Treść opublikowana przez chudy11511
-
e61 Active Steering pomocy
kalibracja kręceniem nie pomaga pozbyć się kłopotu dla tego pytam jak programowo sobie poradzić dysponuje tylko inpa i kabelek do niej na ads
-
e61 Active Steering pomocy
witam mam problem z układem kierownicy rozładował sie akumulator i zapaliła sie zółta kiera z wykrzyknikiem i po skasowaniu błędów dale sie ona świeci jak się kalibruje ten czujnik inpa morze ktoś opisać dokładne
-
e60 rozładowujący się akumulator na postoju
witam mam problem z usypianiem się bmw 535d morze ktoś opisać dokładnie jak programem inpa zrobić test uśpienia i wprowadzić auto w uśpienie celem poszukiwania usterki
-
[EXX] Zestrojenie pilota centralnego zamka +myk na 2gi klucz
witam właśnie stałem się posiadaczem bmw e61 353d 2005 r i mam problem z pilotami nie zamykają i nie otwierają auto sprowadzone i kupiłem z takom usterkom była rozładowana bateria akumulator do zera po wymianie dalej nie działam piloty a kodowanie z posta nie działa jak to zrobić disem podobno sie da pozdrawiam
-
bmw tuner tv podpiecie dvd na av audi
witam mam już av podpięty obraz lecz jest problem z audio w stereo lub przez wzmacniacz ja to ogarnąć tuner tv ma jedno wejście audi mono gra to tak strasznie jak podpiąć zeby grało to jak należy
-
bmw e46 navi 16/9 zmieniarka CD trak
witam mam problem bo włączyła sie opicia wyświetlania tatulu utworu z płyty cd i wyłącza mi nawilgacie co przełącza na obraz z mapa to za 3sek znowu przeskoczy jak słucham cd co z tym zrobić da się to wyłączyć bo nie miałem tak a tu nagle dziadostwo się włączyło
-
Zmiana Splash Screen [MK4]
witam mam problem z zmiana splecza morze ktos opisac jak sie to robi problem polega na wyciąganiu i otwierani pliku lowbut mam obraz iso softu ok teraz mam ultraiso i co jak mam wydobycie plik zeby go otworzyć navtweak.exe co chwile wyskakuje ze zly format albo cos proszę o jasny opis
-
[e46] Dołożenie pamięci lusterek
witam mam pytanie mam juz zakupione pamięci lusterek i chciałem sobie to podłączyć czy ma ktoś schemat lub opis jak to podłączyć mam ele fotele składane lusterka z guzika i teraz pasowało by zamontować
-
e46 czytnik mk3 power nie swieci padlo
witam mam czytnik mk3 i mam problem płytę pobiera szarpie mieli i nic sie dalej nie dzieje cd daje z oporami brak diody lampki power da sie to naprawić co mogło sie popsuć
-
bmw e46 navi 16-9 aux ventilation i bmw assist znikło
witam mam pytanie posiadam navi duże i mk3 czytnik i miałem te opcje a po odłączeniu aku znikły obydwie a i jeszcze codę znikło i co teraz mam poczynić mieszać z softami czy ncs i aktywacje jakieś trzeba zrobić w trc proszę o pomoc w problemie
-
ncsexpert codowanie problem
witam mam problem z zakodowaniem gm5 chodzi mi o zakodowanie kierunkowskazów oraz świateł awaryjnych na stroboskop i problem polega na tym ze jak mam plik trc juz z kopiowany z czytany przerobiony na man i juz po edycji w notatniku to nie mogę go zapisać przyklejam go do worka i zastępuje i gra potem robię resztę i nie zapisuje mi nic w sterowniku jak to wgrać zaprogramować itp
-
Fotele
witam ja tez walcze z ta pamięcią fotela pomysły plus jest minus jest dwa kolejne to napinacz pasów i zostają dwa biało z czerwonym paseczkiem kropkowany na żółte cętki i brzozowy z czarnym paskiem i gdzie one idą u mnie tez nie działa skoro ma ty sterować moduł komfortu pewnie do niego
-
TDS zmiana komputera
jak chcesz zęby całości nie motać tylko same stery to napisz na pw powiem ci jak imo przekodować
-
Długo kręci zanim odpali 530d,dlaczego?
witaj ja tez walczę tym samym problemem już 2tygodnie raz pali raz nie długu kreci czujniki mam walka listwy cr pompy cr i dalej du
-
wtryski 330d 535d zmiana na jakie inne
witam mam silnik m57 i chciałem zmienić wtryski aby zwiekrzyc moc silnika oczywiście po zmianie wtrysków napisanie mapy pod dane zachowanie silnika i teraz tak mam wtryski o numerach 2354093 jakie wtryski polecacie o jakich numerach czy jakich wersie silnikowych
-
[E46] 320D - swap na 330D
witam ja robiłem u siebie swap i 2 razy klienta sa zadowoleni ja tez jak cos potrzeba pisać na pw
-
320d swap na 330d
witam z dyfrem sie nic nie dzieje flasz była wyważona na stole z flasza dyfra i dyferencja ma jakiś zapas nie huczy i nie strzela i powiem szczeze ze zdarza mi sie pojawić na torze w wyrazowe na pewno jest krótszy i v max mniejszy ale zato 1 2 to uciecha tak kopie ze ledwo do diery siegasz pozdrawiam
-
bmw e46 330d zgasła juz nie odpala
witam ponownie zobaczymy dzisiaj zrobię te przelewy próbę oraz wkleję cala diagnostykę na filmiku i wrzucę na forum może ktoś z was zobaczy szczegóły bo tam pewnie diabeł siedzi mam jeszcze pytanie czy padający rozrusznik tez takie objawy zrobi ja u siebie naprawiałem nowe szczotki ale wydaje mi się ze nie kreci jak dawniej ze nie ma takiego kopa jak powinien ale to tez nagram http://img4.imageshack.us/img4/209/45166311.png Uploaded with ImageShack.us http://img502.imageshack.us/img502/667/83911623.png Uploaded with ImageShack.us http://img811.imageshack.us/img811/3766/54622804.png Uploaded with ImageShack.us http://img192.imageshack.us/img192/8029/23405816.png Uploaded with ImageShack.us http://img829.imageshack.us/img829/6528/38669188.png Uploaded with ImageShack.us
-
bmw e46 330d zgasła juz nie odpala
witam tak jaki pisałem pompa progowa daje 5,5 zawur cr na pompie mam dwa podmiana byla oba sprawne czujnik walka podmieniałem do innego auta i pali na dotyk teraz tak jak sprawdzić czy na przelew leje oraz jak sprawdzić ciśnienie na cr na kompie w momencie rozruchu sprawdzałem korekty wtrysków i 1 0.20 2 0.25 a 0,30 3 1,30 4 - 0.20 5 0,35 6 - 0.60
-
bmw e46 330d zgasła juz nie odpala
rozumie a wiec sprawdzę to obstawiasz ten czujnik ale komp błędu nie pokazuje a może być uszkodzony tak za auto nie odpala ja podejrzewałem lejące wtryski bo trzeba długo kręcić rozruchem tak jak brakowało paliwa lub nie było ciśnienia na cr ale jak odpali to nie zakopci ani nic takiego
-
bmw e46 330d zgasła juz nie odpala
witam dolotowy czujnik walka hmmmmmmmm czujnik walka rozrządu wiem a ten dolotowy zbija mię trochę stropu jak jest opisane w inpa to cr dokladnie
-
bmw e46 330d zgasła juz nie odpala
witam mam problem z odpaleniem jak jest ciepły lub letni silnik pompa progowa wymieniona ,zawór wysokiego ciśnienia na pompie tez błędów nie ma żadnych moc jest zauważalnym ze na 1 i 4 wtrysku jest spocony od ropy reszta sucha jak pieprz wiec wymieniłem podkładki po wtryskami i dalej nie odpala słyszałem ze sa jakieś uszczelniacze pod cewko ele wtrysku jak to sie rozbiera i wymienia podobno koszta niewielkie proszę o pomoc w problemie bmw e46 330d zgasła juz nie odpala
-
e46 czytnik mk3 czarny ekran
dziękuje sytuacja opanowana
-
e46 czytnik mk3 czarny ekran
witam mam problem z czytnikiem mk 3 czytnik dostałem od kolegi i miał działać a tu okazało sie ze nie jest czarny ekran radio gra ma ktoś soft do tego czytnika oryginalny żeby go wzbudzić lub jaka jest przyczyna tego ekranu navi 16-9
-
e46 monitor 16/9 nie ma opci CD
witam miałem małe navi 4/3 , podpięciem monitor CD 16/9 i nie ma w opiach płyty CD tylo kaseta error wyskakuje co trzeba zrobić zęby było CD czytnik mk2 + tv