Treść opublikowana przez bakulinek
-
Fajne kurtki BMW
Kurtki są spoko i cena ale potrzebna jest rozmiarówka w cm XL Chińskie a Polskie XL to nie to samo.
-
E90 Rozmiar koła dojazdowego/dojazdówki
W mojej kombi wygląda to tak.A moje continentale świetnie trzymają się drogi. http://i.imgur.com/SeavNb9.jpg
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Dobry pomysł ale zmieńmy temat i poczekajmy cierpliwie na 5 chętnego do zakupu lamp a w sprawie dla Marusza zapraszam na PW.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Lepiej pomyślcie o jakimś prezencie dla Mariusza i jego Żony przede wszystkim, a nie gratisach dla was. :) Te lampy Mariusz w sumie na dobrą sprawę załatwia jak by nie było DUŻO taniej niż normalnie i niech to będzie w pewnym sensie gratis jakis :mrgreen: Bardzo dobry pomysł z tym prezentem dla Mariusza i jego Małżonki.Trzeba się skrzyknąć na PW i pomyśleć o jakiejś niespodziance dla nich.Żartowałem z tymi gratisami...
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Czy dla grzecznych jak wcześniej są przewidziane gratisy??
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Proponuje dopisać do jakiego modelu łatwiej będzie "czerwonemu"
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Pewnie będzie jak się 5 kolegów zdecyduje. Ja jestem drugi.
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Przy 76-80st, sprawdź czy cała chłodnica(zwłaszcza dół) jest gorąca. Jeśli nie, to termostat blokuje i jest ok. Jeśli w tych temp. cała jest gorąca, to termostat przepuszcza i jest do bani . Sprawdzałem dwa razy po pracy 20 km trasa miasto dzisiaj temp +12 st silnik 76-80 st chłodnica w dolnej części zimna1/3 całości chłodnicy sprawdzałem dokładnie bo nie chce mieć niedogrzanego silnika.Trochę mnie to irytuje bo większość kolegów na forum wskazuje wyższe temp cieczy chłodzącej silnik w swoich samochodach.
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
U mnie jeszcze inaczej, kontroluje temp silnika od 3 miesięcy.Elm 32 wskazuje temp pomiędzy 76 - 80 st trasa miasto przebieg około 20 km bez znaczenia. Co pewien czas bez względu na temp zewnętrzną temperatura wzrasta do 94 st i oscyluje pomiędzy 88 - 94 st.Raz jadąc z Wa wy do Poznania przy -15 tak było.Ale ogólnie jak pisałem na wstępie 76-80 st.Jak myślicie to walnięte termostaty? czy ten typ tak ma? Do wypalania PDFa komp podkręca temp? Czytałem że procedura wypalania PDF zaczyna się od 75 st.Dziwne prawda?
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Jak ruszyła następna tura i by podeszły do mojej kombi to bym się pisał. BMW E-91 2006r przed liftem.
-
[e91 LCI 318d N47] interfejs elm 327 bluetooth
Polecam INTERFEJS ELM 327 MINI OBD2 BLUETOOTH niewiele wystaje poza gniazdo OBD.
-
E90 320D Problem z temp. silnika
W mroźne dni temperatura dochodziła jak pisałem ok 75 -80 stopni.Dzisiaj po pracy temperatura 8 stopin temperatura silnika dojechała do 96 spadała do 88.I tak oscylowała w tych zakresach.Miałem zamówione termostaty w ASO ale poczekam bo temp jest OK.Wpisy o treści"wymieniajcie termostaty" przed dokładnym sprawdzeniem to sianie zwykłej popeliny i nabijanie kasy sprzedającym.
-
Akumulator e90 320d 177 km
Panowie wystarczy popatrzeć w http://www.realoem.com/bmw/i dobrać odpowiedni aku. PS.Wiecznie chce mi się pić i mam gęsty przełyk :)
-
Akumulator e90 320d 177 km
Proszę viewtopic.php?f=70&t=135099&hilit=akumulator&start=15
-
Akumulator e90 320d 177 km
Jak z zapasem to do programowania.
-
320d wymiana termostatu EGR
Ja wymieniłem zgodnie z filmikiem cała zabawa 10 min.
-
Wlutowany opornik/rezystor. Co to ?
A kontrolka poduszek na desce ? jak pali przy zapłonie i gaśnie po odpaleniu to jest wszystko OK (widzi poduszki) chyba że i to obeszli.
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Ma to związek bezpośredni, więc odpowiedź brzmi tak (sterownik daje ciepło do kabiny jak silnik się rozgrzeje)
-
Łańcuch rozrządu N47
Coś nieźle zahurgotało? może to trakcja a może silnik?
-
Ksiazka Serwisowa Foto
Ten start samochodów przy twoim każdym poście!!!!!!!!!!!!! Oglądanie tego przeglądając forum męczy :mad2:
-
Pływający tył auta.
Tuleje pływające tylnej zawiechy.Łatwo sprawdzić auto na podnośnik szarpiemy mocno za koła na boki i góra dół.Przy uszkodzonej tulei łatwo wyczuwalny luz poprzeczny.
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Ja napisze tak. Są dwa rodzaje sprowadzanych aut np. z Niemiec.. 1) Samochody po wypadkach (mały przebieg) 2)Samochody odpicowane (kosmiczny przebieg) Moim zdaniem okazje nie istnieją nie ma głupich nikt nie sprzeda dobrego samochodu za okazyjną cenę. Na nowe też trzeba szczególnie uważać.Odbierałem nowy samochód służbowy(VW Passat)na sprawie sądowej sprzedający przyznał że auto miało stłuczkę w drodze z wagonu kolejowego na parking dilera.Pracownicy wszystko zataili dokonali naprawy w nocy i sprzedali niby nie bity a jednak.Na rynku samochodowym 85% sprzedawanych aut to szmelc.15% to okazje(po rodzinie,itd) :D Na miejscu kolegi pojechałbym do dobrego mechanika z praktyką od Beemek, tylko ktoś kto ma do czynienia na co dzień stwierdzi czy dana część ma przebieg np 500 tysi czy 100. Pozdrawiam.
-
Czy w n47d20c 143km sa klapki ?
Znajdziesz w .realoem.com po swoim nr VIN(kolektor)
-
Bmw e90 320d zaczelo kopcic na niebiesko
Podobne objawy przy padniętej chłodniczce EGR płyn daje do wydechu i kopci na jasno niebiesko.
-
320d - słabo kręci przy niskich temperaturach
Obstawiam padła co najmniej jedna świeczka żarowa miałem podobnie.