Treść opublikowana przez MarcinUTG
-
E92 320d małe odświeżenie i serwis :)
Dziś zdobyłem 500 koni więcej i 100 pkt do lansu :D do mojego wozu wpadł taki o to filtr :) http://i.ebayimg.com/t/K-N-SPORTLUFTFILTER-BMW-3ER-E90-E91-E92-E93-33-2942-320D-325D-330D-318D-316D-/00/s/MTQ5N1gxNjAw/z/hCcAAOxycERRkkbg/$(KGrHqEOKpIFGLoI3c9BBRkkbgBi3Q~~60_57.JPG a jak bym nakleił naklejki które były w pudełku dostałbym do lasnu 150 pkt :D ps. mam dziwne wrażenie, że auto jest trochę głośniejsze hmmm no i z uwagi na ostatnie doświadczenia wpadło kilka zabezpieczeń no ale z wiadomych powodów nie będę tu ich opisywał :)
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
świetnie się to prezentuje, jaki masz zawias w wozidle ?
-
E90 Włącza się kontrola trakcji przy spokojnej jeździe.
Sprawa rozwiązana, byłem na stacji zbadać zbieżność hamulce itp wszystko wzorowo jak pan mi powiedział, ciśnienie w kołach to była pierwsza rzecz jaką sprawdziłem. Okazało się natomiast, że podczas programowania nowych kluczy i kasowania błędów była lekko skręcona kierownica i komputer przyjął ją w pozycji "0" i na siłę podczas jazdy chciał ją doprowadzić do pozycji "0" czyli lekko skręconej w lewo :)) nie chciałbym tu robić antyreklamy serwisantom no ale wydaje mi się, że to szkolny błąd :D z drugiej strony każdemu się przytrafia :P
-
E90 Włącza się kontrola trakcji przy spokojnej jeździe.
a ściągało auto w jakąś stronę ?
-
E90 Włącza się kontrola trakcji przy spokojnej jeździe.
Witajcie, dziś odebrałem po równym miesiącu auto z ASO po nieudanej kradzieży, wszystko pięknie wyczyszczone, zderzak nowy, wydech naprawiony, nowe zamki i klucze ale..... ku mojemu zdziwieniu po chwili zaczęło mocno ciągnąć na lewo, pomyślałem że trzyma hamulec, więc przyśpieszyłem i kilka razy mocno przyhamowałem, niestety nie pomogło, a wręcz przyniosło dyskotekę na desce rozdzielczej, pomarańczowe komunikaty "kontrola trakcji"; "ABS" i pomarańczowa ikona ciśnienia w oponach. Trakcja nie działa, ABS nie miałem odwagi sprawdzać. Czy ktoś z was miał jakieś takie objawy co to może być? dodam że jak stoje na wzniesieniu, to auto się toczy więc hamulce raczej nie trzymają :/ ps. przy okazji jako że mam nowe klucze odkryłem że każdy z nich zapamiętuje ustawienia klimy radia i języka, to taki mały pozytyw
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Kilka dni po mojej przygodzie tj 25 stycznia kogoś zatrzymali, zabezpieczyli aut na 300 tyś ( w Zabrzu) może dlatego są spaleni na śląsku w sumie dostałem nawet powiadomienie o dochodzeniu i prawie wglądu do akt, przy innym (przestępstwie) dostałem po tygodniu umorzenie, a tu jak na razie widać że coś się dzieje. Co do GPSu i tej firmy z dużą skutecznością to na forum jest wątek sponsorowany i to nie jest GPS tylko radiowo z tego co doczytałem tylko pierwszy rok w sumie trochę szarpnie po kieszeni bo około 3 tyś później już chyba tylko abonament, nie dzwoniłem tam jeszcze ale jestem coraz bliżej mentalnie kontaktu z nimi
-
[e92 335d] Parę pytań
Kolego, średnio robię na zbiorniku 800-820 kilometrów ale tak jak piszesz po jeździe w samym Krakowie to na pewno nie udało by mi się takiego zużycia uzyskać. wow :) ja w 320 D robię po 800 - 900 na zbiorniku :P albo mam za ciężką nogę albo coś jest nie tak z moim wozem :)
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
tak jeszcze odświeżając delikatnie, przypadkowo natrafiłem na taki filmik :/ http://www.youtube.com/watch?v=YIRTQuCvEak
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
haha skoro masz obawy to ja mogę to nieszczęście od Ciebie zabrać :D mój jest bez mpakietu i chcieli go wziąć może E92 w mpakiecie nie kradną:D w każdym bądź razie myślę, że nie można w taki sposób myśleć bo tylko dajemy pożywkę tym "złoczyńcom" :D
-
[e92] AUDIO SYSTEM X-ION 200
z tego co wiem, we wzmacniaczach jest specjalne sterowanie prądem(remote) które uruchamia wzmacniacz dopiero w momencie gdy włączone jest radio.... to taka trochę podstawa a plus bierze się tylko i wyłącznie bezpośrednio z aku :)
-
Akumulator e90 320d 177 km
Dołączam się do pytanie 320D 177 PS start/stop i wersja "E,D" jaki najlepiej aku kupić?? bo kompletnie się na tym nie znam :))
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
Tak z ciekawości taki zestawik ile kosztuje ?? :)
-
Przejażdżka z usuniętym DPF-em. Stawiam 0,7L.
zadzwoń tutaj :) http://mgmotorsport.pl/
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
Piękny samochód, ja tam też nie mam navi w desce w mojej i google maps na androidzie daje rade :) nawet wybieranie celu głosowe jest :D a jak otworzę popielniczkę to SGS3 idealnie się tam trzyma w poziomie :) ps. uważaj na nią bo ja o mały włos bym się swojej nie pozbył :/ komuś się spodobała ale nie dał rady :P
-
E91 i zbierająca się woda na podłodze za siedzeniem pasażera
Dokładnie miałem taką sytuację w E39 z tyłu po kostki wody, okazało się że odpływy były pozatykane liśćmi, :)
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Jest to jakaś inna opcja nie przycisk :) a parkowanie pod chmurką no cóż u mnie zdobycie garażu na osiedlu graniczy z cudem, a parking strzeżony oddalony jest o tyle że nie opłacało by mi się chodzić po auto po to by jechać do pracy bo równie dobrze mógłbym je sprzedać i dymać z buta do pracy :)
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Witajcie, dzisiejszy dzień nie zaczął mi się zbyt przyjemnie, około 00:15 wyszedłem z psem i ku mojemu zdziwieniu nie było mojego auta w miejscu gdzie je zaparkowałem. Najpierw przeszukałem parking żeby się upewnić czy czasem nie zaparkowałem go w innym miejscu, ale nie... nie było. Historia jest bardzo dziwna bo zadzwoniłem około 00:20 na policje i okazało się, że oni już wiedzieli o kradzieży mojego BMW, około 00:00 jakiś mieszkaniec osiedla zobaczył dosłownie 200-300 metrów od mojego bloku porzucone BMW z otwartymi drzwiami, złodziej wyłamali zamek podłączyli się pod kompa i chcieli nim odjechać, ale... na szczęście ktoś mnie namówił na to by zamiast alarmu zamontować zabezpieczenie odcinające zapłon itp. niestety panowie złodzieje byli na tyle zdeterminowani, że wnosząc po śladach na samochodzie, wypchnęli innym autem moje po za parking osiedlowy, nie wiem jak długo z nim walczyli, czy kto ich spłoszył bo na szczęście zrezygnowali, ale to zabezpieczenie było na tyle skuteczne. Żeby zatrzeć ślady w aucie rozpylili całą gaśnicę wewnątrz auta i całe auto na zewnątrz tak samo w białym proszku. Szkody to "tylko" albo aż tylny zderzak pęknięty i porysowany od "pchania" wygięta rura wydechowa, wyłamany zamek, syf z gaśnicy i moja nieprzespana noc!! Mało tego podczas przesłuchania dowiedziałem się, że w Chorzowie kilka kilometrów od mojego auta identyczna sytuacja, też bmw tylko że 520D z tego co wiem to czarne na Tyskich tablicach, tak że jak właściciel przypadkiem przeczyta ten post zanim wyjdzie do pracy to: "twoje auto najprawdopodobniej jest już na parkingu policyjnym" ps. morał z tego taki że na prawdę warto montować niestandardowe zabezpieczenia :)
-
E92 320d małe odświeżenie i serwis :)
Więc przy 168 tyś czas przyszedł na wymianę oleju i muszę się pochwalić, że samodzielnie skasowałem inspekcję :) a poniżej parę nowych zdjęć :) http://img855.imageshack.us/img855/3162/scyu.jpg http://img15.imageshack.us/img15/2593/ejnt.jpg http://img545.imageshack.us/img545/986/5r69.jpg http://img832.imageshack.us/img832/4578/hv5h.jpg
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Witam, Chciałbym zgłosić mojego kumpla, ale jako, że jeszcze nie zarejestrował się na forum piszę w jego imieniu BMW E39 530D 2003 rok do zrobienia: -Światła dzienne -Czy możesz zmienić u niego język w komputerze pokładowym radiu itp ? (nie chodzi o nawigację tylko pozostałe opcje którę są w tym monitorze MK3/MK4) jeżeli tak to jaka mniej więcej cena :) -Czy da się zmienić tapetę na monitorze MK3/MK4 ? Jeżeli chodzi o mnie( E92 320D, zdejmowałeś mi ostatnio w Tychach ograniczenie mocy z Belgii) to powiedz mi czy jesteś w stanie zrobić tak by przy domykaniu szyb nie musiałbym trzymać cały czas przycisku na pilocie ? chodzi o to że np przytrzymam ten przycisk i szyby otworzą się/zamkną się bez ciągłego trzymania tego guzika :) ps. jego bym wpisał na jakieś późne godziny ewentualnie będzie mógł wpaść z doskoku bo będzie na pokazie samochodów i warsztatów w Spodku robił coś takiego sory za jakość ale trzymałem telefon nad głową ;) hyhy
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
No mam identyczny kolor skóry, ale niestety płaski fotel :P
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Chciałbyś się może zamienić fotelami ?? :D hehe zajefajny wóz :) gratuluję
-
Podajnik pasa e92
próbowałeś ?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
właśnie :) będzie jakieś info w który dzień przyjechać albo o jakiej godzinie i w jakie miejsce ??:)
-
A jednak nie taki pozytywny "Start-Stop"
i znowu jakiś podrzędny gryzipiórek chce być mądrzejszy od ludzi projektujących samochody :) dlaczego tacy nie projektują aut ? mielibyśmy wozy idealne :)
-
[E92] 335d SpaceGrau 330KM/650Nm| Wyniki z Racelogic s10
Trzeba kupić cały zderzak ? myślałem, że to na dole to jest tylko taka dokładka ( chodzi o przód) ?