Treść opublikowana przez ciupapac
-
Level Control System Failure mechanik Toruń
viewtopic.php?f=73&t=138610 masz linka do postu. jest dokładnie opisane jak i co robić. szkoda ciągać do mechanika. do zrobienia na podnośniku. według mnie taka naprawa długo nie pociągnie. sam to osobiscie przerabiałem. wyszło na to że zakupiłem na allegro regenerowane nivo za 800 zł i wszystko w najlepszym porządku. nawet nie wiem kiedy sie pompowało. pozdrawiam. wężyk na pewno trzeba wymienić. a z kompresorem to rób jak uważasz. pozdro
-
Co trzeba sprawdzić dokładniej po zakupie 530
Witam. Mam pytanie do was a mianowicie na co mam zwrócić szczególną uwage podczas przeglądu.Dodam że nie mam żadnych urządzeń oprócz inpy .Czekam na wasze propozycje . Samochód to 530 XD e60 2006 przeb 190tys.km.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
.witam. moge prosić o rokodowanie vin-u WBANM71040CP17854. jakie jest wyposażenie
-
Sprowadzenie 530 e60 jako specjalny.
Witam. temat możemy zamknąć ponieważ stoi w już w garażu e60 530xd 2006r.pozdrawiam
-
Sprowadzenie 530 e60 jako specjalny.
już to czytałem pare razy. nic tak konkretnego nie ma . każden pisze ustepny prawne. potrzebuje historii z życia wzietej.tzn co twierdził urząd i jaka była sytuacja danej osoby. już sprowadzałem jako 2 osobowa ciężarówka kombi. na razie wszystko ok.
-
Sprowadzenie 530 e60 jako specjalny.
witam. poczytałem troche postów i już sam nie wiem czy sprowadzać pojazd jako specjalny. Poza tym posty są już stare i chcialem odświeżyć temat. a mianowicie czy mial ktoś już problemy na własnej skórze z urzeden celnym jak sprowadził e60 jako specjalny??? (do czego sie doczepili?) nie interesuja mnie odp. np. ja uważam , mysle że, tylko same konkrety wzięte z życia. innym tez sie na pewno przydadzą.Autko myśle sprowadzić na własną rekę. Za odpowiedzi dziękuje.
-
Zakup e60 530d 2006r. vb 525d lift 2007
Witam. mam kilka pytań dt wyżej wymienionych modeli jeden 6/2006 530d 231km drugi 12/2007 525 3.0d 197km. Oba sa trzy litrówki. czy po 2007r zostały poprawione klapki w kolektorze? Czym sie różnią te silniki oprócz koni mechanicznych(jakie powazniejsze zmiany). dodam że od miesiąca jestem w niemczech i szukam odpowiedniego modelu.po jutrze jade wybierać spośród tych wymienionych. Na co mam zwrocić uwage i co sprawdzić. czekam na wasze podpowiedzi.Z góry dziekuje. pozdrawiam. ps. szukałem w wyszukiwarce ale posty mają prawie rok i są troszke przestarzałe.
-
Level Control System Failure e61
viewtopic.php?f=73&t=138610&start=45
-
E61 Kombi roleta - nie zwija się
jezeli dobrze pamietam to sa po obydwoch stronach po 3 srubki odkrec i zobacz czv wogole dochodzi prąd do tych zapadek co puszczają rolete. Mi nie raz sie blokowała ale jak ja poprawiłem to dalej chodziła .
-
sprzedam. 523i lpg 2005r. e61
witam. na sprzedaz http://allegro.pl/bmw-e61-2005-2-5i-lpg-215tyskm-czarny-zadbany-i1797694645.html
-
Myjka ciśnieniowa
nie wiem ale na czarnym kolorze autko z 2005 i karcher 140 bar z dyszą tzw "łopatką" używałem różnych płynów, pian aktywnych , alkaicznych nawet oryginalnych karcher i nie umyjesz dokładnie samochodu.i wiem jak wygladaja plamy po kamieniu . na po myciu jednolita mgiełka na spodzie auta.może jestem za dokładny ale dla mnie jedynie jest mi przydatny do spłukania piachu i błota a reszte ręcznie z mikrofibrą.
-
wycena samochodu sprzedam e61 2005r
Witam. mam pytanko planuje zmienić furke na suva i chce sie poradzić w jakiej cenie chodzi 523i e61 czarny diamantszhwarz 2.5i LPG . 2005r 215tys sprowadzone z niemiec w listopadzie zwykłe lampy alu 18'' bissnes navi odpalana na guzik nowy kluczyk itp.stan według mnie jest bdb pare odprysków na masce od kamieni i zderzaku tak poza tym sliczota.
-
bagażnik oryginał bmw e60
witam. posiadam do sprzedania 2 belki(bagażnik) oryginalne bmw do e60 produkcjii niemieckiej . aluminiowe na zamki. pytania prosze na pw.
-
Myjka ciśnieniowa
witam. posiadam kercher 140 bar i powiem szczerze że sie nie sprwdza poniewaz zostaje taki nalot jakby osad .używałem różnych płynów nawet te oryginały karcher.żeby spłukać ten grubszy brud i dijsc w zakamarki super. ja szczerze to szukałbym min 180 bar
-
Problem z odkręceniem szpilki antykradzieżowej
witam. ja w e61 nałożyłem ciasno kawałek rurki póżniej palnikiem do nagrzewania (acetylen) nagrzałem śrube ile sie dało i po ostygnieciu wykreciłem lekko wbitym imbusem.pozdrawiam
-
[E60] 2.2B lub 2.5 Montaż gazu
ja za staga 300 + premium zapłaciłem 3,2 tys butla 60l w kole. nie wiem czy tanio czy drogo ale nie mam jak dotąd żadnych problemów. pozdrawiam
-
Ile pali twoja bemka
e61 523i 177 km lpg tryb mieszany 11,7 l/100 lpg
-
Nieprzyjemny zapach w e61
Witam. może wy mi pomożecie? A mianowicie jak np. autko postoi na słońcu i włącze nawiew śmierdzi z niego jakbym był w WC na naszych polskich dworcach . ale na klimie tego nie czuje. nie mam pojecia od czego zacząć.prosze o pomoc.
-
akcyza po raz n-ty
ciupapac odpowiedział(a) na seb8 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnewiec rozumiem albo nie rozumiem że cene na umowie moge zaniżyć max do 33% wartości pojazdu z eurotaxu i bedą naliczać z mojej umowy akcyze . tak ?
-
wymiana silnika pomocy?
Witam. silnik odmowił posłuszeństwa m20b20 129km w e34 520i 12v . mam pytanie czy bez przeróbek podejdzie mi ten mocniejszy 150 km 2,0i 24v oznaczenie chyba jest m50? prosze o pomoc
-
Samopoziomujące się tylne zawieszenie jako tuning?
tego ci nie powiem o zbieżnośc
-
Samopoziomujące się tylne zawieszenie jako tuning?
szukaj nick nerwus jest na allegroo i tutaj na forum wystarczy napisac
-
Samopoziomujące się tylne zawieszenie jako tuning?
co do możliwości to wszystko tym zrobisz tak jAK W SERWISIE LECZ JEST ON PO ANGIELSKU WIEC TRZEBA SIE TROCHE WCZYTAC W TEMAT. program to INPA DAJĄ NA PŁYTCE WRAZ Z KABELKIEM
-
czujnik niezapietych pasów bezp
a nie lepiej wpiąć pac oryginalny tylko że za oparciem kierowcy ?
-
Samopoziomujące się tylne zawieszenie jako tuning?
co do tyłu to potwierdzam kup[iłem kabel obd II i programik na allegrooi moge sobie regulowac tylne zawieszenie jak tylko chce są również opcje poziom standard garaż sport itp jest ich kilka a co do sprężyn to nie mam poijecia. pozdro