Treść opublikowana przez kuker84k
-
bmw e46 320d co o nim myslicie?
kuker84k opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam! jak w temacie.. warto zawracać sobie nim głowe?? http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-klimatronik-super-stan-i2154686302.html
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie vin WBAAP71040JL45255 dziekuje
-
320d pytanie o zastąpienie egr czyms takim :)
red coupe... fura jest z 2000r czyli przed liftem. dlaczego wg ciebie warto zaslepic? jak tu tyle przeciwników ?
-
320d pytanie o zastąpienie egr czyms takim :)
znowu odbiegne od tematu. macie moze jakies linki do tego disa nowego?? kabelek mam i mam tylko inpe. a w inpie to nic nie zrobi.
-
320d pytanie o zastąpienie egr czyms takim :)
ten elektrozawór wymienilem .. chodzilo mi o to http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-powietrza-bmw-e46-e39-e38-i2111139419.html
-
320d pytanie o zastąpienie egr czyms takim :)
widze ze sa i zwolennicy i przeciwnicy ... tak odbiegajac od tematu to blad wtrysku sterujacego mialem jakis rok temu jak kompa podlanczalem. po wykasowaniu bledu juz sie nie pojawia - dlaczego??? wracajac do tematu. czyli lepije wyczyscic kolektor (bo egr czyscilem niedawno) i bedzie dobrze?? no i jeszcze ten zaworek wyczyscic albo kupic nowy ?? (tylko ze nowy to 190zl
-
320d pytanie o zastąpienie egr czyms takim :)
witajcie. przegladalem allegro i zauwazylem takie cos http://allegro.pl/bmw-obejscie-egr-e46-e39-318d-320d-520d-530d-i2124653237.html jak myslicie warto takie cos zalozyc zamiast egr'a ?? ciekawe czy to co tam pisza to dobre dla silnika
-
[e46] opinie nt felg
czyli [BAD] zbita. dac sobie z tymi akurat spokój
-
[e46] opinie nt felg
tu mam zdjecia tych felg od tylu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15060c838d89f582.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f3cabd2e6f13838.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/974dd8e78717f23e.html prosze o odpowiedz.
-
[e46] opinie nt felg
jak gosciowi napisalem zeby mi wyslal zdjecia z tylu felgi z napisem kto robil to napisal mi ze teraz wszyskie felgi nawet ori robia w chinach a te co sa w linku sa tajwanskie
-
[e46] opinie nt felg
wypowie sie ktos??
-
[e46] opinie nt felg
witam! chce sobie kupic takei felgi http://allegro.pl/nowe-felgi-bmw-m5-do-bmw-e36-e46-e90-16-cali-i2114510530.html. ponoc nie sa one chinskie tylko wloskie. wiem ze niektórzy powiedza ze lepiej wziac uzywane a oryginalne ale ten wzór co w linku mi sie podoba a w uzywanych nie ma takiego.. wogole maly wybór jest w 16stkach. dlatego chcalbym poznac opinie o tych. pozdraiwam!
-
[320d e46] pytanie o zamiennik orygnalnego oleju do skrzyni
no i ile ci weszlo tego oleju? 1,3l ??
-
[320d e46] pytanie o zamiennik orygnalnego oleju do skrzyni
no i jak??
-
[320d e46] pytanie o zamiennik orygnalnego oleju do skrzyni
witam! chce sobie wymienic olej w skrzyni biegow manual z oryginalnego ten model jest dla mnie MTF-LT-2 (sprawdzalem po vinie) i mam takie pytanie... na allegro jest zamiennik tego oleju o polowe tanszy. http://allegro.pl/olej-przekladniowy-bmw-pentosin-mtf-lt2-75w-80-1l-i2051072819.html . kupic oryginalny czy ten zamiennik ??
-
bmw e46 320d pytanie o lampy
no i jak? wypowie sie ktos?
-
bmw e46 320d pytanie o lampy
Witam! chcialem sie spytac, ktore wg was lampy przednie pasuja do beemki o kolorze srebrnym te http://allegro.pl/lampy-nowe-bmw-e46-sedan-98-01-ringi-ccfl-black-i1967928247.html czy te http://allegro.pl/lampy-nowe-bmw-e46-sedan-98-01-ringi-ccfl-chrome-i1943998993.html Czekam na odpowiedz. dzieki !
-
320d problem z odpalaniem
odebralem dzis auto i wszystko dziala jak nalezy. miejmy nadzieje ze przez kolejne x lat bede sobie jezdzil :)
-
320d problem z odpalaniem
nie .. o sterowniku nic nie mowil ze do wymiany tylko jakas glowica pompy jak kalibrowal albo nie wiem co robil nie miala jakies wartosci zalecanej przez producenta. powiedzmy 15 czegos tam jest zalecana wartosc a przy mojej prakowalo np 0,8 czegos (pisze czegos bo nie wiem o co to chodzi). i powiedzial ze postara sie ta wartosc jakos podciagnac zeby sie zblizyla do zalecanej.
-
320d problem z odpalaniem
witajcie! dzis dzwonilem do goscia co "robi mi" pompe i powiedzial ze to nie jest regeneracja tylko wymiana uszczelek i nie wiem czego tam jeszcze no i oczywiscie wgrywanie nowych map? ... powiedzial mi tylko ze glowica w tej pompie nie ma jakies tam zalecanej wartosci (tylko nie pamietam ile to bylo i w czym sie ta wartosc mierzy). no i powiedzial ze jakbym chcial wymienic glowice na nowa to do 1500zl (bo tyle na poczatku zawolal) musialbym doplacic 900zl :( Powiedzial ze postara sie jakos podciagnac ta wartosc... o co kaman ???
-
320d problem z odpalaniem
dalem dzis auto do mechanika. zobaczymy czy usterka zniknie. mam nadzieje ze to bedzie tej pompy bo koszt jej wyciagniecia a pozniej zamontowania jest dosc spory. o rezultacie poinformuje napewno
-
320d problem z odpalaniem
a jest taka mozliwosc ze uklad sie zapowietrzyl??
-
320d problem z odpalaniem
moze to sam sterownik pada?? i tylko jego trzeba naprawic.. jutro chyba podjade do kogos zeby mi sprawdzili co i jak
-
320d problem z odpalaniem
o kurde. czyli inaczej mowiac pompa wtryskowa pada?? pewnie troche bedzie to kosztowac (ta regeneracja)??
-
320d problem z odpalaniem
tzn?? gdzie to vp44 jest , jak to moge sam uszczelnic ??