Treść opublikowana przez jaga
-
[E90] 325iA N52 2996ccm Check Engine Soon
Panowie dziwna sprawa bo ja też zatankowałem na BP jadąc nad morze i właśnie wyskoczyła mi pomarańczowa kontrolka silnika Błędy katalizatora P0420 i P0430 ciekawa sprawa z tym BP. Bunia normalnie jeździ praca silnika bardzo dobra hmm.
-
Czy możliwe, żebym przelał paliwo w zbiorniku?
Ha i ja się też dołączę do postu, właśnie wczoraj na wakacjach podjechałem do dystrybutora zatankować . Tankuje odbiło idę płacić ,wracam łapie się za głowę! co się dzieje! a tu kałuża benzyny i to 98 a nie 95 :P wykapuje pod kołem tylnym prawym i wielki szok . Cudownie sobie myślę, pewnie już nie dojadę do domu ale cud nastał bo wszedłem szybko na forum i poczytałem WASZE posty które mnie uspokoiły ,że będę lżejszy o 1000zł . :mad2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Ja też bardzo proszę o rozkodowanie mojego nr vin WBAVA71080VA38699 z góry dzięki .
-
Wymiana katalizatora
Panowie i Panie :D czy już może ktoś z Was wymieniał katalizator ? bo u mnie w buni chyba czas na wymianę. Wyskakuje mi błąd 0420, i 0430 cos takiego : katalizator bank 1 wydajność poniżej progu , katalizator bank 2 wydajność poniżej progu , hmm może progu ale tego od drzwi heee Pozdrawiam.
-
E60 Coś mam w schowku podobnego do kluczyka
A czemu u mnie nie ma takiego kluczyka :cry2:
-
error - trójkąt z wykrzyknikiem
Ja też stawiam na rezerwę :P
-
światla na dobranoc?
Ja nie wiem bo nie czytam instrukcji.
-
[E90] Montaż zestawu Alpine - gdzie jest wiązka przy progu?
Kolego jaka cena tego zestawu bo mi w Aso powiedzieli ok 2700zł z montażem. Trochę za dużo jak na 4 głośniki + wzmacniacz
-
E90 - Spalanie rzeczywiste vs wg komputera, spostrzeżenia
Panowie jak u was ze spalaniem , ja zauważyłem u siebie po wymianie opon na letnie że spalanie mi troszkę wzrosło jak u Was to wygląda ? 10,5 po mieście.
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
http://allegro.pl/show_item.php?item=2216088131 taką mam jest krótsza i super zmienia się biegi.
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
Panowie gałka jest kompletna występuje razem z mieszkiem ! tzn to jest całość nie tak jak w starej, że gałka jest osobno a mieszek osobno . W m-pakietowej jest połączony mieszek z gałką. CUDOWNIE teraz zmienia się biegi polecam taką gałkę :!:
-
E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
Panowie chciałem się pochwalić , że dzisiaj wymieniłem gałeczkę na M-pakietową trwało to ok 1min !!! dziwi mnie to jak można wymieniać tak długo tą gałkę jak kolega wyżej napisał. A i wcale tak dużo siły nie trzeba dałem na drugi bieg i pociągnąłem do góry wyskoczyła szybko i sprawnie ;) :lol: a oto stronka do tej gałki Pozdrawiam. http://allegro.pl/show_item.php?item=2216088131
-
ALPINE I ALU E90
Cena zestawu oraz montaż w ASO to uwaga !!! 2700zł polskich oczywiście. :mad2: dowiadywałem się w Aso Krk dla mnie osobiście szok :cry2:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Panowie ja dzisiaj dzwoniłem do Aso koszt zestawu do mojej buni to tylko 2.700zł oczywiście z montażem :mad2: sprowadzili mnie na ziemie :D tą ceną .
-
E91 320i uszczelnienie pompy podcisnieniowej
Tak poradziłem sobie , wymieniłem pompę na nową w środku była zapchana . Ale było już o tym pisane :wink:
-
PROBLEM Z ODPALENIEM NA CIEPŁYM SILNIKU 320I N46
ciekawy jestem czy podziałało daj znać. Pozdrawiam
-
przyciemnienie szyb
Panowie podepnę się pod temat , możecie polecic jakiś dobry zakład w Krakowie ? Pozdrawiam.
-
[e91] Zapala się pomarańczowa kontrolka silnika
Witam. Może w piątki nie powinien jeździć autem :lol:
-
E92 a male dziecko
Najlepiej kupić jakiegoś vana będzie na przyszłość służył jak znalazł ;)
-
pomóżcie wypadające zapłony w cylindrach - velvotronic
Kolego a możesz zdradzić gdzie montowałeś instalacje ? jestem ciekawy czy to była jakaś firma zaufana czy blaszak .Pozdrawiam Rafał z Krakowa
-
pomóżcie wypadające zapłony w cylindrach - velvotronic
Ja mogę tylko współczuć, ale gaz montować do naszej buni hmm. Możesz jakieś zdjęcia zamieścić gdzie znajduje się butla z gazem? a co do tych wypadanych zapłonów to sprawdź komputer od gazu czy aby tam nie dostała się wilgoć ,przerabiałem to na moim drugim samochodzie który posiadam. Też miałem problem z wypadaniem zapłonów okazało się, że komputer jest wilgotny i zalany wodą robiły się jaja straszne .Pozdrawiam
-
Czy wyciagac aku w takie morozy?
Ja osobiście też wyciągałem aku na 1 dzień i nic się nie stało wszystko w porządku. Pozdrawiam
-
Spalanie zima
Teraz mam 10.5 jazda po mieście temperatura -10 : -16
-
Trzęsący się lewarek skrzyni biegów - 320i benzyna
Ja też potwierdzam :lol:
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
Ja kupiłem oryginalną w serwisie i tam mi ją wymienili .Teraz mam spokój i nie czuje już palonego oleju :lol: Pozdrawiam