Treść opublikowana przez Wlodi
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Zapraszamy do Stolicy na zlot ;) :cool2:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
No i po zlocie. Prośba do moderatorów o zamknięcie wątku.
-
E92 Listwy led tapicerki
Zacne :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
cieknacy spryskiwacz na ksenonie?
U mnie w galerii masz opis problemu na stronie 3. Pompka do wymiany. Najlepiej parami. W e93 i e92 dobrze zdjac kolo i przez nadkole sie dostac do pompki. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
Laweta do PL. Powodem bylo rozsadzenie termostatu egr w starym e46 320d. 40 C + 4osoby na pokladze + bagaze + gory + ciezka noga zrobily swoje. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
[e90] Jaki olej?
No wlasnie w e46 320d tez zobaczylem- jak temp byl w czerwonym polu i nie bylo juz termostatu bo sie rozlecial. Sorki za ot. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
Dzieki. Jestem przewrazliwiony bo kiedys mialem przygode w gorach na chorwacji ktora skonczyla sie wystrzeleniem termostatu egr, wydmuchaniem uszczelki i peknietym blokiem silnika. Tak że wolę dmuchać na "zimne" :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
[e90] Jaki olej?
Dzieki. Jestem przewrazliwiony bo kiedys mialem przygode w gorach na chorwacji ktora skonczyla sie wystrzeleniem termostatu egr, wydmuchaniem uszczelki i peknietym blokiem silnika. Tak że wolę dmuchać na "zimne" :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
[e93] 330d 231KM Wysoka ? temperatura na postoju/w korku
Panowie Takie pytanie - czy stosowany olej moze miec wplyw na temperature pracy silnika? Po ostatniej wymianie na Motul Specific LL04 zauwazylem ze w korku temperatura siega ok 97st. Ostatnio po gorach siegala 103 st i to mnie zaczyna martwic. Przy jezdzie po autostradzie przy spokojnej jezdzie 92 - przy lekkim bucie juz 96 wskakuje. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
[e90] Jaki olej?
Panowie Takie pytanie - czy stosowany olej moze miec wplyw na temperature pracy silnika? Po ostatniej wymianie na Motul Specific LL04 zauwazylem ze w korku temperatura siega ok 97st. Ostatnio po gorach siegala 103 st i to mnie zaczyna martwic. Przy jezdzie po autostradzie przy spokojnej jezdzie 92 - przy lekkim bucie juz 96 wskakuje. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Pytanie bardzo nie na miejscu :nienie: Dzięki wszystkim. Niedługo z Joozkiem zabieramy się za organizacje kolejnego. Póki co najszybszy temat to Toruń we wrześniu i jakiś Eurotrip(??) :).
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Miała airbagi i ssanie ?;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ile koni ?
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja mam dwie duże tabliczki z nickiem - rejestracyjne ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No zlot mega :cool2: Chyba ze stadionem faktycznie lepsza opcja
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Tak - dres koniecznie w kant ;)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Dzieki :) Dzis wpadło pare gadżetów: http://img.tapatalk.com/d/13/07/19/ju6esu6u.jpg Jak mi sie uda to założę przed zlotem część z nich :) - jeśli nie to na zlocie ;) Podświetlanie klamek napewno po zlocie niestety... Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Chętnie wezmę ten 2 os. pokój dla znajomych bo chcą się z nami zabrać. Wlodi przepisz na mnie ten pokój i będzie bez zmian, tylko chciałbym o info w tej sprawie najlepiej do piątku do 12.00 Potwierdzam . Napisz dane na pw Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk 2
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Najszybciej 18
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Bilard, kręgle - wieczorek zapoznawczy. Mozna się przejść po rejonie. Zależy o której będziemy
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Machnij je Reloadem przed zlotem ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Moze wpadne ok 22.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Na ten moment zakwaterowanie wygląda tak : Nick OD Kiedy Do Kiedy Ilość Pokoi Jaki Pokój Grill(osóby) Sniadania Obiady Randall 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x niedz Ebarylska 20.07.2013 21.07.2013 1 1 1 1x niedz BMWPair 19.07.2013 21.07.2013 1 2 2 Joozek 20.07.2013 21.07.2013 2 2 4 4x niedz konrad553 20.07.2013 21.07.2013 1 1 1 1x niedz Robi69 19.07.2013 21.07.2013 1 1 1 1x sob niedz Czerwony330d 19.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x sob niedz olo46 19.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x sob niedz kacpercio 19.07.2013 21.07.2013 1 1 1 1x sob niedz hauer 19.07.2013 21.07.2013 1 1 1 1x sob niedz 1x sob Włodi 19.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x sob niedz Kosmiczny1989 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 Poklados 19.07.2013 21.07.2013 1 2 2 eXide 19.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x sob niedz Kamil20011 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 1x niedz Jaroslaw_BMW 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x niedz matti 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x niedz 2x sob majcher1980 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 2x niedz Premium Arena 20.07.2013 21.07.2013 1 2 2 3x niedz
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Trzeba dać info z wyprzedzeniem odnośnie obiadu.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Wysłałem uaktualnioną listę i czekam na potwierdzenie.