Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A jakie deklaorwane przebiegi w tych autach? Ta druga faktycznie ciekawsza, załatw VIN i zdjęcia pod maska, ze uda się coś znaleźć
-
www.mobile.de, www.autoscout24.pl, www.allegro.pl
Takie sprawdzenie to podstawa, ale nie dzwon bo Cię spławią - tylko się przejedź do ASO powiedz co i jak i zapytaj na dziale serwisu.
-
www.mobile.de, www.autoscout24.pl, www.allegro.pl
Daj link do tego auta i VIN to moze uda sie cos ustalić.
-
www.mobile.de, www.autoscout24.pl, www.allegro.pl
Temat wałkowany wielokrotnie tu na forum. :search: Ile chcesz przeznaczyć na zakup auta??? -
-
bmw 535d e 60 Łódź WBANC91030B763339
Bronx_l odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHipek wreszcie :cool2: :cool2: Chwal się czem prędzej. Kupiłeś w Pl czy w D??
-
[e38] Sosnowiec BMW 740 [VIN WBAGF81000DK66764 ]- czy warto?
Bronx_l odpowiedział(a) na trajano temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tego prawdziwego przebiegu się trzymaj :cool2: Im mniej człowiek wie tym jest bardziej szczęśliwy Przecież to auto ma 16lat - myślisz, ze ktoś jeździł 13tys rocznie i jeszcze założył LPG, ja więcej robię kabrioletem przez pół roku używania. Przecież wszyscy wiedzą kto kupuje 740 w salonie Przy aucie z tego roku nie ma chyba co patrzeć na przebieg (a już na pewno nie w PL) Jeśli ogólnie jest :cool2: to cieszyc sie jazdą i tyle. No i niestety stacja co 250 - 300km :cry2: BTW Nie ma możliwości sprawdzenia przebiegu przez OBD
-
Polski klient na samochód :)
Z cyklu zapytań do ogłoszenia (oczywiście mailem - bo na telefon szkoda kasy): "Witam, prosze opisac pochodzenie auta i jego poprzednich wlascicieli gdyz jest to rzecz ktora by mnie interesowala. Pozdrawiam" Następnym razem zrobię zdjęcie sprzedającego mi samochód - bo naprawdę po dwóch latach od zakupu ciężko mi go "opisać" :mrgreen: Po mojej odpowiedzi: "Ok a posiada Pan wszystkie potwierdzenia zakupu auta z włoskiego salonu plus umowę sprzedaży pomiędzy Panem a tą panią?" O ile moja umowa kupna sprzedaży jest w WK to jeszcze by się chciało fakturę z salonu za granicą.. Pytanie po co?? Gość nawet nie spytał o stan techniczny, bezwypadkowość, VIN itp.... Ręcę opadają :mad2:
-
pomocy przy wyborze e93 P096527
Bronx_l odpowiedział(a) na ponuryklecha78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ deska sie pomylilem, bo nie zauważyłem w vin S322A ale to chyba i tak niewiele zmienia.
-
pomocy przy wyborze e93 P096527
Bronx_l odpowiedział(a) na ponuryklecha78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo przecież jest "bezwypadkowy" więc pewnie lakierowali bo właściciel tak sobie ubzdurał:) Ktoś w postach niżej pisał, że ten dział schodzi na psy i że każde auto oczerniamy i nic nam nie pasuje - a będzie tak dopóki ludzie będą wklejać takie "OKAZJE" i będą wierzyć, że ktoś kto zawodowo zajmuje się sprzedażą samochodów odda im dobre auto za 2/3 wartości rynkowej. NIE MA WYJĄTKÓW handlarz wie ile warte jest dane auto, więc skoro wycenia he 40% taniej to ma ku temu powód - im nie zależy szybko sprzedać - oni mają zarobić "swoje"
-
pomocy przy wyborze e93 P096527
Bronx_l odpowiedział(a) na ponuryklecha78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo i tak 2/3 normalnej ceny rynkowej - więc nic tylko brać. :duh: Szczerze Ci radze dozbieraj pieniędzy bo w tej cenie 3litrowe diesle możesz kupić w 90 lub e91
-
pomocy przy wyborze e93 P096527
Bronx_l odpowiedział(a) na ponuryklecha78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE93 "DIESELEK" za 59tys :duh: Szkoda słów Art. Wartość Numer podwozia WBAWM51030P096527 Kod typu WM51 Typ 330D OL (EUR) Typoszereg E E93 () Seria 3 Rodzaj konstrukcji CABRIO Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik M57/T2 Pojemność skokowa 3.00 Moc 170 Napęd HECK Skrzynia biegów AUT Kolor SPACEGRAU METALLIC (A52) Tapicerka LEDER DAKOTA/D2 JADEGRAU (LCD2) Data prod. 2007-08-22 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego S3ACA ANHAENGERKUPPLUNG Hak holowniczy S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S4ATA INT.LEIST. SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, czarne S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC) S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S854A SPRACHVERSION FRANZOESISCH Wersja językowa, francuski S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S2C5A LM RAEDER STERNSPEICHE 185 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 185 S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów Zwykły fracuski golas, przelakierowany na "biało czarno" ze zmienionym wnętrzem i wymienioną deską rozdzielczą (pewnie po wybuchu poduszek) no ale czego chcieć za połowę ceny :duh: Pewnie się szybko sprzeda - bo Polscy poławiacze okazji będą chcieli wzbudzić zazdrość w sąsiadach :mrgreen:
-
BMW E91 TOURING 2.0d 143KM VIN k005908 Płock
Bronx_l odpowiedział(a) na wisniewski.j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś już kupił OKAZJE i się cieszy:)
-
BMW E91 TOURING 2.0d 143KM VIN k005908 Płock
Bronx_l odpowiedział(a) na wisniewski.j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE91 z przebiegiem 170tys z 2007roku za 26tys :duh: :duh: Takie rzeczy tylko w Płocku :mad2: Załatw oryginalne numery rejestracyjne tej holenderskiej firmówki a będzie ciekawie :norty:
-
bmw seria 3 model E90 sedan WBAVG91020E100167
Bronx_l odpowiedział(a) na czaris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW silnikach N47 właśnie taka jest.
-
bmw e 60 530d WBANR71060CX97725 Zielona Góra
Bronx_l odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo za bzdura. :duh: Kupuje normalnie auto na fakture VAT brutto 60tys w tym podatek. Jesli jestem osoba fizyczna to staje się ono moją własnością i sprzedaje sobie normalnie na umowę kupna sprzedaży.
-
BMW e61 520 2009,KRAKÓW VIN C085659
Bronx_l odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem o tym, ale byłem przekonany, ze w e60 jest tak jak w e90 i w tym konkretnym aucie jest już N47d20c.
-
BMW e61 520 2009,KRAKÓW VIN C085659
Bronx_l odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co chcesz wymieniać oprócz rozrządu jeśli jeszcze nic się nie posypało? http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_4088-mechanizm-ster-lancuch-sterujacy-dolny/vC085659 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_4089-mechanizm-ster-lancuch-sterujacy-gorny/vC085659 Zmieniasz rozrząd i masz spokój na kolejne 200tys. jestes pewny, ze to silnik "a"? Bo u mnie w 2009 roku w sierpniu jest już "c" a to auto jest z czerwca
-
BMW e61 520 2009,KRAKÓW VIN C085659
Bronx_l odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo kupić zestaw naprawczy w ASO za 1500zł i wymienić - przy tej wartości auta to naprawdę nie duże pieniądze. A przynajmniej będzie spokój:)
-
bmw seria 3 model E90 sedan WBAVG91020E100167
Bronx_l odpowiedział(a) na czaris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica może nawet z tego auta - tylko blenda Mpakietowa jakaś chińska założona :duh: Błotniki przednie lakierowane powtórnie. Już chyba trzeci raz widzę to auto w tym dziale
-
E87 116i 2009 Międzyrzecz WBAUH31060E333779
Bronx_l odpowiedział(a) na tomcio_paluch temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś nie widać w VIN pakietu schowków - chyba, ze schowek w desce wchodzi w skład pakietu komfort. Jeśli nie to deska wymieniona Generalnie cena cudowna - mega okazja więc czujność wzmożona
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem o tym doskonale - auto w ogóle mnie nie interesowało tylko przypadkiem trafiłem na ogłoszenie i byłem ciekaw jak przypłynął ten (jak jest napisane w ogłoszeniu) bezwypadkowy samochód w którym, żaden element nie był powtórnie lakierowany. No ale czego się spodziewać po Radomiu:) No ale cena jest okazyjna :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo cóż, autocheck w sumie czysty. Vehicle: 2007 BMW 3-Series 335i (WBAWB73537P035277) Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail 05/04/2007 ALLEN, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL 05/21/2007 ALLEN, TX 7 mil Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:05751239211133817) (Lien Reported) 05/01/2008 ALLEN, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL 05/01/2009 ALLEN, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL 05/26/2009 ALLEN, TX 27,413 mil Independent Emission Source PASSED EMISSION INSPECTIONP ASSED SAFETY INSPECTION 05/01/2010 ALLEN, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL 05/29/2010 ALLEN, TX 40,099 mil Independent Emission Source PASSED EMISSION INSPECTION PASSED SAFETY INSPECTION 11/04/2010 RICHARDSON, TX Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL 11/15/2010 RICHARDSON, TX 42,769 mil Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:05753140484082829) 02/27/2011 HOUSTON, TX Independent Source VEHICLE EXPORTED TO GERMANY Trochę zastanawia fakt, że pomiędzy 29.05.10 a 15.11.10 auto zrobiło tylko 2.670 mil. Poza tym nic tu więcej nie wymyślimy. Dzięki:) Już mam fotki: http://api.automo.pl:81/apiV2/automoFile.php?file=L3NoYXJlL01EMF9EQVRBL2F1dG9tby9fZGF0YVdNSS9XQkEvMjAxMS8wMy8xOS9pYWFpLzEwNDY3NTAzLzc2NTk5NzZfM19JLmpwZWcuanBn http://api.automo.pl:81/apiV2/automoFile.php?file=L3NoYXJlL01EMF9EQVRBL2F1dG9tby9fZGF0YVdNSS9XQkEvMjAxMS8wMy8xOS9pYWFpLzEwNDY3NTAzLzc2NTk5NzZfNF9JLmpwZWcuanBn Jak zwykle bezwypadek:)
-
Jedynka na krótkie trasy do miasta
Czyli chcesz jechać do Niemiec kupić auto w którym nawet nigdy nie siedziałeś?? :duh: Pamiętaj, ze kupno samochodu w Niemczech jest tak samo ryzykowne co w Polsce. Nasi rodacy zazwyczaj jak przejeżdżają granicę, tracą czujność i myslą, że auta z Niemiec są "oh i ah" bo Niemcy dbają, i pieszczą. Ale tam też są blacharze i lakiernicy i bynajmniej nie są bezrobotni. Sam kiedyś przez rok regularnie dwa razy w miesiącu wiozłem Lohre uszkodzonych aut z Niemiec, do umówionych już blacharzy i lakierników skąd po dwóch tygodniach ładowałem je po raz kolejny i wywoziłem do Niemieckich komisów, gdzie już czekali Polacy i Litwini nie mający pojęcia o autach - by kupić to piękne, wypieszczone i bezwypadkowe auto od Niemca Więc jak nie znasz sie na samochodach i jesteś świeżym kierowcą to zacznij od szukania w PL ale szukaj z kimś kto ma pojęcie o naszym rynku i mechanice - bo inaczej możesz się nieźle wpakować.
-
Jedynka na krótkie trasy do miasta
Wiem, że już od dłuższego czasu szukasz 1er, z tego co wiem masz dobry budżet. Najpierw szukałeś diesla w PL, później w D, koniecznie na wypasie i w M paku, teraz szukasz benzyny w D. Ale powiedz, czy byłeś już oglądać choćby jedną sztukę? Siadłeś, przejechałeś się? To ma być Twoje pierwsze auto i boisz się. że 122KM w nowoczesnym silniku nie dadzą rady? :duh: Obrałeś zły sposób na kupno auta, bo tu nikt za Ciebie nie wybierze. Proponuje ruszyć się z domu oglądnąć kilka aut w swojej okolicy, przede wszystkim przejechać się i sprecyzować swoje wymagania - to na pewno ułatwi Ci poszukiwania.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy a coś takiego WBAWB73537P035277 Link: http://allegro.pl/bmw-335biturbo-306km-e92-xenon-navi-skory-amaretto-i3467057569.html Pisze, ze bezwypadkowy i żaden element nie lakierowany - a błotnikach przednich rynienka się świeci jak psu jajca:)