Skocz do zawartości

Klaudek33

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klaudek33

  1. Poczekaj jeszcze pół roku :D
  2. Witam co jakis czas pokazuje mi z tylu blad spalonych 2 zarowek oczywiscie są sprawne wiec dzis powyjmowalem wszyskie popsiukalem styki wlozylem zarowki i caly czas pokazuje blad sponych dwoch tylnych zarowek wczesniej jak tak zrobilem to za jakis czas sie wyłaczyly ale dzis nic nie pomoglo i tak jezdzilem a to mnie to wkurza tak ze szok,a i dodam ze jak wczoraj mi sie palily i syn zamknął klape to zgasly ale pozniej to powrocilo:( Moze ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic moze wymienic zarówki wszystkie aa i jak dojezdzalem do wawki ro juz pokazala ze jedna sie przepalila ale jak uruchomilem silnik to abarot pokazaly sie dwie spalone.Moze ktos mial taki przypadek i to naprawił??? A moze aku odłaczyc na 20min????
  3. czytaj kolego czytaj :cool2: w tym temacie masz wszystko napisane :cool2: No weż powiedz ,nie badz taki :wink: :wink: :wink:
  4. :cool2: :cool2: :cool2:
  5. Jezeli mowi Ci to kolega to zdaj sie na niego chyba Cie nie chce oszukac przeciez w koncu on naprawia klimy
  6. zmien dilera :) :) :) albo stacje paliw :)
  7. To ktory polecacie do e46 z 2000 z przebiegiem 195tyś???????
  8. to castrol edge syntetyk 0w30 lipa???
  9. Witam czeka mnie niedlugo wymiana oleju i mam pytanie czy zmieniac na inny teraz jezdze na castrol edge syntetyk 0w30 z gory dziekuje a i dodam ze auto ma przejechane 195tys
  10. wrócilem z wakacji trasa 360km spalila w jedną strone 6,2 a w drugą 5,8 dodam ze automat
  11. Witam czeka mnie niedlugo wymiana oleju i mam pytanie czy zmieniac na inny teraz jezdze na castrol edge syntetyk 0w30 z gory dziekuje a i dodam ze przebieg to 195tyś
  12. tuja gdzies są ja juz nie pamietam ale znalazlem tu na forum:)
  13. Nagralem mapy z chomika ale teraz mi plyta nie chce wejsc i jak ją wepchne do konca to sie nie kreci i juz nie wiem co zrobic i tą starą wlozylem plyte i lipa juz nie wiem co ma począc pomoze mial ktos taki przypadek??? a stara plyte wyjąlem tez awaryjnie i jakos wyszla ale teraz juz nie wiem co zrobic
  14. Szkoda ze nikt nie posiada takiej plytki i nie wie gdzie to sciagnąc
  15. Klaudek33 opublikował(a) temat w Nawigacja samochodowa
    Kto ma do sciagniecia lub by mi wypalil mapy do mkII na zwykla cd tylko interesuje mnie mapa polski
  16. no fakt nie byl wymieniany a mozna go jakos uciszyc???
  17. Na początek sprawdź koło pasowe, jest charakterystyczny pisk paska przy odpalaniu i gaszeniu, a to zwykle wskazuje na koło pasowe. Co do telepania budą to miałem podobnie wymiana poduszek na nowe - oryginalne, pomogła w 70%. ja jestem po wymianie kola pasowego i mam ten sam pisk co kolega przy gaszeniu i tez juz nie wiem co to moze byc????
  18. super sprawa i napewno bys sie pare tys takich koreczkow sprzedalo :D :D :D :D
  19. Klaudek33 odpowiedział(a) na matt662 temat w E46
    poszukaj na yutube jest pokazane jak gosc zdejmuje znaczki :)
  20. Klaudek33 odpowiedział(a) na fazi844 temat w E46
    Własnie masz 3 kreski :) gdy wlaczasz odrazu masz 3 kreski tak?? A pozniej nie mozesz sobie wlaczyc na 2 kreski lub na 1??? A drugi fotel jak jest??
  21. To pewnie manualem da się zejść poniżej 4 na trasie ? :D
  22. Wydaje mi sie ze klimy przy takiej temperaturze to nawet nie właczysz kolego
  23. Mialem kiedys auto w automacie Geo i super sie jezdzilo pozniej auta w manualu ale ja jestem straszny nugus i jak kupowalem e46 postanowilem kupic w automacie powiem Ci tylko tyle ze nie zaluje bo to jest bajka i komfort zajebisty a np w USA za automat kolego to doplacasz nie wiem czy wiesz:)Moim zdaniem w polsce ludzie jeszcze nie dorosli do samochodow z automatyczną skrzynia biegow ale jak o nia dbasz to napewno sie pocieszysz dlugo:)
  24. Klaudek33 odpowiedział(a) na Klaudek33 temat w E46
    No ok a jakie zarowki kupic zblizone do barwy xenonu oczywiscie nigdy to nie bedzie xenon ale wole nie oslepiac kierowcow z naprzeciwka
  25. A jaki koszt naprawy bo mi cos zaczelo wlasnie stuklac w tylnym prawym kole tylko przy przyspieszaniu i jak auto jest na nierownosci to cos puka i jak skrecam w lewo i dodam gaz w podloge tez nie wiem co to moze byc moze ktos cos podpowie??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.