Treść opublikowana przez krychubmwe34
-
obc do e30. pomocy
i tak wlasnie zrobie :D nawet nie ma na allegro samej istalacji do obc wiec kupie wszystko razem :D jutro biore sie za centralny zamek (nie dziala) i troche trzeba w niej posprzatac ( posiadam ja od 2 tygodni i pracuje do pozna wiec nie bylo czasu). A moze nie wiecie ile tak na oko bedzie kosztowal wałek+popychacze+te podkladki i rozrzad? silnik m40 (sory ze tak pytam i wykorzystuje wasz cas ale to moja pierwasza e30 i chcialbym zeby wszstko bylo w niej jak trzeba) :D
-
obc do e30. pomocy
i tu jest problem bo same obc tylko moge kupic:( moze znajde cos na allegro co?
-
obc do e30. pomocy
Witam. Mam w swojej e30 zlykly zegarek a mam okazje kupic obc (do e30) z doswiadczenia wiem ze moze nie pasowac wiec zeby nie ryzykowac to moze ktos juz to robil i moze mi podpowiedziec. :D
-
odlejone lusterko wewnetrze
super:) dzieki
-
odlejone lusterko wewnetrze
a to jakis specjalny klej? moglem pisac do ciebie na gg :D
-
odlejone lusterko wewnetrze
Witam. kolega ma problem w swojeje e34 mianowicie odkleilo mu sie lusterko wewnetrze(na dzisiajszym upale) czym mozna je przykleic???
-
Fotele i kanapa z e34 do e30 ??
aha. czyli nie specjalne to znaczy lepiej nie kombinowac i wpychac ja na sile :D dzieki za pomoc :D
-
Fotele i kanapa z e34 do e30 ??
ja koledzy mam w swojej swiezo kupionej e 30 fotele przednie od e36 cabrio (szara skora) niestety tyl jak w e30. Koles dal mi rowniez kanape od e36 cabrio ale jest za waska i teraz pytanko-czy od e 36 sedan pasuje kanapa do e30? bo ta od cabrio wymienilbym na kanape od sedana(e36) i obszyje szara ekoskora (narazie bo kasy nie mam)
-
dzwonia zawory!
Witam od niedawna jestem posiadaczem e30 z 88r 1.8i (m40) i slychac w niej zawory! Sprzedajacy mowil mi o tym ze dzwonia na zimnym i cieplym silnikiem. Czy to cos powaznego? co zrobic zeby tak nie dzwonily? wymiana walka pomoze? Wymienilem vw corrado na e30 i niechcialbym zeby taki problem mnie zniechecil do tego samochodu. prosze o pomoc
-
co sadzicie
chodzi mi o typowe usterki takie jak np w e34 przewody wody itp. to co jest w tym aucie wadliwe. nie ma zdjec bo konkretnie nie wiadomo ktora e30 kupie! :D chodzi mi o to czy sie psuja jak e36 :D A co sadzicie o tej?http://poznan.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-sprzedam-lub-zamienie-za-bmw-e36-e32-lub-honde-W0QQAdIdZ292342349 zawory klepia i centralny zamek zepsuty reszta ok
-
co sadzicie
witam. co myslicie o bmw e30 318 coupe? Mam zamiar sie zamienic na taki wlasnie samochod. 1988r zalozone przednie fotele od e36 skora! Czy bedzie pasowac tez tylnia kanapa? Czerwona z bialymi alusami. Teraz prosze o opisanie typowych usterek na co mam zwrocic uwage itp
-
czy silnik 2,5tds jest dobrym pomyslem?
dzieki siudek bardzo mi pomogles i msleze juz wiem co zrobic :D bardzo mi sie podoba e38 i od zawsze na nia choruje :D
-
czy silnik 2,5tds jest dobrym pomyslem?
Witam! Bylem posiadaczem bmw e34 ale ze wzgledu na strate pracy musialem ja sprzedac (m20b25):( Kupilem cos na ktorym moge zarobic i oczywiscie tansze w utrzymaniu (corrado g60). Planuje je troche podrobic i sprzedac! Tu pojawia sie problem bo chcialbym kupic bmw e38 tylko w dieslu i to najlepiej jak z najmniejszym silnikiem. Mam na oku e38 w 2.5 tds co o nim myslicie? bardzo awaryjny? duzo pali? pomocy!
-
informacje na tema t silnika 2.0 12v
ja mam blizniaczy m20b25:) jestem z niego zadowolony! Kolega ma w e30 m20b20 i tez nie narzeka! prosty silniczek i ladnie brzmi :D pozdrawiam
-
wymiana filtrów i płynów w e34
a daj spokoj!!! jak oni moga tak spokojnie jezdzic nie wiedzac co jest wlane w silnik :shock: to tak jakby nie wiedzieli jakie paliwo wlewac do baku!!! rope czy benzyne. Rozumie blondynki i emerytow bo nieznaja sie i jada z tym do mechanikow!!! Jak sam sobie wymienie to bede w 100% wiedzial na czym stoje prawda!!! Dzieki za info. Nie bylem pewny i wolalem spytac :D :D
-
wymiana filtrów i płynów w e34
koledzy podepne sie do rozmowy. do m20b25 polsyntetyk bedzie dobry??? poprzedni wlasciciel (emerty) nawet nie wiedzial na czym jezdzil bo oddawal samochod mechaniorowi do wymiany oleju (brak kartki). boje sie ze jakies swinstwo jest wlane!!! :duh:
-
M20B20, 1989 r. Kolektor wydechowy, brak lambdy
z tego co wiem to mozna wyciagnac sonde i podpiac auto pod kompa i jakies obejscia zrobic ze bedzie widzial ta sonde.nie wiem czy tak naprawde jest, spodkalem sie tylko 2 razy z takimi dziwnymi przerobkami ale nie w bmw. Moim zdaniem ta sonda musi byc. Ja mam m20b25 (bardzo podobny silnik tylko pojemnascia sie rozni) i sonda jest. Widac ja zaraz za kolektorem.
-
m20b25 szarpie , nie wkreca sie na obroty
szkoda tak silnika meczyc:) zgadzam sie w 100% :D
-
m20b25 szarpie , nie wkreca sie na obroty
no wlasnie nie powinno sie jezdzic na gazie na zimym silniku!!! ja zawsze czekam jak zlapie temp a poza tym na zimnym duzo wiecej pali gazu a co do glowicy to masz racje. jak wiem to m20 maja sklonosc do takich rzeczy :(
-
m20b25 szarpie , nie wkreca sie na obroty
teraz juz tak:) ale te objawy byly jak nie mialem gazy
-
m20b25 szarpie , nie wkreca sie na obroty
witam. kolego ja mialem podobne objawy i dopiero ustaly po wyczyszczeniu czujnika polozenia walu (dokladnie to zasniedziala mi wtyczka,znajdzuje sie ona kolo alternatora przy przewodzie z paliwem.) po wyczyszczeniu narazie jest wszystko ok. Sprawdz dla pewnosci jeszcze to bo jak widze to juz wszystko zrobiles:)
-
huczy z tlniego kolo
no mlasnie o tym myslalem i juz nawet zalatwiem sobie:) 30zl dalem:) jak to powiedzieli mi na szrocie "na dobre pol litra" :)
-
huczy z tlniego kolo
jednak sie okazalo ze to wina ukladu hamulcowego. tloczek w ogole nie dziala. lepiej kupic uszczelniacze i samemu to zrobic czy kupic nowy zacisk?
-
huczy z tlniego kolo
tak zrobie:) dzieki za pomoc
-
Poduszka amortyzator [E34] 520i 94r. 24v M50
no wlasnie o to chodzilo:) w pasacie mialem tak to pomogla wymiana lozyska ale tam jest inne mocowanie:) jeszcze spytam jak juz tak piszemy na te tematy. jakie amorki? gazow czy olejowe? slyszalem juz duzo opini. jedni sa za gazowymi inni za olejowymi! Jedni mowia ze gazowe to nie na nasze drogi a jak juz to do malych aut... jak to jest w e34?