Treść opublikowana przez czerwony330d
-
[E90] Problem z głośnikami
No właśnie, bo musisz zdemontować schowek na narzędzia i pod nim znajduje się wzmacniacz :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolego Rivasi o taką opinię mi chodziło :D :cool2: To prawda, zawieszenie jest bardzo komfortowe a jest na ustawieniach pośrednich, czyli mogę jeszcze zmiękczyć zawieszenie lub utwardzić, jak na razie te ustawienie które mam są ok ale jak zrobi się trochę cieplej to coś tam pokombinuję :) :wink: Hamulce, faktycznie wszystko jest ok tylko pedał hamulca pracuje trochę inaczej, jest jakby to napisać, taki trochę gumowy ale ja się do tego przyzwyczaiłem, może wystarczy coś zakodować by ten efekt zniknął :? :?:
-
[E90] Problem z głośnikami
W bagażniku po lewej stronie pod plastykową osłoną.
-
[E90] Problem z głośnikami
No to kolego, masz system który ja u siebie miałem, niestety muszę Cię zmartwić bo prawdopodobnie masz walnięty wzmacniacz, ja niestety swój już sprzedałem ale może na allegro znajdziesz wzmacniacz :)
-
[E90] Problem z głośnikami
To że posiadasz Nawigację Business nie świadczy o zestawie grającym bo ja miałem bussines a miałem zestaw Hi-Fi stereo i 10 głośników a kolega mój ma bussines i ma tylko zestaw stereo czyli 6 głośników, napisz czy rozkodowałeś Vin i wiesz jaki masz zestaw muzyczny lub napisz ile masz głośników bo po tym można stwierdzić co masz zamontowane w aucie.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Oczywiście się z tobą zgadzam i po takiej wpadce mam coraz mniejsze zaufanie do tej firmy, naturalnie napiszę jaka była odpowiedź na reklamację, mam nadzieję że będzie pozytywna. Mam nadzieję że uznają to na gwarancji i będzie po kłopocie. Również jestem tego samego zdania, powłoka nic chyba nie pomoże :( Jak nie uznają reklamacji to faktycznie zrobią sobie bigos :x Mam taką cichą nadzieję że to tylko taka pechowa seria, Marcin czy mógłbyś zainterweniować w Z-Performance na mój temat, wiem że to nie twój problem ale może to w jakiś sposób przyspieszy reklamację :) Byłbym wdzięczny :D :wink: :cool2: Gwarancja powinna być dwu letnia i tego się trzymam, zobaczymy co z tego wyniknie :|
-
DIY Renowacja/Regeneracja Lamp
W lampach LCI jest możliwe wyjęcie soczewki i jej wyczyszczenie w prelci też można to zrobić bez rozcinania klosza i nawet ktoś z forum to robił ale nie pamiętam kto :?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj miałem chwilę czasu i zrobiłem zdjęcia felg ZP 05 i powiem szczerze to jest jakieś nieporozumienie by tak mogły wyglądać felgi po można powiedzieć po roku użytkowania :duh: :mad2: Wysłałem zdjęcia do kolegi Kokos u którego zakupiłem felgi w celu rozpatrzenia reklamacji i zobaczymy co na to odpowie firma produkująca te felgi, zresztą sami zobaczcie jak wygląda jedna felga z utlenionym aluminium, nie ma sensu pokazywać reszty bo wyglądają podobnie :duh: :mad2: http://images69.fotosik.pl/815/c374c1f53757319f.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nie to nie buldog francuski :norty: Mariusz moze twoja zona chce cie delikatnie powiedziec ze czas na nastepne dziecko ;) (Ja mam buldoga francuskiego ktory wabi sie 'cookie') Wlasnie tez sie nad czyms takim zastanawialem, ale wiekszosc opinii w internecie jest raczej negatywna, w wiekszosci pisza ze mocnejsze wcisniecie pedalu gazu daje ten sam efekt. No może tak jest jak piszesz że żona chce mieć następne ciasteczko :) :wink: Co do sprint boostera to może być tak jak piszesz mocniejsze wciśnięcie gazu daje ten sam efekt :?
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Fajny zlocik :cool2: :cool2: Kolor felg miażdży :D :wink: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Już poprawione Mariusz :) :wink: ciasteczko, chodziło o dziecko :D :cool2: Nie to nie buldog francuski :norty: tak testowałem ten booster i faktycznie zmienia charakterystykę przyspieszenia samochodu, miałem okazję to testować w serii i po zamontowaniu boostera w trybie zielonym i czerwonym. Moim zdaniem jest reakcja agresywniejsza na pedał przyspieszenia po włączeniu trybu czerwonego ale ja osobiście nie kupię tego urządzenia ponieważ mój samochód reaguje spontanicznie i nie widzę potrzeby by to montować, natomiast w słabszych jednostkach silnikowych to urządzenie może się sprawdzić :) :wink: Mariusz dziękuję, jedynie delikatnie obciera z przodu na naprawdę wielkich wgłębieniach w drodze ale mam na przodzie 15mm dystans i myślę o założeniu 12mm na koło i będzie gitara, z tyłu mam dystans 8mm i zamierzam spróbować również z 12mm bo teraz koło jest zbyt mocno schowane do środka :? Tak to prawda auto kolegi Rivasiego robi zdecydowanie większe wrażenie na żywo :D :wink: :cool2: Felga na żywo również zdecydowanie lepiej się prezentuje :D :wink: :cool2:
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
Dokladnie kolego :) 100 tys to totalne max i juz odpuscilbym sobie jakiekolwiek mody bo wiecej na samochod nie chce przeznaczac. Trzeba cos odlozyc na przyszlosc bo jednak 2 slady to nie cale zycie a na loterii nie wygralem. M3 zadnej nie znajde ani 1m w tej cenie. Pozostanie mi tylko ewentualnie 135 / 335 i albo kupic cos doinwestowanego w cenie 90-100k. albo wyjeba za 60k i go porzadnie zrobic Ja myślę, że chyba lepiej kupić wyjeba :mrgreen: i go porządnie zrobić ale nie myśl że uda Ci się tego wyjeba później doinwestować do kwoty która by nie przekroczyła 100 tysięcy bo na swoim przykładzie wiem że jak chcesz coś robić porządnie to będzie kosztować a poza tym kto Ci sprzeda tego wyjeba za 60 tysi :lol:
-
[e91] zakup Odmy - 320d M47N2
Jak nie wiesz czy była wymieniana to lepiej kup z obudową bo sam separator może nie wystarczyć ponieważ w obudowie jest membrana gumowa która w starej obudowie może być już nie sprawna. Następnym razem wymienisz sam separator.
-
żarówki postojowe oraz odkręcenie słonecznika
Dorzucę tylko że by wymienić żarówkę wystarczy odkręcić dolną część nadkola z przodu tą krótką i masz dostęp do osłony żarówki :)
-
DIY Renowacja/Regeneracja Lamp
Bardzo ciekawy opis :cool2: Na pewno komuś się przyda :) :wink: :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ale to ten link to pasuje do seri 1 nie ? Tak wiem ale może kogoś zainteresuje kto posiada i 1-er i 3-er a poszukuje do jedynki i zobaczy ten link a jeśli nie to mogę usunąć link :|
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ja dorzucę kilka swoich :) Może Cię to usatysfakcjonuje :) :wink: http://images70.fotosik.pl/813/fb783dc0cb4e1237gen.jpg http://images66.fotosik.pl/814/19a518682a0f10adgen.jpg http://images70.fotosik.pl/813/c54c07b82ac1c05egen.jpg http://images69.fotosik.pl/814/753946afa7fcfef2gen.jpg Myślę że kolega Rivasi nie będzie się gniewał że zrobiłem więcej fotek cegłówką :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bardzo dziękuję za tak przychylną ocenę :D :cool2: Bardzo mi było miło poznać kolegę Rivasiego osobiście jego piękną żonę oraz ciasteczko które zostało tak ochrzczone przez moją małżonkę :D :cool2: :cool2: No jestem ciekaw kto zgadnie o jakie ciasteczko chodzi :mrgreen: Czekałem na twoją opinię kolego bo wiem jak bardzo doceniasz takie rzeczy :cool2: :cool2: To zawieszenie to naprawdę jest rewelacja jeżeli chodzi o komfort i prowadzenie i ten kto prowadzi ten samochód naprawdę ma banana na twarzy :D :wink: Kolega Rivasi akurat jest bardzo wybrednym kierowcą i na pewno nie pokusił by się na taką opinię by to zawieszenie nie spełniło jego wymagań i napiszę tylko że dla Niego nie jest najważniejsza moc tylko bezpieczeństwo czyli prowadzenie, hamulce, zawieszenie i byłem zdziwiony że moc w aucie nie odegrała na Jego osobie takiego wrażenia jak prowadzenie tego czyli ocena zawieszenia które zrobiło na Nim ogromne wrażenie :D :wink: :cool2: Ja również wsiadając do auta mam taką kontrolę nad samochodem jadąc nim że mógłbym prowadzić cały czas ten samochód i naprawdę ciężko to opisać jak ten samochód się prowadzi i jaką się mam nad tym autem kontrolę, polecam każdemu kto ma zamiar zmieniać zawieszenie na gwintowane. Ja nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to zawieszenie a cena nie jest niska ale KW V 3 jest warta tych pieniędzy :cool2: :cool2: :) Samochód kolegi Rivasiego zrobił na mnie również ogromne wrażenie i cieszę się z tego że miałem okazję obejrzeć na żywo to cacko bo na zdjęciach to nie odzwierciedla włożonej pracy, czasu oraz pieniędzy w ten samochód, zrobiłem kilka zdjęć ze spotkania zrobionych oczywiście cegłówką :? Ale myślę że coś tam zobaczycie :) Moje auto nie umyte, troszkę przybrudzone ale chyba się nie obrazicie :) :wink: http://images69.fotosik.pl/814/753946afa7fcfef2.jpg http://images70.fotosik.pl/813/c54c07b82ac1c05e.jpg Na tym zdjęciu kolega Rivasi ale tylko jego ręka :mrgreen: http://images66.fotosik.pl/814/19a518682a0f10ad.jpg http://images70.fotosik.pl/813/fb783dc0cb4e1237.jpg Do następnego spotkania kolego Rivasi mam nadzieję że niedługo się spotkamy :D :wink: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W sobotę trochę obniżyłem turasa a zdjęcia wrzucę jutro z obniżenia :) Spoko. Chodzi mi po głowie od dłuższego czasu mod, który będzie wymagał wizyty w MG Motorsport. Jak mod wejdzie w życie to będę miał blisko do Ciebie i chętnie wpadnę obejrzeć turasa. Ale najpierw muszę poprawić kilka rzeczy w aucie. Między innymi czeka mnie wymiana tylnego zderzaka z malowaniem po tym jak polski "stróż prawa" na parkingu pod pracą w niego wjechał, i odjechał bez słowa :mad2: Zapraszam serdecznie na spotkanie bo również jestem ciekaw wyglądu twojego auta o które dbasz pieczołowicie :D :cool2: :cool2:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dziękuję bardzo za spotkanie i było mi bardzo miło poznać Cię osobiście oraz żonę i malucha :cool2: :D Twoje auto zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie pozytywne :cool2: :D środek bardzo ładnie zrobiony i ze smakiem :cool2: Zewnętrzny M3 look również robi ogromne wrażenie bo w E91 jest niespotykany :D :cool2: :cool2: Co tu dużo pisać auto w rzeczywistości wygląda znakomicie i zdjęcia tego nie odzwierciedlają, felga również bardzo mi się podoba :cool2: :cool2: tylko silnik troszkę słabawy ale do podróżowania wystarczający :cool2: miałem okazję przejechać się tym autem i doświadczyć możliwości działania sprint boostera i faktycznie urządzenie poprawia reakcję na gaz :cool2: :D także to nie bujda :) również kolega Rivasi miał okazję przetestować moje hamulce, prowadzenie i moc, myślę że opisze swoje wrażenia z jazdy tutaj oraz w moim wątku :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ciekawa oferta: http://allegro.pl/bmw-1-e81-e87-zderzak-przod-tyl-performance-pdc-i5065349167.html
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ty jesteś ulep :D :duh:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Pięknie siadły Marcin :cool2: :cool2: No i zdjęcia jak zwykle piękne :cool2: :cool2: To ja kupuję za rok :D :P
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Michał, dziękuję bardzo :D :cool2: Byłem u Marcina w Niepołomicach i miałem zamiar do Ciebie podjechać ale nie umiałem znaleźć twojego numeru telefonu :duh: :mad2: Następnym razem mam zamiar Cię odwiedzić i parę rzeczy poprawić to wtedy będzie idealnie :D :wink: Dziękuję :) Dziękuję Marku, tak wiem tył obniżę jutro i w poniedziałek na geometrię :) Tak, zgadzam się że fotki Marcina są naprawdę na najwyższym poziomie, dziękuję bardzo za miłe słowa koleżanko :D :cool2: To prawda zaciski i fotele robią robotę :) :wink:
-
[E91 LCI] Stuki od strony bagażnika - klapa, wnioski s.2
Chętnie mogę pomóc przy odmładzaniu, co do rdzy to ciekawe, mam klapę z 2007 roku i jest perfekcyjna, bez jakiegokolwiek purchelka :D