Treść opublikowana przez krychubmwe34
-
e34 - belki tuleje i poduszka dyfra
tez to planuje zrobic i jak juz wymieniac to wszystko:) amorki plus tarcze z klockami a nastepnie biore sie za przod. Sprawdz sobie czy amorki sa jeszcze oki spręzyny jednym slowem zobacz wszystko czy nie ma jakis uszkodzen. Lepiej wszystko dokladnie obejrzec :D
-
chwile po odpaleniu gasnie
dodam jeszcze ze teraz zaczol sie wyswietlac komunikat ze czujnik oleju jest odlaczony ale swieci sie jak nie chce odpalic. Czujnik jest podlaczony i stan oleju tez ok. :? moze to wina benzyny?
-
chwile po odpaleniu gasnie
witam mam problem z bunia na zimnym silniku po odpaleniu pochodzi tak z 5 min i gasnie a ponowny rozruch nic nie daje. Tak za 30-40min znow odpale i cieka znowu tak 5min i historia sie powtarza az do rozgrzania. Co to moze byc??? Dodam ze tydzien stala pod chmurka na mrozie bez odpalania. :? Na gazie bez problemow cieka.
-
kierownica wielofukcyjna do e34
Ja narazie podłaczylem tylko ten kabel od radia do kierownicy i tylko moge sobie podglosic i przyciszyc (Kenwood) a dalej narazie nie robilem nic bo mialem do wymiany pompe wody i takie kosmetyczne sprawy. kuzyn (elektronik) podial sie tego zadania i tez mowil ze nie bedzie latwo i nie daje mi gwarancji ze to bedzie ciekac ale sprobowac mozna i tak nic mnie to nie kosztuje a noz sie uda i bedzie fajny efekt :D powiadomie jak cos
-
wysokie obroty po kilku dniach postoju
tak jak pisales na PW linka od gazu sie zacinala troche WD-40 i usztywnienie linki izolacja i wszysko wrocilo do normy :D bunia znow cieka :D
-
wysokie obroty po kilku dniach postoju
kwk222 ma racje. to nie ma znaczenia a usterka zostala juz naprawiona dzieki pomocy clubowicza kwk222 dzieki i pozdrawiam
-
wysokie obroty po kilku dniach postoju
Witam. potrzebuje pomocy. moja bunia (m20b25) po kilku dniach postoju (zepsuta pompa wody) po odpaleniu weszla na 4-5tys obrotow i sie tak utzymuje. Moze bys to wina braku plynu w ukladzie chlodzącym??? POMOCY
-
wymiana pompy wody w m20b25
ja mysle ze lepiej sciagnac pasek niz kombinowac i tak sa punkty i mozna sobie samemu ustawic (jesli ktos juz kiedys to robil) dodam ze w bmw jest duzo lepiej ustawic rozrzad bo w passacie b3 jest wiecej zabawy! wiem bo ustawialem
-
kierownica wielofukcyjna do e34
kierownica jest ok ale z tymi przełacznikami to wieksza zabawa :( narazie radio podłaczylem tylko bo dosyc proste to bylo (kable mialem wyciągniete) teraz mam problem z pompa wody i narazie kierownica zostla na drugim planie :(
-
wymiana pompy wody w m20b25
aha :D
-
wymiana pompy wody w m20b25
napewno pomoze!!! jeszcze raz dzieki :D
-
wymiana pompy wody w m20b25
aha:) wielkie dzieki za pomoc:) bardzo mi pomogles. pozdrawiam
-
wymiana pompy wody w m20b25
na wale i walku sa punkty a co z tym trzecim kole????
-
wymiana pompy wody w m20b25
a mozna jakos zoblokowac pasek rozrzadu tak zeby mial 100% pewnosci ze sie nie przestawi?
-
wymiana pompy wody w m20b25
Witam. Chce spytac czy trudno jest wymienic pompe wody w m20b25??? Jest napendzana paskiem klinowym. Chce zaoszczedzic na mechaniku i sam sobie to zrobic w garazu. (wymienialem juz pompe wody ale to bylo w passacie b3 1.6td)
-
Płyn nie przechodzi przez chłodnicę
powodzenia :D
-
Płyn nie przechodzi przez chłodnicę
dlatego najlepiej sprawdzic termostat :D
-
Płyn nie przechodzi przez chłodnicę
jesli byl plyn w ukladzie to nie ma takiej opcji!!! ja mysle ze to jednak termostat. wyciagnij go i wtedy zobaczysz. nalejesz plynu,odpowietrzysz i wtedy sie okarze. chyba ze zrobisz jak ja:) po tym zabiegu wiedzialem co jest uszkodzone:) dodam tylko ze mialem takie same objawy
-
Płyn nie przechodzi przez chłodnicę
witam. ja dokladnie mialem ten sam problem (w sylwestra :( ) tez myslalem ze to wina chlodnicy ale pomyslalem ze sprawdze termostat. Wypuscilem plyn i zabralem sie do wymontowania termostatu (szybko poszlo bo mam m20b25) i prostym sposobem sprawdzilem termostat (wrzucilem do gara i gotowalem) okazalo sie ze termostat nie otwiera sie czyli bmw chodzilo tylko na malym obiegu plynu. Zlozylem wszystko bez termostatu i po nowym roku pojechalem kupic nowy:) Cieka juz normalnie :D
-
kierownica wielofukcyjna do e34
wiadomo!!!! Nic na sile. Jutro sprawdze czy bedzie pasowac. pozdrawiam
-
kierownica wielofukcyjna do e34
najlepiej to zdemontuje stara i zobacze czy ta nowa bedzie pasowac to chyba najlepsze rozwiazanie
-
kierownica wielofukcyjna do e34
otwor pasuje a z ta elektronika to juz kuzyna spytam(jest elektronikiem) on cos takiego robil ale w oplu omedze. wielkie dzieki za pomoc. pozdrawiam
-
kierownica wielofukcyjna do e34
witam. chcialbym zmienic w swojej buni kierownice na nowsza (moja jest stara i okropnie wielka) znalalem fajna trojramienna ale mam okazje kupic kierownice wielofunkcyjna. Da rade ja zalozyc jesli nie mam poduszki itd?????
-
dziwne pukanie w tylnim kole
no super:) bardzo ladna jest:) tez mysle o bialych kierunkach. Dzis wymienilem zarówki w liczniku na diody LED czerwone ale troche slabo swieca:( nie ma na tarczach albo obok tarcz jakiś pomaranczowych wkładek ktre moga tlumic diody??? nie rozbieralem calego licznika bo myslalem ze te diody dadza niezly efekt (tak mialem w golfie,passacie i calibrze a w bmw cos slabo daja). Bylem zmuszony licznik wyjac bo mi predkosciomierz przestal ciekacale to chyba wina tej kostki co wchodzi do dyfra:( Jaki masz silniczek w swojej???
-
dziwne pukanie w tylnim kole
aha. no wielkie dzieki. ps.to twoja bunia na fotce???