Treść opublikowana przez norbi_1221
-
730i Przerywa
Przepływomierz, bardzo dużo daje, także sprawdż napięcie jak ci wyżej wymieniłem. A jak nie chcesz się bawić w to to kup przepływke. Filtr gazu miałem na myśli , zgadza się. Większośc filtrów, odpowiada za obroty, wplyw mocy itp. A katalizatory na swoim miejscu ?
-
Plastik przy lewarku zmiany biegów
Witam, tak jak w temacie chodzi mi o plastik, przy lewarku zmiany biegów. Jak to się nazywa ? U mnie jest połamany i chciałbym wymienić.
-
qba ---> E32 750iL 1990 rok
W tamtych czasach, moment obrotowy silnika M70, biły na głowe inne marki, wraz z systemem EML dostępnym w e32 750i to było arcydzieło.Nie wspomne już o wyposażeniu, oczywiście pomijająć , trakcje układów kontroli jazdy, do amortyzatorów EDC... Mi się to w głowie nie mieści, E32 miało tyle opcij dodatkowych, że wszystkiego mieć nie było można :mrgreen: Każda nakrętka, czy nawet spinka, jest dopracowana logiem BMW. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Qba ma naprawde śliczny egzemplarz, dobrze że trafił w dobre łapki :D
-
Ile pali twoja bemka
BMW e32 750i , silnik V12 23-27 miasto, przy normalnej jeżdzie. 12-15 trasa :8)
-
m30b30 kuleje na wolnych, brak mocy
Kolego, jeżdzisz na gazie i na regulacje będziesz jeżdził tyle co jeżdzisz autem. Gaz jak gaz, zawsze będzie złym prorokiem M30 :D Załóż moduł od stag300 , kumpel jeżdzi, co prawda na m30b30 tylko w budzie e34 i beż problemu.
-
m30b30 kuleje na wolnych, brak mocy
Witam . Co do obrotów, sprawdż silniczek krokowy to on odpowiada w M30 za prace obrotów, od gazu to mógł się zepsuć. Przepustnice czyśći się benzyną. Dobrze że wybrałeś M30, a nie M60 V8 . Jeżeli przepływka była klejona i robiona to znaczy, że było coś z nią nie tak.Pewnie wystrzeliło od gazu , ktoś naprawił bo drogie są przepływki. Przepływke sprawdzasz 3 pin, ma być napięcie 2,4 - 2,6, voltomierzem. Jeżeli nie chcesz , przepływomierza klapkowego, bo jeżdzisz na gazie, to polecam przepływomierz, termiczny. Zrobiony jest podobie do silnika M70 V12. A efekt , jazdy na gazie się umili. Niestety nie znam dalszego tematu, tego przepływomierza.Ale pewnie wpina się w kostke i powinien zadziałać. Sprawdż dokładnie odmy, jedno pękniecie czy nawet szparciąłą odme i już zaczyna falować. Pamiętaj o tym że są niskie temperatury na dworzu, najlepiej odme podgrząć, na silniku potem wyjąć i sprawdzić. Jeżeli tego nie zrobisz, guma będzie twarda :cool2: Może też łapać lewe powietrze, z dekla pod zaworami. Zacząć przegląd od ?
-
730i Przerywa
Może sonda ? Kontrolka pali się od czasu do czasu serwisowa ? Widzisz od gazu wszystko się psuje, więć z mojej byłej 735 zdiąłem. Ale przyczyną może być wężyk, nuklearny od gazu w nim jest mały filtr, podjerzewam że może być zanieszczyszczony. Lub filtr paliwa , który wpływa na moc. Ale silnik przerywa po 6 tyś obrotów, nie idze dalej ?
-
730i Przerywa
Witam. Problemem może być, parownik od gazu, który już przy 2 tyś x obrotów zaczyna, zdławiać silnik. Podjerzewałbym , przepustnice lub czujnik położenia wału. Przyczyn może być wiele. Gaz to sekwencja, zwykły, blos ?
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
e32 i e38 w żadnej wersji nie miały 4x4. Były wersje e34 i e30 z napędem 4x4, ale to białe kruki na rynku. Z nowszych BMW, e46 jako pierwsze miało w opcji napęd 4x4. Wprowadzono taką wersje w 2000 roku. E32, nie miało napęd na 4x4, tylko 4 koła skrętne , było montowane na zamówienie. E38 pewnie też posiadał 4 koła skrętne, ale to już rarytasy ...
-
Łódzkie
W tych czasach , ciezko o kogoś uczciwego, z czystą ręką :| Jak dla mnie , cena adekwatna do stanu ...
-
Telefon e32
Dowiedziałęm się że jest to Siemens S4.
-
Łódzkie
Hahahaah :lol: Napisałem do Admina o to. A tym czasem, Polecam serwis i cześci u Olka w Rąbieniu, Aleksandrowska 23/25 ,601 214 887 :)
-
E32 750iL HighLine - E38 750iL L7
Oj żdziwłbyś się :8)
-
Odłączenie akumulatora objawy
Ok, wszystko wiem , dzięki :)
-
Telefon e32
Więc, po 4 miesiącach użytkowania E32 750i z 91 r. Telefon jest wyjmowany z obudowy, jest to telefon bez przewodowy Siemens , niestety nie mam pojęcia , jaki to jest model. Kostka jest odpinana, i można praktycznie telefon do domu zabrać, ta kostka to napewno ładowarka. Na telefonie od góry, pisze ''SIM'' i tam chyba wkłada się karte SIM. Sprawdzałem bezpiecznik pod maską, są sprawne. Tak wyglada mój rarytas :8) http://imageshack.us/a/img838/7544/dsc00112wb.jpg A tu bateria: http://imageshack.us/a/img441/1747/dsc0012fze.jpg Co robić ?? Pozdrawiam.
-
E32 750iL HighLine - E38 750iL L7
:shock: Na tej drugiej zęby ziadłem :mrgreen: Śliczne są. Hmm... różnią się tylko , od zwykłej e38 750i budą i tylnym wyposażeniem, czy coś jeszcze , jest w nich innego ?
-
Odłączenie akumulatora objawy
Resetują się podzepsoły samochodu tak ? A z Kasowanie błedów DME, bez podpięcia do komputera diagnostycznego, jak to się robi ? Gdzieś czytałem post Franka ( E32 740i ) na tym forum, ale znależć nie moge :mad2:
-
E32 750iL HighLine - E38 750iL L7
Ehhh, owiewki w PL muszą być :mrgreen: Raczej sciągne z Niemieczech. Ktoś wie coś o eksplotaci takiej 7er ? Mówie tu o rynku wtórnym .
-
E32 750iL HighLine - E38 750iL L7
Ehhh, owiewki w PL muszą być :mrgreen: Raczej sciągne z Niemieczech. Ktoś wie coś o eksplotaci takiej 7er ?
-
Łódzkie
Mówisz o tej niebieskiej ? ;) Ja tam jeżdze ciągle na diagnostyki, moją e32 750i V12, i umią ten silnik obsłużyć bez problemu :8) Jak dla mnie , jeden z wielu lepszych zakładów. Wszystko robią estetycznie i schludnie, za przyzwoite pięniądze :cool2: Wystarczy spojerzeć, na wiele certyfikatów :8)
-
E32 750iL HighLine - E38 750iL L7
Jeżeli mówimy o wersii z opancerzeniem to do tej grupy, kwalifikuje się High Security, jednak w E32 można było doposażyć opancerzenie do HL. Cieżko popytać ludzi którzy mają L7, bo to rzadkość w PL. Wiem jeszcze to, że można było dostać L7 z przegrodą, ale to rarytasy z Invidual. Ktoś wie coś więcej na temat tego samochodu ? :8)
-
E32 750iL HighLine - E38 750iL L7
Witam, ostatnio chęć mnie wzmusza w kolejną limuzyne 7er. Chodzi mi dokładnie o L7 , nie myląć z E38 750iL.Teraz pytanie takie, czym się różni L7 Od BMW e32 750iL HighLine ? Czy to też była wersja rządowa ? Pozdrawiam :cool2:
-
E38 740iA
Wszystko się zgadza , widziałem właśnie ciebie ;) Strzał w 10siotkę :mrgreen:
-
E38 740iA
Mam zwidy, bo widziałem identyczne e38, jak jechałem , przez Teofilów, bynajmniej ten sam kolor :D Odrazu inne felgi, inna buma :cool2:
-
bmw e32 735i pompa paliwa przerywa nie działa brak prądu
Tylko że czujnik położenia wału, reguluje przepustnicą :roll: