Treść opublikowana przez Dixi
-
potrzebuje pomocy
hehehe zagorzaly fan M30 :mrgreen: bedzie mial baaardzo duze problemy i watpie zeby ktos wsadzal starszy silnik do nowszej budy rozumiem odwrotnie ale tak :?: :mrgreen:
-
gaz
o zwyklej instalcji zapomnij bo po zalozeniu nie jezdzi ani na benzynie ani na gazie.... a co do drozszej instalcji na wtrysku to nalezy zrobic 4 listwy po 3 wtryskiwacez a taki koszt to okolo 6-8 tys wiec moim zdaniem sie nie oplaca lepiej jezdzin na benzynce :D a jak cie nie stac to zapomnij o tym aucie...
-
BMW serii E38 z V8 - na co uważać przy zakupie ???
to bardzo dobra cena i z tego co mowisz i widac na zdjeciach (ogladalem fotki na innym forum) jest naprawde ladna :cool2: Ja wierze w okazje i wiem ze tanio nie zawsze znaczy zle :D wystarczy tylko troche poszukac i miec cierpliwosc i moze troche szczescia :mrgreen:
-
[E32] czy mój samochód posiada klimatyzację
hmm po co czekac do jutra?? masz takie pokretla?? jesli tak to masz kli,y http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1471208 a moze takie wtedy nie masz klimy http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120961138 jescze byl jedn panel z klima tzn panel byl taki sam jak w drugim linku tylko ze po lewej zamiast 4 przycisko jak jest w 2 linku byly 6 przyciskow...
-
Wymiana tapicerki E32 - czy po zmianie są jakieś problemy?
tak bylo o tym na forum :D po drugie pol dnia przy sprawnych raczkach wystarczy :mrgreen: po trezcie nie slyszalem zeby ktos byl nie zadowolony ze zmniany tapicerki a u mnie sporo bylo juz takich zmnian nie tylko w E32 jak dobrze sie zrobi(choc nie wiem jak mozna zle zrobic) bedzie wszystko cacy :cool2:
-
[E32] czy mój samochód posiada klimatyzację
heheh jak jest klima to sa 2 chdnice to raz :D dwa zapewne masz trzy pokretla plus przyciski po lewej stronie czyli od strony kierowcy masz tam 4 plus 2 zaslepki prawda??
-
Kto może coś wyciągnąć konkretnego z VIN?
dokladnie 740i M62 1998/11 w automacie i po lewej stronie ma kierownice :D
-
gdzie kupić używany silnik 2500 TDS
jesli masz miejsce tzn jakies podworku czy cos to najbardziej sie oplaca kupic caly samochod prostoz niemiec albo jakas rozbita... auto prosto z niemiec bez oplat kupisz juz za 6 tysiecy i mozesz posluchac jak silnik chodzi a auto rozbierzesz wezmiesz co lepsze do swojego autka a reszte sprzedaz i cie taniej wyjdzie :mrgreen: bo za silnik zaplacisz w okolicach 4 tysiecy wiec chyba lepij cale autko kupic oczywiscie jesli masz czas i miejsce...
-
pomoc kod do radia
jest do 9 :roll: chyba masz cos popsute albo nie umiesz wbijac...
-
KOD VIN
w Gdyni tez zadarmo :mrgreen:
- ABS..
-
e36 londyn. kto pomoze??
beemka ladna ale ta Bordowa Piatka jest lepsza :mrgreen:
- ABS..
- ABS..
-
Sekwencja w V12
no wlasnie a ktos by sie orientowal gdzie taka sama instalacje zalozyc?? ten pan z ogloszenia pisze ze dal 4 tys moim zdaniem dobra cena ale gedzie za taka kase robia??
-
Sekwencja w V12
hmm tu pan pisze ze za gaz dal 4 tysiace a moim zdaniem bardzo ladnie jest zalozony http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120114443
-
E30 324d - kupić - nie kupić
cena moze i wysoka ale jak chce tyle wydac to jego sprawa jezeli auto jest naprawde super to oferta godna zainteresowania a z TDS moze miec spore problemy lepiej miec silnik M21 niz M51 no i E30 jest w sam raz dla kobiety ale to tylko moje zdanie :mrgreen: moze ktos mu odpowie na te pytanie bo ja zapomnialem jak szybko sie nagrzewa wnetrze daaawno nie jezdzilem dieslem... a dobry silnik 2,4d dlugo posluzy :D
-
tylna kanapa z e28 będzie pasować?
z podlokietnikiem z tylu to napewno znajdziesz ale z przednimi podlokietnikami to juz z lekka problem malo jest e28 z podlokietnikami... ale dam ci jedna rade kupuja e28 czy wogole jakiegos klasyka nie patrz jakie ma wyposazenie wazny jest stan :cool2:
-
brak kodu do radia - temat niezbyt nowy
hmm :think: mi sie wydaje ze 8908 lub 0908 ale mi sie tylko wydaje :mrgreen: :cool2:
-
moja kolekcja...
jest takowy :cool2: w Gdyni na ulicy hmm nie pamietam w kazdym bardz razie naprzeciwko hali targowej to jest ulica jednokierunkowa wiec trzeba wjechac od strony dworca i po prawej bedzie sklep :mrgreen:
-
Czy podczas produkcji E32 był jakiś lifting ?
pewna osoba powiedziala mi ze byla 750 w wersji "ekonomicznej" tzn byl jakis przycisk ktorzy odlaczal pol silnika i dzieki temu bylo mniejsze zuzycie paliwa hmm tylko jakos mi sie nie chce wierzyc ze cos takiego bylo... przynajmniej nigdzie nie czytalem o tym ani nie wiedzialem...
-
Sekwencja w V12
Dokladnie sam bym chcial sie dowiedziec (znajomy jest zainteresowany) i ewentualnie w jakim wojewodzwtie jest najtaniej moj znajomy jest gotow jechac na 2 koniec polski byle bylo dobrze i za dobra kwote :cool2:
-
ROLETKI TYLNICH DRZWI
hehehe tu jest problem bo nie wiem czy zauwazyles ale ten gorny parapet z roleta jest inny niz parapen bez rolety wiec masz tylko 2 wyjscia albo zalozyc czarne parapety albo wogole nie zakladac a roletki sprzedac lub zostawic sobie w szafie :mrgreen:
-
tylna kanapa z e28 będzie pasować?
a ja widzialem mnostwo E28 bez podlokietnika z tylu ale tylko w wersji 1,8 i 2,0 :D
-
Obejrzy może ktoś z Was to E30 316i z okolic Warszawy???
W E30 byla opcja taka jak pakiet skorzany ktory skladal sie z : skorzany mieszek wokol lewarka skorzany mieszek zamiast gumowej harmonijki na recznym skorzana galka skorzana kierownica widzialem pare razy taki pakiet i wystepowal on z welurowa tapicerka wiec podejrzewam ze ta kiera i ta galka dostawiana jest :D