Treść opublikowana przez pepsi1001
-
Dyfer do 2,8
ale różnice są w przełożeniu jeszcze...
-
Dyfer do 2,8
najprawdopodobniej od żadnego innego...
- Dyfer do 2,8
-
MAIN BATTERY SWITCH
ciekawi mnie to... przydatny "bajer" bo odłączanie klemy od akumulatora jest uciążliwe :( a tak to "pstryk" i już :lol:
-
MAIN BATTERY SWITCH
na liście wyposażenia dodatkowego znalazłem: 818 MAIN BATTERY SWITCH gdzie się znajduje ten wyłącznik??
-
Ghost Rider BMW Z3
to nic nie wnosi do działu.... :?
-
BMW Z3 wady i zalety
w takim razie jedyne "ale" obalone... czas abyś kupił Z3 :)
-
Wskaznik paliwa
najlepiej wyciągnąć zbiornik... i odkręcając pokrywe pompy zobaczyć co sie dzieje w środku... w okolice pompy paliwa dostaniesz sie z kabiny, za siedzeniem pasażera jest odchylana ścianka... inne wyjście to tylko na kanał albo podnośnik, i wtedy demontowac zbiornik....
-
Preparat do tylnej szyby
proszę: :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=34729&sid=ba9d6d4ac0df8c11c426a11a86066ac2 http://cabrio-club.h2.pl/viewtopic.php?p=13696&highlight=&sid=73ca73736be9db6ab053470d9ee95a37
-
car audio :)
i jak to gra ? wszystkie głośniki wymieniałeś ? jakie koszty ? podziel sie informacjami... :) :)
-
car audio :)
przede wszystkim chodzi mi o niskie tony... bo wysokie mogą być... te "głośniczki" za siedzeniami nawet ładnie świszczą... :) te w drzwiach mam odłączone...
-
car audio :)
Jak u was sprawuje sie seryjny sprzęt grający ? Dla mnie nie jest najlepiej, dlatego zastanawiam sie nad zastąpieniem fabryki czymś lepszym, więc prosze o jakąś alternatywe (nie chce bawić się we wzmacniacze, dlatego w gre wchodzą tylko nowe głośniki ewentualnie radio, teraz mam JVC KD-LX3R kameleon) proszę o propozycje :)
- Coupe
-
Coupe
http://www.verdeck-weg.de/home.html http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_coupe.htm Tu masz dwie strony z danymi od coupe. z3 coupe jak i roadster było poddane liftingowi chyba w 99', lecz zmiany w coupe dotyczyły (chyba) tylko wnetrza, chodzi tu o konsole środkową. Bo na zewnątrz nie widać zmian, takich jak w roadsterze po lifcie (tył). co do M to eMka rządzi się swoimi prawami, jest inna gabarytowo, stylistycznie zewnątrz jak i wewnątrz w porównaniu z "cywilami", zarówno roadster jak i coupe. jeste jeszcze 3.0 w coupe :) Pozdrawiam :)
-
Silnik długo się nagrzewa...
i musiałbyś sprawdzić drożność większej części układu, przede wszystkim chłodnice skoro się podejrzanie nagrzewa...
-
Silnik długo się nagrzewa...
20 minut nagrzewania na postoju całkiem możliwe... nie sprawdzałem nigdy dokładnie, ale tak "na oko" trwa to zawsze dość długo... dzieje się to ostatnio, czy tak już miałeś od kupna ? czy wyczuwasz jakieś zmiany w pracy silnika ?
-
Poszukuje porady jak zamontowac elekryke do dachu
coś Cie boli ?? :lol: :duh: nie twórz głupich, bezsensownych postów... masz odpowiedź na swoje pytanie, Emek wysłał Ci PW czyli "prywatną wiadomość" więc o co Ci chodzi... ?! :? i nie panosz sie tutaj... :roll: jak nie masz zamiaru udzielać się na forum, to możesz to kulturalnie powiedzieć.. ale po to jest forum żeby wymieniać się informacjami... :?
-
Poszukuje porady jak zamontowac elekryke do dachu
bo my jesteśmy bardzo nieśmiali i skromni... :mrgreen:
-
Poszukuje porady jak zamontowac elekryke do dachu
relacjonuj postęp prac, napewno przydadzą się informacje innym użytkownikom... :) p.s. no i jest pierwszy temat w dziale :cool2:
-
[NEWS] Nowe BMW M3 CABRIO
wolałbym widzieć ją z miękkim dachem, wtedy byłoby to prawdziwe cabrio... a tak to czegoś brakuje... no ale ogólnie ładnie się prezentuje... no może tylko z profilu jest niezbyt beemką...
-
Tuningowane E90 i E92 na pokazie w Essen.
ogólnie fajne, szczególnie felgi... :) tylko jakoś w nowej trójce coupe nie podobają mi sie krawędzie gdzie próg łączy się z drzwiami... bmw mogłoby to zmienić...
-
trzy pokolenia siódemki...
według mnie najbardziej wyrafinowaną siódemką jest e38... :) a co do e65/66, to kwestia czasu i człowiek się przyzwyczai do tego nowego stylu... :wink:
-
Z4 - jak odróżnić 2 l od 3 l
jest 2.0... :) http://www1.bmw.pl/produkty/samochody/bmwz4/z4/content.htm?typ=danetechniczne_20i
-
Z3 na co zwracać uwagę przy kupnie?
...kameleon... :lol: rozumiem, że upindrzają tak "kalibry", ople omegi, ale ten piękny samochód........ :|
-
BMW Z3 wady i zalety
jak chcesz sie ścigać to kup sobie M3... a nie liczysz na osiągi w bulwarowym samochodzie jakim jest z3, do tego za jak najmniejsze pieniądze... :duh: