Treść opublikowana przez Sproxxy
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
nikt nie wie?
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
mówimy o takim złączu: http://allegro.pl/zlacze-elastyczne-katalizator-bmw-e46-gratis-i2083660577.html
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Zauważyłem że gdy na postoju i biegu jałowym wduszę hamulec lub zaciągnę ręczny to wibrację ustają. Wymieniłem już poduszki paski. Ale nic nie pomogło
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
Też mam problem z drganiami i smrodem spalin, Wymieniłem poduszki, paski i sprawdziłem koło. A nadal drga. na postoju Tylko gdy wcisnę hamulec to przestaje drgać.
-
320d Odstające drzwi i zapach spalin w kabinie
Dziękuję. Pomogło:)
-
320d Odstające drzwi i zapach spalin w kabinie
Mam problem z odstającymi tylnymi drzwiami i pytanie czy jest możliwość wyregulowania? Myślę że przez to na postoju gdy auto jest odpalone czuć zapach spalin.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie vin: WBAAL71070KE25822
-
320d Ściąga i puka w zawieszeniu
Dziękuję za pomoc, Grzechusk trafiłeś w dziesiątkę:) Piwo stawiam:)
-
320d Ściąga i puka w zawieszeniu
aha :(
-
320d Ściąga i puka w zawieszeniu
gdzie znajduje się ta tuleja? http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Sedan/Europe/320d-M47/LHD/N/1998/october/browse/rear_axle/
-
320d Ściąga i puka w zawieszeniu
ostatnio robiłem przegląd i wszytko było ok. mimo wszytko puka
-
320d Ściąga i puka w zawieszeniu
Witam, mam kolejny problem przy 320d. Gdy hamuje auto ściąga na lewo do tego gdy wpadnę w dziurę strasznie puka w tylnym zawieszeniu lewego koła, sprawdziłem sprężyny i wszytko jest ok, mechanik powiedzial że wszytkie gumy są dobre. Co robić?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Gdzie znajduję się ten łącznik?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Diagnoza była robiona i wszystko jest w pożądku
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Więc od czego zacząć?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
U mnie auto się rozgrzewa i nie trzęsie a dopiero po kilkunastu kilometrach zaczyna trząść. Od czego zacząć? Wymiany poduszek?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
dzięki, sam myślałem że to poduszki silnika bo już poprzedni właściciel o Tym mówil. A korekcje na wtryskach zmieniają się wraz z temperaturą silnika? Bo gdy auto jest zimne to nie trzęsie. Chciałbym jeszcze zapytać o jakie koło pasowe chodzi?
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Tak, coś w tym rodzaju, wystarczy lekko dodac gazu i wibracje ustępują
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Dodam że byłem na diagnostyce i komputer nie wykrył błędów.
-
320D Trzęsie na biegu jałowym
Witam, mam Taki problem: Gdy auto się rozgrzeje i stoi na biegu jałowym to bardzo mocno odczuwalne są drgania które czuć w całym wnętrzu. Czym to może być spowodowane? Autu to 320d sedan 136KM
-
320d Ekonomizer ma full
Czy takim czymś wykonam diagnostykę? http://allegro.pl/interfejs-bmw-adapter-20-pin-inpa-e36-e46-e39-e38-i1845719817.html
-
320d Ekonomizer ma full
Witam, mam problem z 320d 98r sedan manual. Ekonomizer pokazuje mi zawsze max nie ważne czy przyśpieszam delikatnie czy ostro. Wystarczy ze delikatnie wcisnę gaz a ekonom. pokazuje full. Czym to może być spowodowane? Pozdr.
-
316 Compact Mokro... :(
mokro jest z tyłu za fotelem kierowcy i z przodu między pedałami a fotelem i tylko po stronie kierowcy
-
316 Compact Mokro... :(
Dzięki za pomoc ale nie widać żadnego ubytku płynu a jest dość mokro. Po wysuszeniu mija kilka dni i problem powraca. :(
-
316 Compact Mokro... :(
Kolego ale płynu nie ubywa