Treść opublikowana przez Andrzej62
-
orginalne części
Iść nie za bardzo ,do najbliższej ASO mam 100km. Dla tego właśnie pytam bo chcę mieć pewność .
-
orginalne części
Dzięki ,nie oto pytałem .Chodzi mi o to tak jak pisałem wyżej czy ta firma na pewno sprzedaje oryginalne części BMW. Kupował ktoś do nich oryginalne części, jakieś opinie ? Interesuje mnie konkretnie termostat który mają przeceniony po 57zł https://www.bmwautoparts.pl/pl/katalog/czesci/11_4066/C014190/0/0/0/0/0/pompa-wody-uk-ch stąd moje pytanie zastanawia mnie ta cena.
-
orginalne części
Witam Panowie, czy to pewne źródło, bez ryzyka mogę kupić tu oryginalne części ? https://www.bmwautoparts.pl/pl/pages/5-proc-znizka?utm_source=bmwklubpl-forum&utm_medium=banner&utm_content=header-banner&utm_campaign=original-parts-5prc-directdeal
-
E60 Padła bateria
Obok na kielichu amortyzatora,taka jak by większa nakrętka.
-
filtr paliwa 530d
Można bez problemu,trzeba mieć tylko kanał.
-
Problem z e90 320d smierdzi z rury
Jak by się nie mógł wypalać ,o ile tam jest,tak jak wcześniej pisałem komputer by go powiadomił i w dalszej konsekwencji już by nie jeździł.
-
Dalszy problem z dwójką?
Może niestety to kwestia samej skrzyni.
-
Problem z e90 320d smierdzi z rury
Nie wiem czy te roczniki wszystkie miały montowane DPF.Jeżeli tak ,to sprawdź czy go ktoś przed Tobą nie wypaproszył .Jeżeli byłby zapchany powinien wyświetlić Ci się komunikat .Chyba ze jest to smród w trakcie procesu wypalania DPF-a.
-
miejsce na radio CB w E60
Jakie masz chude to radio że Ci się udało tam wcisnąć .
-
lejące wtryskiwacze
Natek ma rację w 100%. michalt080 pomyśl ,jeżeli olej wydobywa się z pod uszczelki lub gdziekolwiek na zewnątrz to musiało by go ubywać a nie przybywać :mad2:
-
miejsce na radio CB w E60
Na tunelu od strony pasażera
-
Demontaż DPF
Natek opis na pewno przydatny i wartościowy :cool2: ,szkoda ze nie zrobiłeś zdjęć , były by ciekawe . Pozdrawiam
-
Nie działa zapalniczka!!
Może uszkodziłeś mechanicznie gniazdo zapalniczki .
-
Ile pali twoja bemka
Teraz to mnie wkurzyłeś , jutro jadę na diagnostykę :lol:
-
Alarm fabryczny E60 520d 2008
Jak założysz to pochwal się jaki ? Ja na żadnego się nie zdecydowałem,ale to było rok temu .
-
Gniazdo zapalniczki
W moim tak samo,niestety.Po zakupie też byłem zaskoczony tym faktem, czasami to napięcie by się przydało.W ustawieniach pewnie niema możliwości żeby to zmienić ?
-
E60 525d PROBLEM Z PRĄDEM ...
- E60 525d PROBLEM Z PRĄDEM ...
Tak ,zgadza się . Nie jeździsz czasami na krótkich odcinkach i samochód nie jest w stanie naładować porządnie akumulator ? bilans energetyczny ujemny . Naładuj go porządnie prostownikiem . Zmierz napięcie akumulatora na zgaszonym silniku lub sprawdź w menu ukrytym , coś czuję że nie umiesz wejść w menu ukryte,zgadza się ?- pomoc kod do radia
6172 lub 2336 darmowa pomoc z kodem do radia kontakt do mnie: mail: [email protected] moj numer gg 4627003 tel 605 789 384 http://www.forum.kody-radio.pl pozdrawiam Bardzo mi pomogłeś ,radio już działa. Dziękuję bardzo i pozdrawiam :cool2:- chip tuning - wykres
Jeżeli zwiększymy dawkę paliwa względem serii np. w dolnym zakresie obrotów zostawiamy serie a podlewamy tylko od średnich w górę tak żeby dostawał kopa np. po przekroczeniu 2500tyś obrotów . Dawka paliwa jaka będzie dozowana zależna jest od stopnia wciśnięcie pedału gazu a nie od obrotów silnika ,tak dobrze myślę ?- E60 525d PROBLEM Z PRĄDEM ...
Prąd w uśpieniu 0,3A jest za duży , po jakim czasie od zamknięcia mierzyłeś, odczekaj nawet 40 min. Sprawdzałeś w czasie jazdy napięcie w menu ukrytym ? W Twoim przypadku to bezwzględnie trzeba sprawdzić .Tak jak już pisałem , możliwe że akumulator nie ładowany lub za słabo .- Wycie skrzyni biegów (manual)
Korek z boku skrzyni. Służy on do wlewu i sprawdzania poziomu oleju.- pomoc kod do radia
Witam Czy mógł bym prosić o kod do radia BMW REVARSE RDS nr BP6262 W 7762885 i którym klawiszem zatwierdzić ? Z góry dziękuję i pozdrawiam- Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
Witam Czy mógł bym prosić o kod do radia BMW REVARSE RDS nr BP6262 W 7762885. Z góry dziękuję i pozdrawiam- Jakie radio CB ?
Dzisiejsze Unideny to już nie są niestety te same co były kilka lat tamu. Radio już w domu ,właśnie idę kombinować gdzie najlepiej zamontować . - E60 525d PROBLEM Z PRĄDEM ...
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.