Treść opublikowana przez alvarokr
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Wyślij jeszcze raz.. ja dostałem po dwóch dniach ale cóż z tego jak i ta instrukcja choć do bmw bez idrive to i tak nie zawiera opisu funkcji które zawarte są w tej mojej niemieckiej heh
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
zgadza się..poprawka..nie przyjdzie mi pocztą tylko na meila dostałem linki pod którymi są instrukcje z idrive i bez. Druknę sobie w pracy :D
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Na stronie bmw.pl wypełniłem formularz..intrukcja obsługi przyjdzie mi pocztą :D za free
-
Stuki z zawieszki gdy autko postoi
tylko dlaczego stukać przestaje na drobnych nierównościach gdy auto trochę pojeździ?..później owszem też stukają ale już na większych fałdach
-
Stuki z zawieszki gdy autko postoi
Witam. Mam dziwne objawy pukania zawieszenia na bardzo małych gładkich nierównościach z rana lub gdy auto dłużej postoi, a najbardziej słyszalne jak popada. Jak chwile pojeżdże to pukania już nie słychać. Stuki dochodzą tak jakby od strony kierowcy. Słychać to tak jakby wybity łącznik stabilizatora lub guma na drążku stabilizatora. Byłem kilka dni temu na przeglądzie..panowie sprawdzili auto na szarpakach przód,tył i nic niepokojącego nie znaleźli..sprawdzili też amorki i tutaj wyszło że prawy amorek 65% a lewy 50% . Dodam jeszcze że podczas jazdy około 80km/h słychać nierównomierne wycie..podejrzewam oponki z przodu ponieważ nie są za bogate (nie łyse), ale widać że bieżnik na krawędziach zewnętrznych jest nierównomiernie zużyty. Wycie słychać po prostej..niema dużej różnicy podczas skrętu w prawo lub lewo tak jak jest to w przypadku uszkodzonego łożyska koła. Jadąc 160km/h odczuwalne nawet leciutkie bicie kierownicy. Dojeżdżając do świateł wycie przeradza się w dźwięk jakbym jechał na w połowie kwadratowej oponie. W tygodniu postaram się podmienić z kimś kołami. Co do stukania.. to może być? czyżby to była wybita poduszka-łożysko amortyzatora lewego? Idzie je jakoś sprawdzić bez demontażu?
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Jednak ta instrukcja z idrive różni się treścią od tej bez idrive..wiem bo mam książkową instrukcję tylko że po niemiecku. Jeśli ktoś by mógł podesłać na pocztę instrukcję do e91 320d bez idrive po polsku. [email protected] Dzięki
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Dzięki
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Witam. Tak ja w temacie. Wiem są linki wyżej ale nie da się u mnie ściągnąć lub nie działają. Znalazłem takie coś w necie ale ta instrukcja wydaje mi się nie pełna..np. nie ma opisu ustawień funkcji pod tą ikoną z kluczykiem zaznaczoną parafką i tą ze skalą. Bardzo proszę o przesłanie instrukcji po Polsku na [email protected] Dzięki
-
Dodatkowe zabezpieczenie e91 320d 2006
Witam. Chciałbym sobie założyć dodatkowe zabezpieczenie w formie jakiegoś odcięcia. Poszukuje informacji na temat gdzie w e91 320d 2006 znajdę plus po stacyjce oraz przewód aby odciąć pompę paliwa?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Bardzo proszę o rozkodowanie vin mojego nowego nabytku :D VIN WBAVU31020KY28479 DZIĘKUJĘ
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie VIN WBAVA71090PR98356 Z góry BARDZO DZIĘKUJĘ
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Bardzo proszę o rozkodowanie VIN WBAVA71050KR38006 Z góry dziękuje
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich. Jeszcze nie jestem posiadaczem autka marki bmw no ale jestem na kupnie. Poprzednio jeździłem passatem B3 1.8, vectra B 1.6 a ostatnio Audi A4 1.9 TDI. Teraz poszukuje e90 320i :) obym był z tego autka tak samo zadowolony jak z jego konkurenta czyli a4 :)