Treść opublikowana przez MateuszC
-
Lampy przednie USA Vs Europa
I miałeś to w wersji przed FL? to chyba rzeczywiście była taka opcja...
-
e60 joystick - dobre i zle strony
A nie pogarsza osiągów? na papierze to 0,2 sekundy. W odczuciach , jeżdząc AT byłem nim poirytowany ,że sam zrobiłbym to szybciej i sprawniej. Koledzy , dobra skrzynia to pojęcie względne. 7G tronic już mi się np bardzo podoba. Jeśli miałbym wybierać między nim a manualem wybrałbym jego. Mi osobiście praca AT w e60 się nie podoba. Dlatego wybrałem manuala. Pojawia się jeszcze tylko jedno pytanie. Czy skrzynia w 530d którym jeździłem była w pełni sprawna :) pozdrawiam.
-
e60 joystick - dobre i zle strony
Dobry automat jak najbardziej. Ale to co jest w e60 jest beznadziejne. Jak komuś nie przeszkadza ,że znacząco zmniejsza osiągi samochodu to ok :) Po lifcie automatem nie jeździłem. Pozdrawiam
-
X5 vs ML
Witam , jak w temacie. Ma ktoś porównanie 3.0d do ML 320 CDi ? Tata pomału myśli nad zmianą samochodu. Nie miałem żadnego doświadczenia ani z jednym ani z 2 ww samochodem, a on sam również nie wie co bardziej mu się podoba :) W czxym E70 jest lepsze/gorsze od W164 z góry dziękuje za odpowiedzi.
-
Kierownica m-pakiet/sport
marv ja dorwałem :) gość chce się wymienić za moją . Zobaczymy co to będzie. Jak ubijemy targu to napisze ile dopłaciłem:)
-
Felgi 18" M-Pakiet
Preziosoo pochwal się jak zakupisz :) sam poluję na jakąś ładną 18 , z tym że oklepanie wzoru mi nie przeszkadza. A 7 ramienna felga od BBS widziałaby mi się najbardziej :)
-
Kierownica m-pakiet/sport
Skovroon , nie pije do niczego ;) jak Ty dokładałeś , to możesz jeszcze rzucić na PW gdzie i przybliżony koszt. A Na M pakietowej nie ma zawsze Gładkiej skóry ?
-
Kierownica m-pakiet/sport
Nie podejdzie z po do przed lifta. Kupujecie czy zamieniacie za dopłatą? ja miałem upatrzoną , ale d**pek przez telefon mówił o innej kwocie do dopłaty , a na żywo o innej i dalej szukam. Skovroon , M pakiet bez kierownicy?
-
Jak wyczyścić szkło światła przedniego
A ja polerke odradzam . Co prawda w Vectrze C GTS , ale efekt utrzymał mi się kilka miesięcy , potem szkło zrobiło się matowe. Na pewno mimo ,że w E60 mam je troche zniszczone nie będę ich polerował. EDIT: a to co pokazałeś z Opla , to inna bajka. Tam lakier którym pomalowano lampy jest wadliwy i po czasie schodzi ! , więc to wymusza polerke , bo już totalnie nic nie widać jak ten łuszczący się ? (nie wiem jak to określić) lakier zajmie większą część powierzchni odbłyśnika. Dla kilku odprysków moim zdaniem nie warto ruszać :) Pozdrawiam
-
M-Pakiet , co potrzeba do zamontowania zderzaków?
Witam, na allegro jest pełno ofert M-pakietowych zderzaków używanych. Zestaw taki można już kupić poniżej 3 tyś . Dość atrakcyjna cena . Orientuje sie może ktoś , co jest potrzebne do zamontowania zderzaków M pakietowych w miejsce seryjnych ? Bo w bmw usłyszałem że P&P to to nie jest.
-
E61, E61 - X przewaga nad A6 ?
Mercedes jest wykonany najlepiej. E60 jest wykonane bardzo tandetnie moim skromnym zdaniem. Wracając natomiast do audi to nie potrafie zrozuimieć czemu ciągle chwalą je za jakość wykonania ...
-
pomoc w wyborze x5
A moim zdaniem w BMW z tamtych lat tylko manual. Jeździłem X5 2002 , i ta skrzynia pracowała tak , że mnie to ąż bolało:). Wprawny kierowca nie wytrzyma z tak beznadziejną , wolną i nie intuicyjną skrzynią. Jak automat to dobry , w X5 E53 nadaje się do tarcia chrzanu . Pozdrawiam posiadaczy tej archaicznej skrzyni :D
-
Nagłośnienie w E60
A cenowo ile Cie to wyszło ? a masz najuboższe seryjnie audio?
-
Nerki chrom
Kowal ,a jakim sposobem to wyjąłeś ? Bardziej kumaty kupiec , jak pojedzie do ASO , to dowie się wszystkiego o samochodzie :) a nerki dostanie w komplecie seryjne , co by nie myślał że coś zataiłem.
-
Nerki chrom
Ok , zakupiłem brewki :D przerabiał ktoś temat jak wygląda ich montaż ? obejdzie się bez zdejmowania zderzaka?
-
"brewki" lamp przednich E60
widziałem ostatnio E60 , z świecącymi jedynie diodami , bez tej całej brewki . I zasnatawiam się czy to możliwe , czy to po prostu mi się przywidziało :p
-
"brewki" lamp przednich E60
Czy każda e60 posiada ww brewki świecące na pomarańczowo ?
-
Amortyzatory
A czym różni się zawieszenie sportowe od zawieszenia typu M?
-
Mróz , a tnący sie Idrive , radio , komputer
Czyli do elektryka ? Żadne kontrolki nie mrugają , błędów 0
-
Mróz , a tnący sie Idrive , radio , komputer
Dzięki za odpowiedź , a ogólnie , ciął wam się kiedys ten i drive ? w lecie też mi się zdarzyło to , ale może ze 2 razy w formie pojedynczego zacięcia, po tym szło całkiem normalnie. Czyli chyba musze poszukać jakiegoś dobrego elektryka:/
-
Mróz , a tnący sie Idrive , radio , komputer
Witam,zawsze jeśli auto jest zimne , zanim się zagrzeje , po wyjeździe z garażu zacina mi się CD , radio i ogólnie idrive sie tnie we wszystkich swoich funkcjach. koledzy mieliście kiedyś podony problem ? Problem dotyczy e60 2004 r z navi buisness. Idrive dziala normalnie dopiero jak przejade kilka km ;/ co jest bardzo irytujące gdy roibie krrótkie trasy. Można coś na to poradzić?
-
kierownica sportowa / m pakietowa, różnice
bez łopatek:) ale dopłata spora.
-
kierownica sportowa / m pakietowa, różnice
Dzisiaj ogądałem piękna przed liftem jak nowa , idealna jeszcze szwy czerwono niebiesko białe . tylko facet chciał ode mnie 1000 zł przy wymianie , stanąłem na 900 , jeśli jutro się zgodzi to wymieniam :)
-
e60 530d telepie silnikiem .
Lekko , lekko to każdy diesel telepie , a i obroty w 3.0d są lekko falujące. Oglądnij i oceń :)
-
kierownica sportowa / m pakietowa, różnice
A czy od polifta będzie pasowała do przedlifta P&P ? EDIT: Czy ta sportowa jest choć trochę grubsza od zwykłej?