Treść opublikowana przez pete_wwa
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
pete_wwa odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw podpisie jest 528 2008 rok to chyba o betę chodzi nie o jeepa :?:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie ma co wrzucać. typek handluje wszystkim co się jeszcze rusza. w tle jakieś angole koło komórki. i ten tekst: powodem sprzedarzy jest wyjazd z kraju. chetnie zamienie na bmw e60 jeszcze dopisze świeżo załozony gaz sekwencja miesiąc temu :duh:
-
[E46] zamiana oleju z 10w40 na 5w30/40
płukankę zawszę robię przy zmianie. mimo że gadki są takie że rozpuszczone osady blokują kanały olejowe. rzadszy olej wypływa lepiej z silnika.
-
[e46] 318i WBAAL31070JJ43661 Sosnowiec
pete_wwa odpowiedział(a) na Kripper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak jeszcze poliftowe jakoś wyglądają, to taka mnie w ogóle nie racjuje. z wyglądu jak zaporożec i osiągi takie same. chyba wolałbym jakieś dobre punto w tej cenie a nie jakieś umęczone pseudo bmw i 100km pod maską.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
to co jest dobre dla oleju do dpf jest równie dobre dla silnika bez dpf. po prostu mniej osadów i smoły zostaje w silniku co się równa większej sprawności.
-
e90 325i opinie!!! PILNE
pete_wwa odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża miałeś do czynienia z regulaminem i vinem tego auta? jeśli nie to popraw to :norty:
-
BMW e36 316 Zgorzelec, JH05212
pete_wwa odpowiedział(a) na wojan474 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdolne ranty i wogóle nadwozie pod kątem rdzy i dzwonów. dyfer i to czy nie jest czterośladowy, plus wycieki, kompresję na przeglądzie możesz też sprawdzić. zawias, mnóstwo rzeczy jest do sprawdzenia weź kogoś kumatego.
- Webasto
-
Instalacja zestawu Hid w e46. Pytania.
załatw kwit i oddaj. i nie zakładaj zenonów bo spotkasz się z dziwną sytuacją że w ostatniej chwili długimi po gałach będziesz dostawał od sporej grupy osób.
-
320Ci Czujniki parkowania
gwarancja jest na 12 miesięcy. poza tym masz 10 dni na oddanie. na pewno nie zepsuje się za dwa dni. btw mi nigdy czujnik nie poleciał w bmw więc nie wiem.
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
pete_wwa odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://s21.postimg.org/5qnpeml13/Screen_Hunter_55_Dec_26_21_44.jpg
-
325ti e46 Poznan
pete_wwa odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbyła już taka. może nawet ta sama. kojarzę tę wstrętna dechę i niebieskie fotele. lepsze zdjęcia załatw oprócz win bo g. widać.
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
pete_wwa odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże46 320d vs 318i Duel : BMW 318 i (E46) vs BMW 320 d (E46)
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
pete_wwa odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo gwiazdce jakbyś doczytał to są realne pomiary nowego egzemplarza x-lat temu :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
jest nawiew na tył to trzystrefowy.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
SAPS siarka i popiół jest wynikiem utleniania wszystkich składników /spalania/ oleju. "low SAPS" - oznacza niski poziom popiołu siarczonego (SA), fosforu (P) i siarki (S). Poziom ograniczeń zależy od klasy jakości ACEA dla samochodów osobowych ACEA C2/C3 - SA poniżej 0, 8%; ACEA C1/C4 - SA poniżej 0,5%
-
320Ci Czujniki parkowania
zamienniki mają wymiary i wtyki zgodne z oryginałem więc nic nie trzeba pasować. http://allegro.pl/listing/listing.php?string=e46&search_scope=category-50767&buyNew=1
-
E90 320d m-pakiet uszkodzona Janowiec WLKP WBAVC31050VC46171
pete_wwa odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziwne niby ma tą materiałową owijkę na bokach która jest tylko w emkowych, ale niewyprofilowane koło u góry bez tych uchwytów. http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=VC31&mospid=48480&hg=32&fg=35
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
pete_wwa odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeździłem mułowatym 520i ale z suchych danych 520d wypada jeszcze gorzej: Duel : BMW 520 i (E39) vs BMW 520 d (E39)
-
320Ci Czujniki parkowania
może coś z instalacją elektryczną jest.
-
BMW E60 530d WBANC71000B646306
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto chyba nie do Ciebie było :wink:
-
[e46] 318i WBAAL31070JJ43661 Sosnowiec
pete_wwa odpowiedział(a) na Kripper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsą dwie ryzykowne sprawy w tym temacie. jak w ogóle umowa fałszywa bo kupił od kogoś innego niż w briefie widnieje a wpisał tą osobę to grozi paragraf. czyli sprawa za fałszerstwo wynik spora kara finansowa do odsiadki włącznie. łatwo sprawdzić, wysyłają skan do Niemiec czy podpis się zgadza na umowie. a były właściciel raczej nie potwierdzi tylko powie że sprzedał turkowi, lub do komisu i kłopoty gotowe. druga to taka że w razie usterek/niezgodności z umową możesz się odwołać przez okno i nikt kasy Ci nie odda.
-
[e46] 318i WBAAL31070JJ43661 Sosnowiec
pete_wwa odpowiedział(a) na Kripper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto może miała jakiś słaby dzień. kuzyn z Niemcowni obdzwania mi wszystko i jeszcze nie spotkałem się z odmową.
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
pete_wwa odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto nie forum dyskusyjne dla maglarek żeby sobie puste posty nabijać. ogólny dział gdzie indziej' spalanie sobie wygogluj. i najpierw ustal jaki samochód chcesz kupić 5 czy 3er. a nie wrzucasz z nudów milion trupów do oceny których później nawet nie obejrzysz.
-
BMW e39 528i
pete_wwa odpowiedział(a) na marvol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażvin załatw i wpisz w tytule. niezły truposz musi to być jak za 9 tysi po opłatach sprzedaje ze swoim urobkiem.