Treść opublikowana przez niemirad
-
TV free w E60 Jak ????!!!
Super !!! Nie zapomnij o kolegach :cool2: Pozdrawiam Niemirad
-
TV free w E60 Jak ????!!!
Raczej nikt nie wie niestety :cry2:
-
utrata gwarancji - chip
tuner jak na chilwe obecna OK, nawet wiecej niz OK :cool2: , a co do "cwaniakowania" to jest podobno 1. przypadkek w W-wie aby BMW Polska (chyba mocno wczesniej podpadlem) wyslalo soft do sprawdzenia w centrali (powienienem dostac medal chociaz z kartofla :mrgreen: ), program do weryfikacji softow w Monachium podobno dziala od kilku miesiecy i nawet nie wszyscy z ASO Polska wiedza, ze cos takiego istnieje :mad2: ,natomiast co do wgrywania starego softu na miejsce nowego to jak pisalem wczesniej nalezy kasowac dodatkowo licznik wgrywan bo inaczej nawet nasze ASO po glebszym badaniu otrzymuje wynik pracy "magika"...a co V-TECHU to bylem tez u nich z zapytaniem o nowy soft: probwali przez gniazdo: nic :mad2: , probwali przez komp: nic :mad2: , rozebrali kom-zdemontowali po bolach plyte aby podlaczyc sie od spodu: nic :mad2: , pracownik po 3h walki powiedzial: ...niech pan zadzwoni za 1/2 roku, moze cos juz wiecej bedziemy mogli zrobic :mrgreen: , moze.... Ja robiłem chip w Vtech-u całkiem nie dawno (robili mi przez obd) i podobno już wszystko mogą zrobić , ale teraz to już po ptakach Pozdrawiam Niemirad
-
e91 klapa bgażnika
Witajcie Mam pytanie do użytkowników kombi. Podczas jazdy po nierównościach mam wrażenie że tłucze mi sie klapa bagażnika, jakby była niedomknięta (oczywiście tak nie jest) albo jakby w środku coś było luźnego czy to sprawa jakiejś regulacji ?? Pozdrawiam wszystkich Niemirad
-
utrata gwarancji - chip
No przykro mi stary. Fajnie się zachował tuner wielki respect ! Choć przyznam że trochę prze cwaniakował ze swoją pewnością co do wykrycia. dla przykładu powiem że krakowski Vtech który nie jest tu bardzo lubiany w samochodach z gwarancją zgrywa fabryczny soft i przed udaniem się do ASO wgrywa go a potem z powrotem chipa za darmochę Łączę się w bólu Niemirad
-
STEROWANIE GŁOSEM - jak ?
U mnie na przykład laska gada tylko po włosku i nic sie nie da z tym zrobić Takie czasy dzisiaj nawet auta zmuszają nas do nauki języków :lol: Pozdrawiam Niemirad
-
Wiadomości
Witajcie Mam navi professional idrive . Nie wiem jaką funkcję włączyć aby podczas słuchania np. cd o pełnej godzinie włączyło się radio na wiadomości. Oczywiście próbowałem w ustawieniach , ustawiłem na RMF ale nie działa Pozdrawiam wszystkich Niemirad
-
2.0d chip tuning
Oczywiście rozumiem że kolega webber może podchodzić z spceptycznie do sprawy conajmiej z dwóch powodów 1 benzynowce wolnossoące kiepsko sie chipują 2 On ma prawie milion koni a niutków jeszcze więcej czyli nic mu więcej nie potrzeba :cool2: pozdrawiam Niemrad
-
2.0d chip tuning
Ja tam jestem zadowolony z chpia - poprzednim autem a jak robiłem chip miało juz 160 tys przejechałem kolejne 150 tys i żadnych problemów ale każdy ma swój rozum i wierzy w co chce wierzyć jeśli ktoś jest otwarty zapraszam na vtech.pl można poczytać co to jest chip tunning i czym to się je pozdrawiam sceptyków bo bez nich nie było by optymistów Niemirad
-
2.0d chip tuning
ja robiłem w V-tech w Krakowie :cool2:
-
Kto naprawi DVD lub sprzeda napęd ?
No niestety :( mimo wielkiej pomocy kolegi vortex5 nie udało się naprawić mojego DVD laser niestety nie pasował, taśma lasera w moim DvD jest nieco węższa .... no trudno jestem zmuszony kupić na ebay nie ryzykuję zakupu samego lasera tylko cały napęd .....prawie 1000 zł :cry2: :cry2: :cry2:
-
Przybywanie oleju przy wypalaniu DPFa
Jak najbardziej da się to zrobić tylko że poza elektronicznym wyłączeniem DPFu trzeba go wyciąć fizycznie i wstawić kawałek rury . W krakowskim V-techu gdzie robiłem chpia wykonują taką usługę ale nie wiem ile to kosztuje wejdź na stronę albo zadzwoń. Pozdrawiam Niemirad
-
jakie aparaty tel. kopiują książkę
Witam wszystkich jakie macie aparaty komórkowe które kopiują książkę telefoniczną do fabrycznego bluetooth ? pytam bo ciekawy jestem czy tylko te które można znaleźć na stronie bmw.com czy też jest ich więcej bo nie wiem jaki sobie kupić Pozdrawiam Niemirad
-
Przybywanie oleju przy wypalaniu DPFa
Przy automatycznym oczyszczaniu PDF-a nie ma żadnych kłopotów bo dzieje się to rzadko i krótko ale przy serwisowym, wymuszonym czyszczeniu należy wymienić olej bo wtedy "sporo" paliwa dostaje się do oleju Pozdrawiam Niemirad
-
automatyczne ringi - czy ktoś umie zaprogramować
Witajcie Problem świateł dziennych w autach przed liftem jest szeroko rozpatrywany. Przecież jest wyjście dla aut z ksenonami. 1. Zamontować ledowe podświetlenie ringów z internetu ok 150zł ( robią się tak mocne jak w autach po lifcie a one maja takie "światła dzienne") 2. Super dodatkiem by było gdyby ktoś tylko zaprogramował aby w pozycji świateł "Auto" zawsze uruchamiały się pozycyjne , a ksenony normalnie z czujnikiem zmierzchu . Co wy na to ? W miarę proste i nie drogie Pozdrawiam Niemirad
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
Ja tak jak inni koledzy jestem z tego czujnika bardzo zadowolony , działa on nie porównywalnie lepiej niż w innych autach jezdziłem ostatnio nowym mondeo i faktycznie kiepsko za to w BMW dal mnie super na technikę trzeba się otworzyć :lol: Pozdrawiam Niemirad
-
E60 Coś mam w schowku podobnego do kluczyka
Adapter jest minimalnie dłuższy od kluczyka , pewnie więcej wystaje ale szerokość ta sama Pozdrawiam
-
E60 Coś mam w schowku podobnego do kluczyka
u mnie też działa tylko koniecznie z plastikowym kluczem w środku :norty: Pozdrawiam wszystkich Niemirad
-
Kto naprawi DVD lub sprzeda napęd ?
Rozumiem że nie tylko ja mam taki problem i że to częsta awaria :(
-
przyciski w kierownicy - wycieranie
Kurcze nigdzie na Allegro nie mogę znaleźć takich przycisków :(
-
przyciski w kierownicy - wycieranie
Witajcie Ponieważ w moim aucie zaczynają wycierać się przyciski w kierownicy a właściwie te do regulacji głośności radia ( bo są najczęściej używane ) chciałbym spytać czy jest możliwość ich wymiany i gdzie je kupić i jak to zrobić ?? Pozdrawiam wszystkich Niemirad
-
E60 Coś mam w schowku podobnego do kluczyka
Tak kolego w środek tego tzw adaptera powinno sie włożyć plastikowy kluczyk serwisowy , którym można otworzyć drzwi i wtedy da się auto normalnie uruchomić. Ja też mam taki ,a w schowku mimo uchwytu nie polecam go trzymać Pozdrawiam Niemirad
-
Kto naprawi DVD lub sprzeda napęd ?
Byłbym baaaaaaaaardzo wdzięczny i szczęśliwy gdyby moja navi zaczęła w końcu działać :)) Napiszę na priv Pozdrawiam Niemirad
-
Distance to dest. - kto mi wyjaśnie po co to...
Odległość (dystans) do przeznaczenia Jeśli ustawisz nawigację na dany cel to pokazuje np. 100km , ale jeśli dojedziesz już na miejsce i nie wyznaczysz nowego punktu to komp. odlicza że minąłeś wyznaczony punkt np. -150 km . Wygląda na to iż dawno nie używałeś navi Pozdrawiam Niemirad
-
Jaki telefon do zestawu bluetooth w F01
No to pozostaje mi zmienić telefon - niestety :cry: -rozumiem że nie trzeba nic kopiować tylko idrive sam rozpozna właściwy telefon ?