Treść opublikowana przez Jarek159
-
[E46] 320D 136 KM - brak mocy
hmm cieżko coś stwierdzić jedynie co moge powiedzieć, że mi auto zanim padła pompa wtryskowa na kilka dni wczesniej zaczelo sie dławic, obroty wariowały ale ponownie po odpaleniu było ok.Zdarzyło się to kilka razy a nastepnie spalił sie sterownik pompy vp 44.
-
320d Montarz Subwoofera
Crayou napisałeś Powiem tak Dobre audio robi się konkretnie pod auto ja na swój zestaw wydałem pare ładnych k zł. Co z tego jak jest tak jak piszesz klapa sie trzesie jak by miała się rozleciec.z zewnatrz może zalatuje wiejskim tuningiem. Z tym że ja miałem swój zestaw ze starego auta i za nic nie musiałem dopłacać oprócz tego konwertera, a tak chociaż troche basu wydobywa sie wiecej niż ze standartowych "papierowych" nazwijmy to głosników :D a mi troche żal zeby sprzet leżał w domu na pólce.. Pozdro.
-
320d Montarz Subwoofera
Siema co do tego ze "nie gra " rownież nie posiadam dzielonej kanapy, zamontowałem skrzynie JBL 350 w RMS.Gdy rozkrece radio to buda sie trzesie a w srodku kiepsko. dodam że sprzet wczesniej był w xsarze gdzie o wytlumieniu bagaznika moża bylo zapomnieć to grało rewelacyjnie.Co do BMW to wywal tylne głosniki w pólce i zrób dziure do bagaznika i zostaw sama siatke to dużo pomoże, :D musze sobie tez wykombinować włacznik na wzmacniacz gdyż rownież czasem jade i nie moge sluchac z basem chociażby ze wzgledu na psa ;p a w ogóle bez radia to lipa.
-
E91 320D DPF brak mocy ...
Jesli udało Ci sie przywrócić moc to napisz jak to zrobiłeś może innym forumowiczom się przyda :D
-
320 D 136 Km turbina max cisnienie 2 bar
no niewiem ile teraz jest tych koni ale za duzo wiecej pewnie nie . slabo co zrobić ale i tak powiem ze jazda dzien do nocy niz przed programem.. nie bedę sie doszukiwał już tu winy pracy turbiny ma swoje lata. czas zmienic auto mysle nad e46 330 204 km i chip sobie zapodać albo e90 320 d.
- 320 D 136 Km turbina max cisnienie 2 bar
-
320d 136KM co zamiast pierwszego katalizatora
Dzięki :) teraz wiem na czym stoje jutro nie bedzie zadnego ;D
-
320d 136KM co zamiast pierwszego katalizatora
SIema powiedzcie mi w ktorym miejscu sa te katy ? bylem przed chwila u goscia co mial mi wyciąć i mowił ze jest tylko jeden.. wiem ze jeden jest mniej wiecej pod zwignia zmiany biegów a drugi ? silnik 2.0 d m 47
-
330d - brak pelnej mocy
viewtopic.php?f=116&t=153614 tu masz link do wykresu wyszlo 148 koni ale program był robiony i auto hamowane z dziura przy IC usterke dopiero znalazłem pozniej tak wiec mysle ze jest wiecej :) zreszta niedlugo sie wybiore na rolki tylko wywale katy ..
-
330d - brak pelnej mocy
no to cienko jak na 330 d ja przed chwila mierzyłem to mam 9 sek w 2 osoby ale pod dosc duza gorke tu mam filmikhttp://www.youtube.com/watch?v=j4xLXZEE0BY .. silnik 2.0 d seria 136 koni .. po chipie. a tutaj od 0 -120 http://www.youtube.com/watch?v=mz2eSzbJfnw
-
330d - brak pelnej mocy
sprawdz uklad agr. kiedys gdy kombinowałem zeby go zablokowac, byl caly czas otwarty i auto nie chciało jechać zero mocy.WIdze ze jestes po wymianie wszystkich wezyków , odkrec moze rure idaca od IC do agr i jedna osoba niech dodaje gazu i zobacz czy uklad sie otwiera i zamyka..
-
330d - brak pelnej mocy
320 d seria 136 koni program na 147 niestety robiony pomiar przy dziurze w Wężu przy IC wiec prawdopodobnie siedzi tam wiecej kucy, jutro z rana zrobie test(nagram filmik) na elastycznosć i bedziesz miał odniesienie jak to sie ma do twojego 330 d.
-
320d - Po przekręceniu stacyjki wentylator ciągle pracuje.
mam to samo zima w ogóle wentylator leżał w garażu. lepiej szybko to zrobic bo właczysz klime a tam bedzie buchało gorące powietrze w dodatku zajedziesz silnik .. prawdopodobnie Padł moduł wentylatora ;/ no chyba ze jakis czujnik temperatury pokazuje za wysoka temp. U mnie po podpieciu wentylatora z modułem kolegi działa poprawnie wiec pozostaje mi kupić drugi wentylator, chyba ze gdzies wyczaje sam moduł.Zapomniałem dodac ze mój pracuje caly czas nawet jak zamkne auto to bedzie chodzil tak dlugo jak mu starczy pradu z AKU. masz troche inna sprawe bo po przekreceniu kluczyka.
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
Tez tak sadze ze kolo pasowe nic nie zmieni jesli chodzi o gaszenie auta ja mam nowe kolo gdyż strasznie biło na boki i gaszenie jak pewnie u kazdego telepie autem. tu masz link do YT rzuc okiem jesli kolo chodzi rowno i nie masz wibracji na aucie nie wymieniaj kola pasowego strata kasy no chyba ze jest uszkodzone jak moje to co jest na filmiku to nic u mnie bylo wiele gorzej po wymianie na Corteco kolo chodzi jak trzeba ale wibracje nie ustały pewnie poduszki dostały nieźle po d..
-
bmw 320 d Problem z radiem wyswietla "phone" i nie gra
Dzięki za pomoc już zrobione, chcialem kupic nowe radio tylko przeraził mnie trochę wygląd.Okazało się że nawigacja cały czas podaje masę na pin 4 w radiu, jedno ciecie i radio dalej gra :D
-
320d - Dwumas czy kolo pasowe
a pomoglo cos wymiana poduch ? jaki koszt ? ja wymienialem u siebie kolo pasowe z 2 tyg temu bo straszne wibracje mialem i dalej sa mniejsze ale sa, i podejrzewam ze poduchy ladnie dostaly gdyz kolo bylo tak rozwalone ze bilo na kazda strone.Teraz kolo nie drga na boki ale dalej czuje wibracje w aucie.
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
http:
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
aen
-
:)
Wąż skróciłem i załozyłem wiec juz dziury nie ma. akurat pekł na samym końcu wydaje mi sie ze lapiej sie zbiera :) co do tej odmy to dmucha mocno wczesniej to az korek podskakiwal teraz nie ale tak jakby bialy dym leciał..
-
:)
"Aż dziwne, że nie zauważyłeś intensywnego dymienia na czarno " wlasnie ze zauwazyłem ze kopci na czarno jak depłem do podłogi to na asfalcie zostawaly czarne slady ale stalo sie to po chipie i myslalem ze to dlatego i tak zostawiłem . 2 wymienilem przed chwila odme na nowa orginala i dalej dmucha w korek oleju. co to moze byc przyczyna ?
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
NIestety nie mam wykresy przed programem ..
-
:)
odma kupiona zabiera sie za wymiane wraz z wezykami podcisnienia 3m starczy ? gdzies czytalem ze tyle powinno sie kupic ;p Kolego yoshimura01 powiedz mi jeszcze czy slaba moc max 147 km gdzie przy 2 tys obrotow juz jest 100 km moze swiadczyc o zapchanym kacie ? sadze ze gdy odma zawalona to pewnie kat zapchany na maxa czy sie myle? Juz chyba wiem od czego spadki mocy z lewej strony przy IC wąż dziurawy ze palec mozna włożyć
- :)
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.