Treść opublikowana przez krychubmwe34
-
termostat od e34 do e30???
Termostat kupiony i juz zalozony tylko mam jeszcze jedno pytanko. Wskazowka lekko wychyla sie za niebieskie pole(wczesniej tez tak bylo ale myslalem ze termostat). Uklad odpowietrzony i dodam ze zakrylem chlodnice zeby sie szybciej grzal i dalej to samo:( co jest? Wisko? Pomocy bo zima idzie:)
-
termostat od e34 do e30???
wiem ile kosztuje nowy termostat tylko nie mam czasu podskoczyć do sklepu, bo jak kończe prace to wszystkie są pozamykane :( poprostu chciałem się dowiedzieć co i jak :) dzięki za odp :D
-
termostat od e34 do e30???
Witam. Mam taki problem z termostatem w sowjej e30(m4018) ze sie nie otwiera (tylko maly obieg jest) mam nowy termostat od e34 m20b25 (nie zdarzyłem w swojej starej buni wymienic przed sprzedaza).Pytanie czy bedzie pasowac? Nie mam zabardzo kiedy podskoczyc do sklepu i kupic odpowiedni:(
-
elektryczne szyby
trzeba zakupic zestaw silownikow i przelacznikow. Słyszalem ze byly e34 w ktorych fabrycznie byly kostki juz wyprowadzone i ukryte w slupkach(gdzie pasy sa przednie) nie wiem czy to prawda. Mozesz sprawdzic :D A co do reszty to schematy podlaczen i napewno dasz sobie rade:)
-
bmw e34 520 nie odpaala
Jesli to silnik m20 to sciagni przewod zasilacy wtrysk (kolo kolektora ssacego) nie raz tak mialem w soim m20b25. Sprawdz bezpieczniki i przeczysc czujnik polozenia walu:) A duzo paliwa miales w zbiorniku?
-
falujace obroty na pb na gazie jest ok!!! M40
ok. Poprostu zlej jakosci paliwo!!! Teraz po wlaniu tego preparatu wszysko dziala poprawnie:)
-
falujace obroty na pb na gazie jest ok!!! M40
Jednak to nie wylgoc ani inne mechaniczne rzeczy tylko jakis syf w paliwie!!! :D Bunia juz naprawiona!
-
falujace obroty na pb na gazie jest ok!!! M40
Jednak to nie wylgoc ani inne mechaniczne rzeczy tylko jakis syf w paliwie!!! :D Bunia juz naprawiona!
-
falujace obroty na pb na gazie jest ok!!! M40
Myslalem o tym i o sprawdzeniu przeplywki i mam nadzieje ze pomoze :D Jak starczy czasu i kasy to wymienie swiece i kableWN. Dzieki za pomoc :D :D
-
falujace obroty na pb na gazie jest ok!!! M40
To zwykly plyn do mycia silnikow K2 i silnik zostal splokniety woda (z weza ogrodowego). Mysle ze to nie woda w kostkach bo juz dawno wyparowalaby. Dadam ze jak faluje i ma juz zamiar zgasnac to wciskam gaz i wtedy tak jakby nie na wszystki swiecach chodzil i strzela (raz w wydech a raz w przeplywke). Moze swiece albi kable WN? Naprawde nie wiem!!! :( :(
-
falujace obroty na pb na gazie jest ok!!! M40
Witam. Wiem ze tych tematow juz troche bylo ale nic konkretnego nie moge znalaz! Sprawa wyglada tak: Po myciu silnika (oczywiscie akumulator odlaczony itd) troche dziwne rzeczy sie dzialy z bunia> Napierw kontrolka oleju swirowala (swiecila sie w czasie jazdy) dla bezpieczenstwa dolalem oleju (jest stan).To nie pomoglo! Po 2 dniach wszystko z kontrolka wrocilo do normy ale na PB obroty mi faluja i prawie gasie!! Na lpg jest wszystko ok (czasem wieszaja sie obroty n 1500). Mysle ze to wina krokowca ale pewnosci nie mam bo krokowiec nic chyba nie ma do lpg? Slyszalem ze to moze byc rowniez sonda. Pracuje do pozna i nie mam czasu na takie szukanie wiec jak bede chcial to zrobic to zebym dokladnie wiedzial co to jest. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
-
Forumowe naklejki na auto
no i jak koledzy wkoncu z tymi naklejkami???? Tez z duma przykleilbym na swojej buni:)
-
swap na m50b20
tak? te same czesci sa potrzebne jak do m50b20? :D
-
swap na m50b20
Sprawa z m50 to przeszlosc! (za duzo roboty). Czytalem duzo o silniku m43! Robil juz ktos taka przekladke? co jest potrzebne?
-
swap na m50b20
Witam i z gory przepraszam jak juz byl podobny temat! Posiadam od niedawna e30 m40b18 (lpg) niestety slychac w niej dosyc glosnio zawory!!! Myslalem o wymianie walka itd ale znajomy ma okazyjnie (dla mnie :D ) do sprzedania silnik m50b20 :D teraz moje pytanie:gra warta swieci? chcialbym zrobic swapa sam (kilka juz mam za soba) co mi bedzie potrzebna i czy warto????
-
brak mocy w m40
aha:) wielkie dzieki:) chociaz wiem na czym stoje :D
-
brak mocy w m40
czyli to zamulenie tylko jesli walek nie jest wytarty??? tak gaz z mieszalnikiem a co do tych zaworow to nie znam sie ale tak mi podpowiadali a malo tego do jakiegos magika z okolic lodzi wysylali :D Nie sciagalem dekla jeszcze i nie wiem w jakim jest stanie walek! Autko posiadam o miesiaca.
-
brak mocy w m40
Witam! nie wiem czy te objawy sa powazne i moze samemu mozna je naprwic. Sprawa wyglada tak: ogolnie autko cieka i zbiera sie niezle ale do 5 tys obrotow dalej nie ciagnie!!! Ito dzieje sie na benzynie i na gazie (powyzej 5 tys wydaje sie tak jakby miala odciecie przynajmniej po dzwieku tak sadze). Silniczek ogolnie wymaga wyregulowania zaworow,czy moze to byc przyczyna??? Co to moze byc?
-
dziwne zachowanie centralnego zamka
Tobi mial racje :D wtyczka zasiedziala! Dzieki za wskazowki dotyczace wyciagniecia wtyczki :D przydaly sie!
-
dziwne zachowanie centralnego zamka
kupie prepatrat do czyszczenie stykow i wszystkie kostki wyczyszcze moze pomoze:) Napewno nie zaszkodzi :D
-
dziwne zachowanie centralnego zamka
jaki? ja mam jakis niebieski ale nigdzie nie widac ze wypadl! zauwazylem ze rano kiedy jest chlodno i wilgotno to centralny cieka! IAha i jeszcze chlopaki mi wytlumaczcie czemu centralny zaczal ciekac po myciu silnika???? Tego tylko nie rozumiem:) :) pilot dzis naprawilem i slychac ze centralka reaguje:) rano dowiem sie czy dziala na 100% :D
-
dziwne zachowanie centralnego zamka
:) aha nawet nie wiedzilalem o tym! dzieki za pomoc i zaraz w wolnej chwili biore sie za naprawe:) pozdrawiam
-
dziwne zachowanie centralnego zamka
Witam. Sprawa jest dla mnie bardzo dziwna i szukam odpowiedzi na to juz kilka dni. Wyglada to tak. Po wymianie corka na bunie okazalo sie przytankowaniu ze klapka wlewu paliwa jest zamknieta (otwarlem przez bagaznik) pilot nie cieka (bateria padnieta) a poprzedni wlasciciel mowil ze stalo sie to nagle. Przy zamykaniu z kluczyka cos sie tam odzywa w okolicy glosnika. Rozebralem centralke i dokladnie ja wyczyscilem (styki tez) sterowanie zdalne zostalo dolozone (nieoryginalne). Nie pomoglo to wiec dalem sobie spokoj az do wczoraj! Po dokladnym myciu centralny zamek zaczal dzialec!!! Zdziwilem sie i nawet ucieszylem:) Szkoda ze to szczescie trwalo krotko bo jak jechalem do roboty z ranca to juz nie dzialal :x Co to jest? ktora kostke w silniku czyscic (mysle ze jakas kostka zasniedziala) ?
-
obc do e30. pomocy
rozumiem :) dzieki za pomoc!!! pozdrawiam
-
obc do e30. pomocy
super :D bardzo mi pomogles:) sam to wymieniales? chcialbym sobie sam to zrobic ale nie jestem pewny czy dam rade? ( troche samochodow juz mialem i troche sie przy nich grzebalo)