Treść opublikowana przez pepsi1001
-
jakie żarówki?
kupiłem żarówki, łącznie za wszystko zapłaciłem 257zł :) ale wierze że się opłacalo! niedlugo zamontuje i zdam relacje :)
-
Regulacja fotela pasazera
może się przyda.. :) http://www.moto.allegro.pl/item264695718_bmw_z3_silniczki_foteli.html
-
W tym dziale wieje nudą
w tym ze 100 jest u handlarzy... :)
-
jakie żarówki?
przykładowo dla pierwszego lepszego z3, według realoem to: postojowe- jakieś 12V 5W, mijania- HB4, drogowe- HB3 philips konkretnie do mojego modelu (inne wesje chyba tak samo) na swojej stronie poleca (wszystkie blue vision): -postojowe W5W (nr. prod. 12961) -na mijania albo H7 (12972) lub HB4 (9006) -drogowe HB3 (9005) chyba napewno :D kupie philipsa :)
-
jakie żarówki?
w związku ze zblizajacą się zimą, szybszym następowaniem zmroku, itp. chce wymienić żarówki przednich lamp, by zecia jeszcze bardziej rzucala sie w oczy innym kierowcom i nie tylko... :D chce żeby świecily mocniejszym, bielszym światlem, moze podchodzić w niebieski... dotyczy to świateł postojowych, mijania i drogowych... prosze o wszelkie informacje, oznaczenia, moc, firma, itp. pozdrawiam :)
-
car audio :)
Ty Emek chyba na pamięc znasz to niemieckie forum... :D wielkie dzięki :)
-
car audio :)
żeby nie tworzyc nowego tematu, podpinam sie tutaj... panowie podajcie instrukcje krok po kroku przeprowadzenia kabli (w tym wypadku zasilających sub'a), od akumulatora z bagażnika do kabiny pasazerskiej... :)
-
car audio :)
wyjmujesz zaślepke która jest wyżej, między pałąkiem... wkładasz tam ręke (dosyć trudno) i wyczuwasz pierścień, który odkręcasz. jak go odkręcisz głośniczek wyjdzie in front. :) co chcesz wstawić zamiast oryginału?
-
Przymierzam się do Z3 2.0...
gratuluje zakupu :) pochwal sie zdjęciami! ciesze sie że powieksza sie grono zzzetkofanów! :) da sie uturbić, ale cena kompletnego zestawu wyniesie około 10k złotych... więc lepiej kupić silnik 2.8 i zrobić przeszczep :) pozdrawiam
- glosniki
-
Instrukcja jak wykasować samodzielnie oilservice i inspekcję
postępując tak jak przykazał lukikiler udało mi sie wykasowac inspekcje i oil service w Z3, rocznik 99' :)
-
car audio :)
gdybym teraz kupował samochód to za te pieniądze brałbym bez zastanowienia... lepiej podnieś cene bo stracisz swoją drugą miłość...! a z kobietami niestety tak jest... :( no i mimo wszystko gratuluje i życze wszystkiego najlepszego!! :clap: :clap: :clap: :D :D :D ale przecież masz jeszcze e39 ? to nie musisz sprzedawać zetki :wink: :D
-
car audio :)
to zetka Michała.. drugiej tak pięknej chyba nie ma :) Michał grzeszysz! :(
-
car audio :)
jak doprowadziłeś zasilanie ?? i czy miałeś wyjście na sub w radiu czy podpiąłeś pod kable głośnikowe ??
-
car audio :)
http://www.blaupunkt.com/pl/7606305001_main.asp takie cudo ??
-
car audio :)
jaki efekt no i jakie koszta ?? :)
-
car audio :)
jakim cudem ?? :shock: :D
-
Przymierzam się do Z3 2.0...
jadąc ze złożonym dachem i tak nie usłyszysz szóstki... :)
-
Preparat do tylnej szyby
dzieki... :)
-
Preparat do tylnej szyby
nono ładnie... :) ile kosztuje ten środek ?
-
Ghost Rider BMW Z3
mugino dobrze gada, polać mu... :cool2:
-
Ghost Rider BMW Z3
tego jeszcze nie słyszałem... :lol: jak narazie sam tworzysz ten stereotyp... :doh:
-
Ghost Rider BMW Z3
to jest dział "Mechanika, Elektryka, Elektronika, Eksploatacja & Części" jestem przekonany, że nie zobaczysz żadnej zetki podczas takich "zabaw", w przeciwieństwie do e30...
-
BMW Z3 wady i zalety
zamiast powtarzać to samo na drugim forum lepiej kup wkońcu ten samochód... :P :):)
-
Dyfer do 2,8
masz racje :) w z3 2.8 jest 3.15