Skocz do zawartości

pete_wwa

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pete_wwa

  1. w podpisie jest 528 2008 rok to chyba o betę chodzi nie o jeepa :?:
  2. nie ma co wrzucać. typek handluje wszystkim co się jeszcze rusza. w tle jakieś angole koło komórki. i ten tekst: powodem sprzedarzy jest wyjazd z kraju. chetnie zamienie na bmw e60 jeszcze dopisze świeżo załozony gaz sekwencja miesiąc temu :duh:
  3. płukankę zawszę robię przy zmianie. mimo że gadki są takie że rozpuszczone osady blokują kanały olejowe. rzadszy olej wypływa lepiej z silnika.
  4. jak jeszcze poliftowe jakoś wyglądają, to taka mnie w ogóle nie racjuje. z wyglądu jak zaporożec i osiągi takie same. chyba wolałbym jakieś dobre punto w tej cenie a nie jakieś umęczone pseudo bmw i 100km pod maską.
  5. to co jest dobre dla oleju do dpf jest równie dobre dla silnika bez dpf. po prostu mniej osadów i smoły zostaje w silniku co się równa większej sprawności.
  6. a miałeś do czynienia z regulaminem i vinem tego auta? jeśli nie to popraw to :norty:
  7. dolne ranty i wogóle nadwozie pod kątem rdzy i dzwonów. dyfer i to czy nie jest czterośladowy, plus wycieki, kompresję na przeglądzie możesz też sprawdzić. zawias, mnóstwo rzeczy jest do sprawdzenia weź kogoś kumatego.
  8. pete_wwa odpowiedział(a) na bodo1966 temat w E46
    a włączyłeś go na ile?
  9. załatw kwit i oddaj. i nie zakładaj zenonów bo spotkasz się z dziwną sytuacją że w ostatniej chwili długimi po gałach będziesz dostawał od sporej grupy osób.
  10. pete_wwa odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    gwarancja jest na 12 miesięcy. poza tym masz 10 dni na oddanie. na pewno nie zepsuje się za dwa dni. btw mi nigdy czujnik nie poleciał w bmw więc nie wiem.
  11. http://s21.postimg.org/5qnpeml13/Screen_Hunter_55_Dec_26_21_44.jpg
  12. była już taka. może nawet ta sama. kojarzę tę wstrętna dechę i niebieskie fotele. lepsze zdjęcia załatw oprócz win bo g. widać.
  13. e46 320d vs 318i Duel : BMW 318 i (E46) vs BMW 320 d (E46)
  14. po gwiazdce jakbyś doczytał to są realne pomiary nowego egzemplarza x-lat temu :wink:
  15. jest nawiew na tył to trzystrefowy.
  16. SAPS siarka i popiół jest wynikiem utleniania wszystkich składników /spalania/ oleju. "low SAPS" - oznacza niski poziom popiołu siarczonego (SA), fosforu (P) i siarki (S). Poziom ograniczeń zależy od klasy jakości ACEA dla samochodów osobowych ACEA C2/C3 - SA poniżej 0, 8%; ACEA C1/C4 - SA poniżej 0,5%
  17. pete_wwa odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    zamienniki mają wymiary i wtyki zgodne z oryginałem więc nic nie trzeba pasować. http://allegro.pl/listing/listing.php?string=e46&search_scope=category-50767&buyNew=1
  18. dziwne niby ma tą materiałową owijkę na bokach która jest tylko w emkowych, ale niewyprofilowane koło u góry bez tych uchwytów. http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=VC31&mospid=48480&hg=32&fg=35
  19. jeździłem mułowatym 520i ale z suchych danych 520d wypada jeszcze gorzej: Duel : BMW 520 i (E39) vs BMW 520 d (E39)
  20. pete_wwa odpowiedział(a) na scarab temat w E46
    może coś z instalacją elektryczną jest.
  21. są dwie ryzykowne sprawy w tym temacie. jak w ogóle umowa fałszywa bo kupił od kogoś innego niż w briefie widnieje a wpisał tą osobę to grozi paragraf. czyli sprawa za fałszerstwo wynik spora kara finansowa do odsiadki włącznie. łatwo sprawdzić, wysyłają skan do Niemiec czy podpis się zgadza na umowie. a były właściciel raczej nie potwierdzi tylko powie że sprzedał turkowi, lub do komisu i kłopoty gotowe. druga to taka że w razie usterek/niezgodności z umową możesz się odwołać przez okno i nikt kasy Ci nie odda.
  22. to może miała jakiś słaby dzień. kuzyn z Niemcowni obdzwania mi wszystko i jeszcze nie spotkałem się z odmową.
  23. to nie forum dyskusyjne dla maglarek żeby sobie puste posty nabijać. ogólny dział gdzie indziej' spalanie sobie wygogluj. i najpierw ustal jaki samochód chcesz kupić 5 czy 3er. a nie wrzucasz z nudów milion trupów do oceny których później nawet nie obejrzysz.
  24. vin załatw i wpisz w tytule. niezły truposz musi to być jak za 9 tysi po opłatach sprzedaje ze swoim urobkiem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.