Skocz do zawartości

Andrzej62

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej62

  1. Jeszcze jedna sprawa, da sie sprawdzic stan filtru czastek stalych bez podpinania do kompa? Pan w serwisie BMW podpowiedzial zeby sprawdzac poziom oleju w silniku, ale nie za bardzo zrozumialem o co mu chodzi :P Pozdrawiam W dużym skrócie i uproszczeniu można powiedzieć że jak DPF jest w kiepskiej kondycji zapchany to często podnosi się poziom oleju . Poczytaj o DPf-ie na forum .
  2. Andrzej62 odpowiedział(a) na michalt080 temat w E60, E61
    Co do regeneracji wtrysków .Z tego co ja się dowiedziałem jeżeli są to wtryskiwacze piezoelektryczne silnik N47 to producent Bosch na dzień dzisiejszy nie przewiduje ich regeneracje - brak części zamiennych .Takie informacje uzyskałem w kilku renomowanych firmach zajmujących się regeneracją . Co najwyżej mogą je tylko wyczyścić - w Polsce . Tak jak kolega pytał ,dlaczego chcesz je regenerować ?
  3. Chłopie , lepiej się nie pytaj ,nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić :mad2: :wink: Jakis problem??!! W kazdym temacie jakis problem. To jakas wasza opsesja panowie!! Jak cos to do psychiatry a nie na forum!!! Przepraszam ale... . Prawie w każdym temacie masz coś do powiedzenia - to dobrze . Tylko , nie ważne czy coś konstruktywnego , czy nie byle coś pisać . Mnie już to po prostu meczy . O nic Cię nie będę prosił bo wiem że to nie ma sensu W moim przypadku to nie obsesja tylko uczulenie . Długo się zastanawiałem czy to napisać .
  4. Chłopie , lepiej się nie pytaj ,nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić :mad2: :wink:
  5. Chłopie , lepiej się nie pytaj :mad2: :wink:
  6. Ladowanie jest ok. Wpierw trzeba zacząć od całkowitego,pełnego naładowania akumulatora ( nie wiadomo jak długo stał w sklepie - utrata pojemności ) . Napięcie w stanie spoczynku 12,2V to trochę mało granica min. 12,5V. Niczego nie wykluczam , tylko może się okazać że szukamy czegoś czego nie zgubiliśmy i wszystko jest ok poza " słabo naładowanym aku.". Zobaczymy.
  7. Mam cały czas włączony.
  8. na włączonym silniku :!:
  9. Stanowczo za mało ,powinno być ok 14,5 V . Sprawdź na cały czas chodzącym silniku po ok 10 min i napisz ?
  10. Andrzej62 odpowiedział(a) na Fatality007 temat w E90, E91, E92, E93
    Jak zdrowa seriia to czemu nie . Ważniejsza jest w miarę długa i plaska charakterystyka momentu niż cyfry na górce .
  11. Włącz zapłon i przyciśnij przycisk od przebiegu dziennego tak długo aż pojawi się 01 ok?
  12. Jak sobie nie poradzisz dzwoń na skypa Andrzej Kubot , Cię poprowadzę .
  13. Dokładnie , jak ja pierwszy zraz .
  14. Nie, to nie w mennu ukrytym tylko prawdopodobnie serwisowym. W ukryte możesz wejść zarówno na włączonym "zapłonie " jak też na uruchomionym silniku .Musisz wejść w ukryte. Jak wejdziesz w ukryte to daj znać ?
  15. Andrzej62 odpowiedział(a) na Fatality007 temat w E90, E91, E92, E93
    Sorry ,Ty możesz chcieć , jeżeli ma być bezpieczne to zależy od zdrowej serii.nie mówię że nie . Dobry tuner Ci wytłumaczy .
  16. Jak wejdziesz w ukryte to w 9-tym teście ( pozycji ) sprawdzisz napięcie , najgorzej pierwszy raz :wink: Potrafisz wejść w ukryta mennu ?
  17. Zacznijmy od tego ,czy wiesz jak sprawdzić napięcie w mennu ukrytym ? Jeżeli tak , to napisz jakie jest napiecie na uruchomionym silniku na wolnych obrotach i na np. 2000 - 3000 obr/min. ?? Jeszcze jedno , czy możesz dysponować miernikiem uniwersalnym lub amperomierzem prądu stałego z zakresem min. 10 A ? w celu sprawdzenia czy samochód się usypia? Jeżeli tak , to napisze jak sprawdzić . Pozdrawiam
  18. Ale mogą wgrać najnowsze seryjne oprogramowanie ,to chyba na to samo wychodzi, bo przecież nie stuningują Ci w drugą stronę . Cena jak pytałem w ASO Poznań do mojego 850zł.
  19. W moim samochodzie kreski nie działają - tak już się chyba urodził ale w menu ukrytym temperaturę pokazuje .
  20. Minuta, dwie wystarczy. W zasadzie zjeżdżając (zbliżając się) na parking wrzuć na luz i zanim się zatrzymasz to już Ci minie prawie minuta a jest nawet lepsze chłodzenie niż na postoju. Ale ja automatem jezdze:) To bardzo niebezpieczne , zmień szybko na manuala :nienie:
  21. Słuchaj potwor31 nić prostszego ,wsadź 3 dobrze odżywionych kolesiów na tylne siedzenie coś w bagażnik i na kanał .
  22. Sorry , nie składnie piszesz albo ja nie łapię o co pytasz . Kolega guzior2 już Ci rzeczowo odpowiedział .
  23. Wszystko zależy z jaką prędkością ,obciążeniem pojedziesz . Jeżeli np. pojedziesz nawet 500km z stałą prędkością 120km/h to odciążenie silnika a co za tym idzie turbiny jest niewielkie jaj temperatura też nie będzie ekstremalnie wysoka , z kolei możesz przejechać nawet mniej niż 50km butem w podłodze turbo będzie kipieć . Tak więc kilometry przejechane to nie wszystko , nie ma na to gotowej tabeli .Jeżeli poruszasz się z przepisową prędkością autostradową ( poza niemcami )to tak jak pisze kolega mmw będzie ok.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.