Treść opublikowana przez Klaudek33
-
320d - silnik po zalaniu wodą
Poczekaj jeszcze pół roku :D
-
320d pokazuje dwie spalone zarowki ???????
Witam co jakis czas pokazuje mi z tylu blad spalonych 2 zarowek oczywiscie są sprawne wiec dzis powyjmowalem wszyskie popsiukalem styki wlozylem zarowki i caly czas pokazuje blad sponych dwoch tylnych zarowek wczesniej jak tak zrobilem to za jakis czas sie wyłaczyly ale dzis nic nie pomoglo i tak jezdzilem a to mnie to wkurza tak ze szok,a i dodam ze jak wczoraj mi sie palily i syn zamknął klape to zgasly ale pozniej to powrocilo:( Moze ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic moze wymienic zarówki wszystkie aa i jak dojezdzalem do wawki ro juz pokazala ze jedna sie przepalila ale jak uruchomilem silnik to abarot pokazaly sie dwie spalone.Moze ktos mial taki przypadek i to naprawił??? A moze aku odłaczyc na 20min????
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
czytaj kolego czytaj :cool2: w tym temacie masz wszystko napisane :cool2: No weż powiedz ,nie badz taki :wink: :wink: :wink:
-
[E87] Zapach spalin - diesel
:cool2: :cool2: :cool2:
-
Duży problem z klimatyzacją / e61/ 2004 /3.0d
Jezeli mowi Ci to kolega to zdaj sie na niego chyba Cie nie chce oszukac przeciez w koncu on naprawia klimy
-
[E87] Zapach spalin - diesel
zmien dilera :) :) :) albo stacje paliw :)
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
To ktory polecacie do e46 z 2000 z przebiegiem 195tyś???????
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
to castrol edge syntetyk 0w30 lipa???
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Witam czeka mnie niedlugo wymiana oleju i mam pytanie czy zmieniac na inny teraz jezdze na castrol edge syntetyk 0w30 z gory dziekuje a i dodam ze auto ma przejechane 195tys
-
Ile pali twoja bemka
wrócilem z wakacji trasa 360km spalila w jedną strone 6,2 a w drugą 5,8 dodam ze automat
-
330d M57TU Jaki olej w moim przypadku?
Witam czeka mnie niedlugo wymiana oleju i mam pytanie czy zmieniac na inny teraz jezdze na castrol edge syntetyk 0w30 z gory dziekuje a i dodam ze przebieg to 195tyś
-
Mapy do mkII
tuja gdzies są ja juz nie pamietam ale znalazlem tu na forum:)
-
Mapy do mkII
Nagralem mapy z chomika ale teraz mi plyta nie chce wejsc i jak ją wepchne do konca to sie nie kreci i juz nie wiem co zrobic i tą starą wlozylem plyte i lipa juz nie wiem co ma począc pomoze mial ktos taki przypadek??? a stara plyte wyjąlem tez awaryjnie i jakos wyszla ale teraz juz nie wiem co zrobic
-
Mapy do mkII
Szkoda ze nikt nie posiada takiej plytki i nie wie gdzie to sciagnąc
-
Mapy do mkII
Kto ma do sciagniecia lub by mi wypalil mapy do mkII na zwykla cd tylko interesuje mnie mapa polski
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
no fakt nie byl wymieniany a mozna go jakos uciszyc???
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Na początek sprawdź koło pasowe, jest charakterystyczny pisk paska przy odpalaniu i gaszeniu, a to zwykle wskazuje na koło pasowe. Co do telepania budą to miałem podobnie wymiana poduszek na nowe - oryginalne, pomogła w 70%. ja jestem po wymianie kola pasowego i mam ten sam pisk co kolega przy gaszeniu i tez juz nie wiem co to moze byc????
-
330d - Paliwo zalane w dieslu
super sprawa i napewno bys sie pare tys takich koreczkow sprzedalo :D :D :D :D
-
330d - Znaczek BMW
poszukaj na yutube jest pokazane jak gosc zdejmuje znaczki :)
-
320i - podgrzewane fotele
Własnie masz 3 kreski :) gdy wlaczasz odrazu masz 3 kreski tak?? A pozniej nie mozesz sobie wlaczyc na 2 kreski lub na 1??? A drugi fotel jak jest??
-
320d - Ile więcej spali automat od manuala?
To pewnie manualem da się zejść poniżej 4 na trasie ? :D
-
320d problemy z temeraturą w środku auta
Wydaje mi sie ze klimy przy takiej temperaturze to nawet nie właczysz kolego
-
320d - Automatyczna skrzynia biegow
Mialem kiedys auto w automacie Geo i super sie jezdzilo pozniej auta w manualu ale ja jestem straszny nugus i jak kupowalem e46 postanowilem kupic w automacie powiem Ci tylko tyle ze nie zaluje bo to jest bajka i komfort zajebisty a np w USA za automat kolego to doplacasz nie wiem czy wiesz:)Moim zdaniem w polsce ludzie jeszcze nie dorosli do samochodow z automatyczną skrzynia biegow ale jak o nia dbasz to napewno sie pocieszysz dlugo:)
-
320d zestaw hid h7r
No ok a jakie zarowki kupic zblizone do barwy xenonu oczywiscie nigdy to nie bedzie xenon ale wole nie oslepiac kierowcow z naprzeciwka
-
320d wymiana tulei poduszki mostu dyfra
A jaki koszt naprawy bo mi cos zaczelo wlasnie stuklac w tylnym prawym kole tylko przy przyspieszaniu i jak auto jest na nierownosci to cos puka i jak skrecam w lewo i dodam gaz w podloge tez nie wiem co to moze byc moze ktos cos podpowie??