Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Nowa seria 5 G30
Mam 20cali na M-pakowym zawiasie, jest twardo, ale da się żyć, kwestia po jakich głównie drogach będziesz jeździł. Pzdr
-
G30 520D - Black Sapphire Metallic -- LZFI NAPPA
Kilka nowych zdjęć, akurat dzisiaj wiozłem znajomego do Ślubu :-) Doszły felgi 759, ale docelowo 668 :evil: http://s2.ifotos.pl/mini/IMG1826JP_aqsxreq.jpg http://s2.ifotos.pl/mini/IMG1827JP_aqsxrww.jpg http://s6.ifotos.pl/mini/IMG1828JP_aqsxrwq.jpg http://s5.ifotos.pl/mini/IMG1829JP_aqsxrsh.jpg Pzdr
-
PowerKit BMW G30
Witam Zakładam temat, może będzie łatwiej o jakiekolwiek informacje na ten temat. PPK występuje do silnika 30d oraz 40ix, czy ktoś słyszał cokolwiek o silniku B47 190ps? Rzekomo do F10-tki ( B47 ) ma go w ogóle nie być, ale do G30 już tak. Pzdr
-
G30 M550i xDrive
Piano mega trudne w utrzymaniu, ale ostatnio widziałem jakieś listwy w okleinie drewnianej. Mega! Pzdr
-
Zakup G30 jako pierwszego BMW.
Dobre Ac, czyli Gap, znajomy korzystał :-) AKurat przy szkodzie całkowitej, ale to działa :) Pzdr
-
Zakup G30 jako pierwszego BMW.
Zauważ, że jak jest kradzież to mówi o tym cała polska i cały facebook, zdarza się to coraz rzadziej, a jedynym zabezpieczeniem jest parkowanie auta w prywatnym garażu i dobre AC :) Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Panowie, w przypadku zakupu samochodu w LEASINGU! Niezależnie od tego czy kupiliście 1 BMW czy więcej, jest realne 14% rabatu, kwestia tylko dobrego dogadania się ze sprzedawcą ( takowy samochód może być podciągnięty pod flote - ważne, żeby to szło w leasing ) Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Z tego co pokazują na filmiku w konfig. to nie wycina pojazdów. Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Zwykły LED adaptacyjny w G30 nie wycina pojazdów. Róznica będzie też pewnie w jakości światła, no i w wyglądzie. A czy różnica w cenie jest tak duża? Nie wydaje mi się ( za adaptacyjne dopłacasz ponad 2koła, a za pełny led 6500 ), jak bierzesz Systemy Asystujące Kierowcy, to masz fajny pakiet na ledY, i wtedy kosztują mniej, a co za tym idzie zmniejsza się różnica w cenie. Pzdr
-
Zakup G30 jako pierwszego BMW.
tak jak i dla F10, 1,500zł do 3 lat i 120000 bodajże. Do 4 lat coś ponad 3000zł Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Z tego co widziałem w demówkach, będą takie jak koledzy podsyłali. Ps. Czemu zamówiłeś niesprzedawalny w przyszłości manual? Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Trochę szkoda, że nie dobrałeś rozszerzonych, bo koszt niewielki, chyba cos ok. 1600zł, a te podstawowe i tak masz cyfrowe, bo gdyby były takie jak BlackPanel w F10 to co innego. Pzdr
-
G30 520D - Black Sapphire Metallic -- LZFI NAPPA
A co jest takową chorobą dzieciącą? Ps. Gdy ty lub reszta forumowiczów, którzy boją się wieku dziecięcego będzie zamawiać/kupować swoje egzemplarze, ja będę pewnie już samochód sprzedawał, od tego mam Gwarancje, żeby wszelakie usterki były likwidowane, ale jeśli w waszym mniemaniu przyjęło się, że nowe jest gorsze bo, jest nowe to nie mam pytań :norty: Silnik mamy sprawdzony ( w moim przypadku kilka lat na rynku ), większość systemów zaadaptowana z serii 7, więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi NIE Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Ja dzwoniłem w tej sprawie jakiś miesiąc temu, może trzeba ich zasypać większą ilością telefonów, to może ktoś się tym szerzej zainteresuje. Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
525d w G30 to prawie osiągi 530d F10 Pre-Lci :) Pzdr
-
G30 520D - Black Sapphire Metallic -- LZFI NAPPA
Czarne nerki już są i lotka też jest, czekam na ładne felgi i zrobię nowe zdjęcia :-) A jeśli chodzi o odróżnianie, to tylko po hamulcach, no i dzwięku silnika rzecz jasna :lol: Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Nie będę się spierał, ale wg mnie nie może wychodzić po Wi-Fi bo zakres działania byłby ograniczony do kilkunastu metrów, a tu nie o to chodzi. Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Czyli jak będę sobie chciał sprawdzić widok z kamer z odlegości nie wiem, np 3km to też pójdzie po Wi-Fi ? :norty: Karte SIM dostajesz razem z ConnectedDrive ( chociażby po to, żeby podejrzeć pogodę, meile, aktywować usługi zdalne, bądź Remote3dView ) Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
A co ma Wi-Fi do remote3dview? To idzię po karcie Sim, która jest w aucie z ConnectedDrive, tak samo jak usługi zdalne. W ustawieniach prywatności nie ma opcji Remote3dView.
-
BMW F10 520 Poznan Wbafw11020c646617
kamiloo98 odpowiedział(a) na Amarillo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle polaczki dzwonią, bo szukają E60 a tu nagle BUM F10! Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Dokładnie, jak zadałem pytanie Pani z infolinii, czemu oferują coś czego nie oferują, to nie wiedziała co odpowiedzieć, bo w konf. wyraźnie napisane, że z opcją ParkingAssistantPlus dostajemy kamery oraz możliwość podglądu ze smartfona. Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Tak, nie ma przeglądarki internetowej, i nie dało się jej domówić, a byłem przekonany, że będzie. Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Podgląd z kamer na Telefonie nie działa i nikt ani w BMW POLSKA ani u dealera nie umie odpowiedzieć dlaczego i kiedy to w PL będzie działało. pzdr
-
Nowa seria 5 G30
RWD to nie XD. Pzdr
-
Nowa seria 5 G30
Panowie a ktoś się orientuje jakie muszą być warunki spełnione, żeby się spryski relfektorów załączyły? Bo jeszcze mi się nie zdarzyło... Pzdr