Treść opublikowana przez Stelmacher
-
E36 Jaki alarm polecacie?
i jak nic nikt nie podpowie??
-
aktualnie 10w60 jaki wybrac nastepny?
to powiem tak delikatnie saczy z gory od vanosa i spod pokrywy sie poci ale nic nie kapie a moze jednak juz lac polsyntetyk 10w40?? kurde nie wiem juz co zalac;/
-
aktualnie 10w60 jaki wybrac nastepny?
moze byc 5w40 http://allegro.pl/niemiecki-castrol-magnatec-5w40-benzyna-5l-filtry-i1244987532.html lub http://allegro.pl/total-quartz-9000-5w40-7l-5-2-mega-promocja-i1227731291.html ?? bo przyznam na olejach sie jeszcze nie znam;)
-
aktualnie 10w60 jaki wybrac nastepny?
witam od niedawna jestem wlascicielem 323i coupe zalany jest aktualanie 10w60 ale pora na zmianae na cos dobrego ale troche tanszego co proponujecie??
-
Gdzie na dolnoslasku dobry serwis gazu?
witam od niedawna jestem posiadaczem e36 323i coupe z instalacja gazowa genius sequent 56 i mam maly problem jak jezdze na gazie to co jakis czas trzesie buda jakby palil na 4-5garow;/ i szukam dobrego serwisu najlepiej w okolicach legnicy:) ale jesli bedzie trzeba to pojade dalej aha sa jeszcze jakies zaklady autogazu otwarte w soboty ;d ?? pozdro
-
E36 Jaki alarm polecacie?
witam od niedawna jestem posiadaczem e36 323i coupe niestety nie mam centrala na pilota a na dodatek jak otwieram drzwi od kierowcy to nie otwiera mi od strony pasazera;/ natomiast jak otwieram od pasazera to otwiera mi wszystko;/ i chcialbym zalozyc centrala na pilota lub juz jakis dobry alarm i moje pytanie jest nastepujace jaki autoalarm lub jaki central na pilota polecacie?? co myslicie o tym alarmie? http://allegro.pl/alarm-powiadomienie-modul-odpalania-czujki-ruchu-i1229249918.html lub tym http://allegro.pl/alarm-bmw-e30-e32-e34-e36-e39-z3-i1233755874.html lub o tym centralnym? http://allegro.pl/sterowanie-zamka-bmw-e30-e32-e34-e36-e39-kluczyk-i1230945819.html
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie ep44847 z gory wielkie dzieki :)
-
E39- bicie na kierownicy
2 komplety opon byly juz zimieniane i 2 komplety kol i dalej to samo;/ p.s a nie wiecie o co moze chodzic z takim dziwnym pukaniem stukaniem lub grzmotem przy max skrecie?? zwykle jest to jak ruszam do przodu a potem do tylu lub odwrotnie
-
E39- bicie na kierownicy
i jak poleci mi ktos dobry warsztat w dolnoslaskim??
-
E39- bicie na kierownicy
chyba sam nie podejme sie regeneracji magla;/ ma ktos namiary na sprawdzony warsztat?? pozdro
-
VIN - prośba o rozkodowanie
WBABF71060EP43325 bardzo bym prosil z gory serdeczne dzieki:)
-
E39- bicie na kierownicy
dyzio255 to zapodaj przepis bo jak bilo tak bije ;/ drogie czesci?? pozdro
-
E39- bicie na kierownicy
i jak nikt nic juz nie podpowie?
-
E39- bicie na kierownicy
a powiedzcie mi jeszcze jedno mianowicie: ta sruba od magla byla tak jakby slabo przykrecona bo czytalem ze moze byc zapieczona itd a mi odziwo bardzo latwo znia poszlo, ale mniejsza o to bo pewnie byla na swoim miejscu bo zaznaczona byla z obudowa na zielona farba gdy podkrecilem srube o troszke wiecej niz pol obrotu wibracje ustaly, ale za to kierownica bardzo ciezko chodzila;/ wiec popuscilem ja abym mogl "normalnie" jezdzic myslicie ze musi byc jednak calkowita regeneracja magla?? ile taka przyjemnosc koszuje no i gdzie dobrze to robia jesli wiecie?
-
E39- bicie na kierownicy
jednak to byla przedwczesna radosc:( tylko z tym ze raz jest mocne a raz delikatne ;/ i przy wiekszym kreceniu kierownicy lekko ja przyblokowuje ;/ popuscilem delikatnie ta srube i zobaczymy co to bedzie ;/ ale raczej to wina magla cos mi sie wydaje;/
-
E39- bicie na kierownicy
dokrecilem srube od magla o jakies 1/4 obrotu i problem znikl :) dyzio255 jeszcze raz wielkie dzieki :) pozdrawiam
-
E39- bicie na kierownicy
dobra bede probowal ale moze moglbys napisac gdzie dokladnie ta sruba sie znajduje? nie ukrywam ze bardzo ulatwiloby mi to zycie:) pozdrawiam i dzieki za pomoc
-
E39- bicie na kierownicy
no to zrobilem tak jak napisales i tak: przy calkowitym skrecie kol slychac takie jakby syczenie jakby powietrze uchodzilo dodam ze przy max skrecie w prawo jest glosniejsze potem zgasilem silnik odkrecilem korek od wlewu oleju od wspomagania i nie bylo zadnej piany, nie bylo nawet ani jednego babla a ten magiel na szybko mozna jakos podregulowac czy regeneracja?? moze macie jakis "przepis" jak to samemu zrobic :) pozdrawiam
-
E39- bicie na kierownicy
dzis tak jak dyzio255 sugerowal "sprawdzilem" magiel no i slychac takie pukniecia;/ czy jakos sie go reguluje? mozna to zrobic samemu? czy odrazu do regenaracji? aha czy magiel moze wydawac jakies odglosy podczas skretu? chodzi mi o dosyc glosne chrobotanie (takie jakby lozysko) ale potem wymienilem opony z przodu na zimowki 205/65/r16 no i bicia na kierownicy juz nie bylo (no minimalne ale ledwo wyczowalne) natomiast bylo bicie na zimowkach podczas hamowania od 160 do 50 caly czas bilo;/ czyzby to magiel? czy tarcze hamulcowe?
-
E39- bicie na kierownicy
dzis tak jak dyzio255 sugerowal "sprawdzilem" magiel no i slychac takie pukniecia;/ czy jakos sie go reguluje? mozna to zrobic samemu? czy odrazu do regenaracji? aha czy magiel moze wydawac jakies odglosy podczas skretu? chodzi mi o dosyc glosne chrobotanie (takie jakby lozysko) ale potem wymienilem opony z przodu na zimowki 205/65/r16 no i bicia na kierownicy juz nie bylo (no minimalne ale ledwo wyczowalne) natomiast bylo bicie na zimowkach podczas hamowania od 160 do 50 caly czas bilo;/ czyzby to magiel? czy tarcze hamulcowe?
-
E39- bicie na kierownicy
ja sie sprawdza ?? wiem ze na odpalonym silniku ale co dalej??
-
E39- bicie na kierownicy
no i wymienilem te tuleje od gornych wachaczy byly popekane bo nie wymieniane od nowosci;/ (na meyle hd) i dalej to samo a nawet gorzej;/ bo teraz bije od okolo 110 do konca;/ moze napisze co juz wymienialem, mianowicie: -koncowki drazkow -laczniki stabilizatora (przod i tyl) -wahacze dolne -opony z przodu na nowe - no i te tuleje czyzby tarcze hamulcowe?
-
E39- bicie na kierownicy
dzieki stary :) na nastepny wekkend moze sie juz za to zabiore pozdrawiam
-
E39- bicie na kierownicy
a moglbys mi pokazac taki sciagacz gdzies w necie ??
-
E39- bicie na kierownicy
to trzeba jakis specjalny sciagacz ?? czy wystarczy normalny?? AHA ten komplet tuleji bedzie dobry? http://allegro.pl/item1142066338_tuleja_tuleje_wahacza_bmw_5_e39_520_525_528_meyle.html