Treść opublikowana przez pete_wwa
-
E46 325 touring Wrocław WBAAW31080JV35216
pete_wwa odpowiedział(a) na staszek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie Składanie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBAAW31080JV35216 Kod typu AW31 Typ 325I (EUR) Typoszereg E E46 (3) Seria 3 Rodzaj konstrukcji TOUR Układ kierowniczy LL Drzwi 5 Silnik M54 Pojemność skokowa 2.50 Moc 141 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STOFF FLACHGEWEBE LEINEN/ANTHRAZIT (E4AT) Data prod. 2000-11-28 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel. S386A DACHRELING Reling dachowy S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S433A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42) Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Bordliteratur deutsch S946A BERUECKSICHTIGUNG PREISABHAENGIGK. Dummy-SALAPA Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki
-
[e46] 318i 2000r. Kolbuszowa VIN WBAAL31060AY25429
pete_wwa odpowiedział(a) na barteq58 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMaciek tak jak powyżej moją tłusty szwab wytarł poniżej setki, teraz ma 160tkm i identycznie wygląda jak kupiłem. chyba zależy wszystko od stylu wsiadania i od grubych pośladów :mrgreen:
-
[e46] 318i 2000r. Kolbuszowa VIN WBAAL31060AY25429
pete_wwa odpowiedział(a) na barteq58 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażuszczelka o niczym nie świadczy w mojej maździe była identyczna przy przebiegu 80tkm po prostu przysłowiowy dziadek niemiecki jeździł tylko po mieście i tak grubas wytarł. sam się wystraszyłem bo fotel nie był ruszony zębem czasu, ale teraz widziałem już takie cuda wielokrotnie.
-
e36 [318 tds] Gorzów (nie znam vin)
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz4868 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażchłopcze jesteś na forum to nie pyskuj do innych bo sam zapytałeś o opinie to odpowiadają. sam jesteś baranem takiego trupa pokazywać. i nie porównuj do e36 po 8 tysi bo i one często są do podłubania. okazja to jest jakbyś taką co za 8 chodzi kupił za 2,5 , a nie padake taką. może sam sprzedajesz to próchno które kiedyś było samochodem? :mrgreen:
-
e36 [318 tds] Gorzów (nie znam vin)
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz4868 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak to co cena :mrgreen:
- e46 jakie żarówki?
-
e46 jakie żarówki?
a Ty tych używasz? nic sie nie zjara? bo przeciez to 2x wieksza moc kurna z przekąsem to pisałem na idiotów którzy takie wstawiają. trzeba tez pomyśleć o tych z na przeciwka. konkretnie wypowiedziałem się na 1 stronie.
-
e46 2.8 coupe WBABM51030JH29905
pete_wwa odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażładna to była tylko cena bo mała :mrgreen:
-
e46 jakie żarówki?
wszystkie homologowane. jak masz dobrze lampy ustawione to zwykłe starczą.
-
e87 116i
pete_wwa odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuż pisałem o to na priv. w ogóle w giełdzie powinno być nowe ustalenie że vin książka serwisowa i zdjęcia uszkodzeń niezbędne. jak nie to kopa i na otoszroto.
-
E46 320i 2001r 170km Płock WBAAV110X0FU02693
pete_wwa odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto typowy handlarzyna kombinator więc olałbym temat: http://www.google.pl/search?q=Marek502143&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&source=hp&channel=np
-
bmw e46 3.0
pete_wwa odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie sugerują. nawet komuś klamki nie chciało się przekładać i zamek ma pasażer teraz :mrgreen: listwy też każda z innej parafii. więc jakość rzeźby wątpliwa.
-
e87 116i
pete_wwa odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto z forum jak i z każdego innego portalu. typ ma 1 post więc zero zaufania do tego niech vin wrzuci do ogłoszenia bo to podstawa.
-
e46 2.8 coupe WBABM51030JH29905
pete_wwa odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtia. ten wpis ostatni to pewnie 5 lat temu i licznik cofnięty do ostatniego przeglądu. poza tym wrzuć vin w tytule.
-
e46 jakie żarówki?
jak jest kompleks xenona i ma daleko świecić polecam tę : http://moto.allegro.pl/hit-100w-h1-h3-h4-h7-efekt-xenon-super-moc-i2348430644.html z przeciwka na pewno nikt nic nie zobaczy a Ty wszystko i będzie szał pał. uważaj tylko żeby lampy się nie spaliły od gorąca :mrgreen:
-
Benzyna - jaką lać NIEMCY
te silniki które mają dopuszczone e10 można tankować jak leci. w innych co najmniej 95.
-
BMW E91 318i WBAVR51080K029089 Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na jolanta temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto dlatego łamie regulamin. kobieta by przeczytała. pewnie to jakiś handlarzyna co hormony damskie bierze :mrgreen: ale to też jest jakaś metoda bo jak damski nick to od razu zainteresowanie wzbudza wszyscy się ślinią i są pomocni :norty:
-
BMW E46 CENTRALNY ZAMEK PROBLEM
wiem bo sam to odkryłem. właściciel nieświadomy był ale też już wie. na sztukę sklecone pod Radomiem gdzieś. dlatego wszystko się sypie. zresztą zainteresowany niech się wypowie jak ma ochotę czy był na jakimś rzetelnym przeglądzie bo to w jego interesie, a nie co drugi post to że coś pada i samo się naprawia. daleko mi od straszenia.
-
E46 316 2002 Puławy WBAER11060KC16701
pete_wwa odpowiedział(a) na procentt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmało dokładnie ale zawsze coś. liczbę włączeń światła stopu należy podzielić w manualu przez 1,7 a w automacie przez 2,0 poczytaj w tym temacie bo ja życzę wszystkim miłego wieczoru i spadam na Zegrze pożeglować trochę jachcikiem i odpocząć od spalin :mrgreen: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=112762
-
E46 316 2002 Puławy WBAER11060KC16701
pete_wwa odpowiedział(a) na procentt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzapisuje się liczba naciśnięć hamulca. z małą rozbieżnością można wyliczyć przebieg.
-
Sprężyny zawieszenia na pierwszy montaż w bmw e46
tu masz adresy warsztatów i dystrybutorów sachs zarazem: http://www.zf.com/brands/content/de/sachs/technical_service_sachs/service_network_search_sachs/service-network-search-sachs.jsp#brands=1&country=58
-
instrukcja komputera
wypisz o jakie funkcje Ci chodzi to prosta rzecz przecież. a jak chcesz wszystko mieć to tutaj: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/0156313-instrukcja-obslugi-radionawigacji
-
BMW E46 CENTRALNY ZAMEK PROBLEM
to samo jak wyżej
-
BMW E46 CENTRALNY ZAMEK PROBLEM
akurat u Ciebie na 100% jest kicha z elektryką. na sztukę jest przekładka zrobiona i zaczyna się wszystko sypać tak jak z szybami. byłeś w jakimś porządnym warsztacie na weryfikacji tej przekładki czy nie zagraża życiu :?: :!:
-
320i klima nie mrozi, piszczy
albo napompować w serwisie z prawdziwego zdarzenia gazem pod dużym ciśnieniem. wtedy nieszczelność na ucho widać i słychać. lub użyć płynu z markerem UV jak kolega wyżej wspomniał mała nieszczelność na oringu i maszynka nie wykryje tego, a po czasie czynnik ucieka.