Treść opublikowana przez kuker84k
-
320d pytanie o Short Shifter
witam was! mam pytanie. czym sie różni Short Shifter ten http://motoallegro.pl/bm-short-shifter-bmw-e30-e36-e46-e39-i1659184568.html od np tego http://motoallegro.pl/short-shifter-bmw-e30-e36-e46-z-tlumikiem-drgan-i1692234011.html Na pierwszy rzut oka idze cena, na drugi firma na trzeci troszke inny kształt...a w praktyce?? ten tańszy jest w pożądku??? Wogóle opłaca się to zmieniać? z góry dzieki za odp.
-
320d skrzynia biegów manual
no i ile ci mechanik wzial za wymiane?
-
320d skrzynia biegów manual
kolego jcell . miales juz taki problem ze wiesz o co chodzi?
-
320d skrzynia biegów manual
czesci groszowe.ciekawe ile wymiana tego. bo zeby do skrzyni sie dostac to trzeba troche sie nameczyc.mechanik pewnie troche wezmie. ale zaczne od poduszki skrzyni.pozniej bede jechal dalej jak nie pomoze
-
320d skrzynia biegów manual
ok dzieki. a skad mam wiedziec jak te elementy sie nazywaja ???
-
320d skrzynia biegów manual
witam! panowie mam taki problem. gdy "gasze" auto to zawsze pozostawiam autko na pierwszym biegu. i teraz problem : czasami ten pierwszy bieg nie chce sie "wbic".musze np wbic wsteczny i dopiero jedynka pojdzie.co to moze byc??
-
320d przerywa przednie oswietlenie wnetrza
dzieki.zobaczymy czy zadziała
-
320d przerywa przednie oswietlenie wnetrza
dzis jak do pracy jechalem rano to nie swiecilo sie z przodu (bo z tylu caly czas sie normalnie swieci). a jak wracalem do domu z pracy to jak otworzylem dzwi to sie zaswiecilo. juz nie wiem co jest grane. Są jakies czujniki w przednich dzwiach czy co??? prosze o pomoc
-
320d elektrozawór turbiny
ok dzieki wielkie koledzy. zdam relacje jak to wymienie czy cos pomoglo czy nie
-
320d elektrozawór turbiny
aha. i na te wszystkie 3 metry tego przewodu ma starczyc mam rozumiec? no i ten 3mm ??
-
320d elektrozawór turbiny
bedzie mi wymienial elektorzawór egr to i wezyki wymieni. mam znajomego mechanika, duzo nie wezmie. (bmw przed liftem)..wymieniac tylko te co ida od elektorawora czy jeszcze jakies???
-
320d elektrozawór turbiny
widze ze jedni polecjaja 4mm a inni 3mm. a takie pytanie.. bede dawal autko do mechanika zeby mi to zrobil wszystko i gdzie mi ma te wezyki wymienic? tylko te co ida od eletrozaworka czy jeszcze gdzies???
-
320d przerywa przednie oswietlenie wnetrza
Witam! mam problem z tym przednim oswietleniem wnetrza. Mianowicie.. gdy otwiera sie drzwi to powinno ono sie swiecic, a tu jest inaczej - nie swieci. raz na jakis czas zdarzy sie ze sie zaswieci. Co to moze byc?
-
320d elektrozawór turbiny
jeszcze tylko ostatnia rzecz. jaka wielkosc?? 3 ,4, 5, 6mm ??? moje bmw to 320d e46 136km dzieki
-
320d elektrozawór turbiny
ok juz wszytko wiem. dziekuje za pomoc. mam nadzieje ze ta wymiana pomoze.
-
320d elektrozawór turbiny
wiem ze aukcja obejmuje 3m ale ile trzebabedzie metrów zurzyc w aucie
-
320d elektrozawór turbiny
ok.i jeszcze takie pytanie.. ile metrów trzebabedzie kupic bo nie wiem
-
320d elektrozawór turbiny
a wezyki podcisnienia jakie polecacie?
-
320d elektrozawór turbiny
czyli obydwa przeze mnie przedstawione sa takie same. wiec po co przeplacac.. trzeba brac ten za 99zl Ciekawe czy to cos wogole pomoze... mial ktos juz taka sytuacje??
-
320d elektrozawór turbiny
witam! zamierzam kupic i wymienic ten elektrozaworek bo nie wiem czy nie jest zajechany. Wystepuje u mnie ta "turbo dziura". auto przyspiesza, zwalnia na 2 sek i jedzie dalej. Na allegro sa za 250zl http://allegro.pl/zawor-czujnik-turbiny-egr-bmw-e46-e39-e38-diesel-i1625812718.html no i za 99zl http://allegro.pl/zawor-czujnik-turbiny-egr-bmw-e46-e38-e39-diesel-i1609829283.html Wygladaja tak samo (obydwa nowki). Który kupic?? pozdrawiam
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
aha.. ale te obydwa (czyli 7cali jak i 8 cali) beda pasowac ? Oryginalne kurde kosztuja sobie troche Znacie moze jakies fajne strony z felgami?
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
aha. Kolor auta srebrny. Wiec tez wazne ktore lepiej by wygladaly. czarne czy srebrne ?
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
witam! jak myslicie ktore felgi wybrac?? http://moto.allegro.pl/mpower-felgi-17-5x120-bmw-e36-e46-e90-x1-x3-x5-i1575518396.html http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-rsw-17-5x120-ring-bmw-1-3-lexus-i1572617127.html czy moze ktores z m?? http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x120-bmw-5-7-mpower-e39-e60-e61-i1573766296.html http://moto.allegro.pl/bmw-seria-5-7-ac-schnitzer-17-5x120-e39-e60-w-wa-i1586189730.html http://moto.allegro.pl/17-felgi-5x120-bmw-5-i-7-e39-e38-e60-e65-alufelgi-i1571332107.html Nie wiem ktore beda trwalsze. Podejrzewam ze te z seri M beda podroby jakies chinskie. Z tych felg jedne maja szerokość 7cali inne 8cali. Dlaczego tak?
-
320d - problem ze stukiem przy gwałtownym ruszaniu
czyli wina juz nie lezy po stronie tulej.. bylem na tych szarpaniach ale nic nie widzial. zandych luzów. I tak jak mowie jak plynnie rusze to jest ok a jak tak szarpne to jest stuk (jeden)
-
320d - problem ze stukiem przy gwałtownym ruszaniu
witam! od momentu kupna auta mialem takie problem ze: przy gwałtownym ruszaniu (szybkie puszczenie sprzegla i dodanie gazu) auto wydawało gluchy stuk slyszany gdzies z tylu. Niby tuleja dyfra sie uwalila no i wymienilem ją. Po wymianie troche mniej (ciszej) slukalo. Mechanik sprawdzil mi zawieszenie z tylu i powiedzial ze tuleje progowe sa uwalone. Wiec kupilem wymienilem - dalej to samo. Jak plynnie rusze jest ok. ale jak tak gwałtownie puszcze sprzegla i dodam gazu to jest ten stuk. Co to moze byc?? (ta guma laczaca skrzynie z walem napedowym jest ok) prosze o pomoc bo to troche denerwuje dzieki