Treść opublikowana przez kuker84k
-
320d problem z odpalaniem
witam! mam problem. jak zakupilem autko rok temu mialem problem z odpalaniem no i okazalo sie ze akumulator do wymiany i pozniej wszystkie swiece. wszystko zakupilem nowe no i w zimie ladnie palil (bez problemu). zaczelo sie robic od nowa zimno w nocy i jak chce (teraz) odpalic auto to wyglada to tak ze niby odpalil i od razu gasnie. druga proba to samo. za trzecim razem postanowilem dluzej mu zakrecic no i dlawil sie dlawil az w koncu zapalil i puscil szary smierdzacy dym. zaznacze jeszcze ze jak sie pojezdzi (zagrzeje sie wszystko) zgasze auto i za powiedzmy 2 godz jeszcze raz odpale to wszystko jest w pozadku. problem wystepuje jak dluzej sobie postoi bez jazdy. co to moze byc????
-
320d 136km pytanie o downpipe
ladnie to wyglada. widac ze nowa i pozadna rura :)
-
320d 136 - pytanie o bląd
instalowalem zeby bylo po angielsku. no i u kolegi jak do podepne to ma angielski jezyk a jak pod siebie podepne to mam po niemiecku. nie wiem - to od sterownika zalezy czy co...
-
320d 136 - pytanie o bląd
wykasowalem i juz sie nie pokazuje.. a mam takie pytanie jak juz rozmawiamy o inpie. jak wchodze do mojego auta to pisze mi wszystko po niemiecku. kolega ma benzyne tylko ze starszy model i ma po angielsku. da sie to gdzies zmienic?? ... macie wogole jakas instrukcje uzywania inpy?? co do czego slozy itd itd ??
-
320d 136km pytanie o downpipe
kolego jcell a ta rure masz moze od tego uzytkownika z linka który podalem???
-
320d 136 - pytanie o bląd
witam! podpialem sie pod kompa i na impie wyskaczyl mi blad podany w linku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd0c0723c2699dd0.html dziwne jest to dla mnie bo dopiero co wymienialem swiece na nówki. co o tym myslicie?
-
320d 136km pytanie o downpipe
mozesz dac zdjecia, nie zaszkodzi :) moze po lifcie jest tam troche inaczej i dlatego nie pasowało ?? cos mi sie zdaje ze sie skusze na tego downpipe. za kata dostane pewnie z 200-300zl wiec nie duzo bede musial dolozyc :)
-
320d 136km pytanie o downpipe
widze ze opinie podzielone. no nic bede musial sie zastanowic co zrobic
-
320d 136km pytanie o downpipe
czyli odpuscic ta rure. a powiedzcie mi co lepiej zrobic... wybebeszyc kata czy lepiej wywalic go calkiem i w jego miejsce walnac cos innego. jesli ta druga opcja to co dac?? rure takiej samej srednicy? czy cos innego?
-
320d 136km pytanie o downpipe
witam! mam zamiar usunac u siebie katalizator i takie pytanie... czy oplaca sie inwestowac w takie cos http://allegro.pl/downpipe-bmw-320d-e46-rura-kolektorowa-katalizator-i1794750228.html czy lepiej poprostu wywalic kata i wspawac w jego miejsce odpowiedni element ??
-
320d - klima , problem
tak jak napisalem... jesli klima zostanie wlaczona po odpaleniu auta i wylaczona po jezdzie to jest wszystko w pozadku. nic sie nie dzieje jesli przed zakonczona jazda zapomne sobie wylaczyc klime guzikiem i zgasze auto to po ponownym odpaleniu wiadomo automatycznie klima sie zalancza (bo jej wczesniej nie wylanczylem) i wtedy zaczynaja sie jaja. czyli buczenie trzesienie auta, chwilke chlodzi potem grzeje.... co do wiatraka to chlodzi bo ostatnio jak wyszedlem z auta bylo slychac jak chodzil. i to napewno ten wiatrak bo mam tylko jeden wiatrak
-
320d - klima , problem
witam! zauwazylem cos nowego. prosze o opinie gdy jade i wlancze klime wszsytko ladnie chodzi i przed zgaszeniem auta wylanczam klime. ostatnio przed wylaczeniem auta zapomnialem wylanczyc klime i jak uruchomilem auto to wiadomo ze automatycznie sie wlanczyla no i zaczela buczec ( na postoju) przez chwile chlodzila pozniej grzala!, za chwile zaczelo telepac autem. poprostu zeby wszystko chodzilo dobrze musze przed zgaszeniem auta wylaczyc klime. Co to moze byc??? dodam ze dopiero co ja nabijalem odgrzybialem i wiadomo ten olej tez jest uzupelniony. aha i jeszcze jak jade z klima i w trakcie jazdy nie chce juz jej uzywac to jak wylancze to z nawiewów leci nieprzyjemny zapach jakby cos gniło. prosze o odopwiedz! dzieki
-
320d elektrozawór turbiny
wymienilem odme, elektrozawór oraz przeczyscilem egr no i jakby lepiej sie zachowywał. jezeli chodzi o przewody podcisnienia to wymienil mi tylko przy elektrozaworku (chociaz byly dobre) a reszty nie zmienial bo powiedzial ze te oryginalne sa szczelne i duzo lepsze bo jeszcze w tych oslonach.
-
320d - klima , problem
witajcie! dzis postanowilem sprobowac jeszcze raz wlanczyc klime i zobaczyc co sie bedzie dziac.... no ale nic sie tym razem nie dzialo.wszystko w pozadku. moze to wiatrak albo nie wiem ? ten "jez" ma cos wspolnego z klima?
-
320d - klima , problem
przed nabiciem nie jezdzilem na klimie bo jak raz wlanczylem to pozniej zaczelo walic...no i nie chlodzila jak miala chlodzic. serwis raczej dobrze wszsytko zrobil. mam nawet "paragon" z maszyny z jakimis cyferkami. jak cos moge podac.
-
320d - klima , problem
czyli siada sprezarka??
-
320d - klima , problem
witam panowie! mam taki problem : wczoraj odgrzybilem i nabilem klime. dzis wracajac z pracy wlączylem sobie ją na 16 stopni i w aucie zrobilo sie fajnie , zimno , wszystko w pozadku. zajechalem pod sklep i poszedlem na zakupy. jak wracalem do domu to stanąłem na swiatłach (oczywiscie klima wlączona) no i zaczelo dziwnie buczec. przygazowalem a tu jeszcze bardziej buczalo az przerwalo sie buczenie. puscilem gaz i znowu buczy. ruszylem i wraz z przyspieszeniej buczalo bardziej i znowu ustało. aha i jeszcze jak zatrzymywalem sie przed swiatlami to tak dziwnie zaczelo jakby autem telepać co to moze by???
-
320d - przegub
tak.. nowa półoś to pewnie niezly koszt. na real.. ponad 450dolarów
-
320d - przegub
widze ze nikt nie ma. a mam takie pytanie.czy półoś z bmw e46 320d po lifcie bedzie pasowac do bmw e46 320d przed liftem ???
-
320d - przegub
no teraz to juz wszystko wiem. tak to jest jak sie nie jest mechanikiem :) mam pytanie czy ma ktos do sprzedania ową półoś (moga byc nawet dwie lewa i prawa) do bmw e46 320d przed liftem?? interesuje mnie tylko stan bdb poniewaz nie chce zeby bylo tak ze pojezdze rok i znowu bedzie stukac
-
320d - przegub
nie moge nigdzie znalezc samego przegubu.pewnie trzebabedzie cala półoś wymienic
-
320d - przegub
rzeczywiscie jakis ciul umiescil sworzen wahacza w przegubach. tak przegladam aukcje i nie ma uzywanych przegubów. jedynie cale półoski
-
320d - przegub
ups.. no rzeczywiscie. ja potrzebuje do mojej 320d 136km czyli tylko naped na tyl. czyli ten meyle bylby dobry? jak myslicie?
-
320d - przegub
witam panowie! mam pytanie czy jest sens ladowac w przegub ponad 400zl )http://allegro.pl/przegub-zewnetrzny-bmw-e46-325xi-330xi-330xd-4x4-i1722498307.html) czy lepiej zastąpic go tym http://allegro.pl/przegub-zewnetrzny-bmw-e36-e46-i1720407672.html. musze to wymienic bo przez to mam gluche stuki przy np gwaltownym ruszaniu lub przy odejmowaniu gazu. pozdrawiam!
-
320d pytanie o Short Shifter
widze ze nikt nie stosował tego "shorta"