource/5lat.jpg
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
To chyba najlepsze rozwiazanie-tylko trzeba zdrowej sztuki szukać, żeby się na minę nie wpakować, u mnie już rok po przeszczepie i pacjent ma się bardzo dobrze. W moim poprzednim, kilka razy wskazówka weszła na czerwone pole i nic mu nie było, to są jednak dość wytrzymałe konstrukcje więc głowa do góry :D
-
E39 525iA 2002r.
Jeszcze taka ciekawostka, co znaleźliśmy po wymontowaniu szyberdachu-kartonowe BMW :D
-
E39 525iA 2002r.
Tak, ogrzewania. Robiłem jak zwykle w Mautoczesci , cena trochę ponad 6 stówek.
-
E39 525iA 2002r.
Zawory wymienione. ciąg dalszy walki z podsufitką, tym razem szyber wyleciał całkowicie z auta.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Podobno jeden z lepszych gwintów za rozsądne pieniądze, na angielskich forach zbiera bardzo pochlebne opinie, ciekaw jestem Twoich wrażeń. Gdzie zamawiałeś, jak to finansowo wyszło ?
-
BMW E39 525i by Pushupek
Nie ważne gdzie, ważne że działasz i to sam :cool2: Mam nadzieję, że po wymianie silnika będziesz tak samo zadowolony jak ja, po wymianie swojego. Powodzenia :cool2:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Ładna kolekcja, a to czarne w pierwszej linii w środku to jaki model ? Ja mam taki :)
-
BMW e39 530dAT by Shadow
Właśnie, jak to jest, ja się nad takimi zastanawiam http://allegro.pl/komplet-oslon-bmw-e39-silnik-skrzynia-spinki-i4940253498.html czy jednak lepsze ori ale używki ?
-
BMW e39 530dAT by Shadow
Coraz lepiej to auto wygląda, czarne listwy w środku to dobry pomysł, tamte to do Mietka bardziej pasowały niż do BMW. Nakładkę na drążku od biegów jeszcze przełóż. Na tunelu środkowym też wymieniłeś, czy została brązowa ?
-
E39 525iA 2002r.
Kozackie ma to auto :cool2: na ulicy nie przegapisz i od razu wiadomo, że jego-charakterystyczne znaczy :D
-
E39 525iA 2002r.
Czarne? :wink:
-
E39 525iA 2002r.
Zasadniczo to nigdy nie zgłębiałem tego tematu. Szamponu używam od lat, dobrze myje i pozostawia ładny połysk, więc zacząłem kupować też inne produkty tej firmy. Fakt, wszystko w Oszołomie, przy okazji zakupów domowych :) A jakie firmy są dobre ? Jak to mówią, życie bez planów jest nic nie warte. Co prawda już nie w tym sezonie, bo mnie ostatnio zdewastowało finansowo to hobby (a jeszcze mam w Maju jedną wizytę w warsztacie umówioną) ale mam nowy obiekt pożądania :D Taki klamot http://www.sprintbooster.pl/index.html Po wymianie silnika jest już dużo lepiej z reakcją auto na pedał gazu, ale skoro można sobie jeszcze uprzyjemnić jazdę, to czemu nie. Zastanawiam się tylko, czy to nie będzie miało negatywnego wpływu na automatyczną skrzynię :roll: i czy jakiś błędów nie zacznie wywalać.
-
E39 525iA 2002r.
Sobota, wreszcie trochę czasu znalazłem, żeby umyć auto i pstryknąć parę fotek-tak to wygląda po ostatnich zmianach. a w dzisiejszej akcji, czynny udział brali, tacy pomocnicy :)
-
E92 LCI M3 DKG
Myślałem, że już się nie doczekam tej galerii :D Na żywo, to dopiero robi to auto wrażenie, plus ten dźwięk, po przekręceniu kluczyka i dodaniu gazu...coś pięknego :cool2: Do czego by się tu przyczepić, żeby tak tylko nie piać z zachwytu...szkoda, że biała :wink: Tylko pozazdrościć, Tobie auta a jej, że trafiła w dobre ręce. Dużo radości z jazdy życzę :)
-
E39 525iA 2002r.
Do cacka to jej jeszcze trochę brakuje...jakieś 10 koła w gotówce i było by już całkiem znośnie :wink: Jakiś czas temu był poruszany temat dodatkowej pompy wody, u mnie działa to tak: Zastanawiam się nad takim zabiegiem, robił ktoś z Was coś takiego u siebie? https://www.youtube.com/watch?v=oDdEIbq0Jiw Madseason-lubię taką jelczową, obejrzę kiedyś Twoją na żywca, to się może przekonam. Osłonę też muszę sobie założyć, bo mnie ten ciągły syf pod maską wkurza, już parę razy sprzątałem ale zaraz było to samo, może zaryzykuję z takim wynalazkiem: http://allegro.pl/komplet-oslon-bmw-e39-silnik-skrzynia-spinki-i4940253498.html
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
A jak sobie radzisz z komorą silnika? Nie chodzi mi o same plastiki na silniku ale całość. Można to wszystko zlać wodą? Zwarcia jakiegoś nie będzie? Myjką ciśnieniową to się robi, czy jakoś delikatniej-typu pędzelek, szmatka i kawałek po kawałku z piachu i brudu czyścić, jak archeolog na wykopaliskach? Może jest gdzieś jakiś filmik instruktażowy? :D
-
[SPRZEDANE] e39 530iA //M-pak Shadow-line Sterlinggrau
Uchwyt jak uchwyt, ale to... ...ha ha, dobrze, że koloru nie zmieniła :mrgreen: muszę swoją doszorować, może też się czegoś ciekawego dowiem :roll:
-
E39 525iA 2002r.
Racja, bez rozbierania drzwi ciężko by było to zdjąć, nawet po rozebraniu, miałem spore problemy ze zdjęciem tej listwy, tak się zakleszczyła przez tyle lat. Jedne drzwi zrobiłem, mam nadzieję, że następne pójdą już sprawniej :D Jednak listwy zewnętrzne były łatwiejsze w wymianie. Wszystko jednak jest kwestią wprawy...przy kolejnych drzwiach wystarczyło już tylko odchylić boczek i listwy zeszły, tak więc ten tema mam już z głowy :D Na koniec jeszcze zmiana nereczek i po robocie.