Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
F30 Nowe bmw serii 3
nie żebym się powtarzał ale mam prawie 170 tys km na seryjnych turbinach:) Aczkolwiek jak padną na pewno dam znać. Wkurza mnie tylko ta zima, szukuje się niezła inspekcja zawieszenia na wiosne... Ciekawe czy F30 będzie miało wytrzymalszy układ kierowniczy, bo do której E9x nie wsiąde i nie poruszam kierownicą mocniej i dynamicznej w lewo i prawo do zaczyna stukać jakby ziemniaki ktoś ubijał... wkurza mnie to;p
-
F30 Nowe bmw serii 3
w necie są już programy do z4 28i na 290 koni.... :) http://www.speed-buster.de/en/chiptuning-box-bmw-z4-sdrive28i-180-kw-245-ps/a-10109574/ edit: a to już jest prawie 150 koni z litra! ciekawe jak z wytrzymałością tego silniczka będzie, czy będzie tak jaka w EVO FQ... co 5k olej i duży serwis co 10k:P
-
co to za bmki e90
wujekwaldus odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża wystaw, zrobie Ci konkurencję i też wystawie:P Jak kiedyś znajde wolny czas to zrobie coś w stylu "mamy Cię" i zobaczymy czy ktoś przeleje kase przez western union ...;p
-
co to za bmki e90
wujekwaldus odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw sumie masz racje, im więcej naiwnych ludzi w Polsce, tym łatwiej zarobić :)
-
co to za bmki e90
wujekwaldus odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdżizas, kolejny.... skąd ludzie wy się bierzecie, skończyliście chociaż podstawówkę?
-
[UWAGA] BMW 325 ŚLICZNA itd ... VIN: WBAVB17516NK39301
wujekwaldus odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaa to co innego, Ciekawe czy kiedyś wejdzie w polsce takie prawo aby zakazać importu samochodów z JuEsEj które mają w carfaxie total lossa....
-
[UWAGA] BMW 325 ŚLICZNA itd ... VIN: WBAVB17516NK39301
wujekwaldus odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie, ani że bezwypadkowy ani cena nie zawysoka walnięcie też jakieś nie za wielkie. Ogloszenie wydaje się być... w porządku :) Ale zawsze warto wiedzieć co za taką cenę się kupi :)
-
E93 328i po lifcie , kto ma ? ile realnie pali .
chciałbym zobaczyć jak te 328i (E9X a już E93 w szczególności...) przyśpiesza w te 6.3 do setki. Znajomi się ścigali Audi TT 2.0 TFSI 211KM i drugi E92 328i. Oba w automacie więc to na plus audi bo miało DSG :) Tak czy owak te audi brało te 328i w każdym przedziale prędkości. A ponoć do setki te audi ma ~6,5s i do 200 ~24s
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
no i gdzie sa zdjecia;p?
-
E93 328i po lifcie , kto ma ? ile realnie pali .
do czego te 328i?? :) nie przesadzaj.... miałem okazję takim jechać i uważam że to szybkiej jazdy autko się totalnie nie nadaje, dostaje baty od byle 3 litrowego diesla już nie wspomne o nowym 211 konnym audi TT. To taka wozipupka, a jak ktoś chce sobie tam wkładać LPG to jego sprawa, ja uważam że jest to okej.
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
wujekwaldus odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBędąc na tym forum nauczyłem się jednego bardzo ważnego skrótu: CCC - Cena Czyni Cuda. Tak generalnie jest, Polaczkowi wystarczy wcisnąć najgorszy shit, ważne aby był ładnie zapakowany i w dobrej cenie.... ehh.... :)
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
wujekwaldus odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrętacz jakich mało i do tego czyta forum. Made in germany, vin z hiszpanii a licznik w milach. Może to hiszpania meksykańska zza oceanu. Człowieku jeśli to czytasz to wiedz że za to grozi paragraf i jesteś czlowiekiem maksymalnie bez honoru.
-
OC Wyższe nawet o 100% dla młodych posiadaczy BMW
Tak ot: a jakieś tam zainteresowanie było, ale za ceny za które obecnie nie chciałem sprzedawać (75-80k) więc nie wystawiam, trudno, najwyżej z nowym autkiem poczekam nie mam jakiegoś ciśnienia :) - może do tego czasu uzbieram na jakieś cudo :) Najbardziej rozwalił mnie gość co mi oferował E46 i 15k w gotówce:D ludziom to się czasem w głowach przewraca :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
True, silnik 35i mogli by sprzedawać w mocniejszej wersji... ale poczekamy, zobaczymy :)
-
zamiana diesela e90 na benzyne e92
Tak czytając forum to czy to 325i czy 330i (258/272) czy 335i palą bardzo podobnie. (z różnicą +-1L) Mnie czasem dziwi jak ludzie podają większe wyniki spalania w np: 325i niż w mojej 335i... ale z drugiej strony wszystko i to na prawdę wszystko zależy od prawej stopy, warunków na drodze, korków i wszystkiego. Ja zamieniłem E90 320d na E92 335i i jestem zadowolony, (spalanie x2, koszty utrzymania oprócz spalania x 1.5) jeśli masz chipowane 320d (~200km/ ~400nm) i przesiądziesz się na 325i to mimo delikatnie lepszych osiągów nie odczujesz różnicy. Ja podczas poszukiwań 335i oglądałem jedno 330i (które sprzedawca reklamował jako 290 km, wydech od m3 i takie tam...)... te 330i okazało się amerykańskim 328i po przeróbkach i zbierał się NIEWIELE LEPIEJ niż moje ówczesne 320d po chipie właśnie.
-
OC Wyższe nawet o 100% dla młodych posiadaczy BMW
Zniżki jakieś tam mam, od 18 roku życia mam bezszkodowa jazde (6-ty rok w lipcu będzie) ale dokładnie nie wiem. no i w poście wyżej skłamałem:P za samo OC zapłaciłem 1489 pln (nie mam współwłaściciela ani nic....:P) Wiem tylko że za AC chcieli mnie skosić jak za zboże;/ Także kolego dobrze wiesz jak to jest w UK :)
-
OC Wyższe nawet o 100% dla młodych posiadaczy BMW
Najwięcej powinni płacić: - ludzie w firmowych kombii (zwyżka 1500% albo więcej) - ludzie starsi (65+) - młodzi, ze stażem mniejszym niż 5 lat, którzy dostali co najmniej dwa mandaty za przekroczenie prędkości. I wszystko było by sprawiedliwe. Ubezpieczenia w UK są najdroższe nawet uwzględniając zarobki, ale ja się nie dziwie, tyle czarnych ciapatych żółtych (nie to żebym był rasistą, ale kto był w UK ten wie...) ps: ja mając 24 lata posiadając jeszcze jakąś tam zwyżkę za wiek to w PZU za samo OC zapłaciłem 1600 czy 1700 plnów, a minicasco 3200. (za pełne AC chcieli 12k:P)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dla mnie autko wygląda kosmos:D ma super linę, przód tył oraz profil podoba mi się. Jednak myślę ze dopiero w MPaku to będzie prawdziwa siekiera :)
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Po ostatnich opadach śniegu powiem tak: BMW + 306 koni + tył napęd + DTC OFF = MEGA FUN:) ostatnio co noc wyjeżdżam sobie pojeździć :)
-
Seria 1 118 za 15400PLN Co o tym myslićie koledzy??
wujekwaldus odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjezu ludzie, jak wy sie jeszcze dajecie na to nabrać.... kto wierzy w wmiare nowe BMW za 15k? ludzie litości rozumu... po co zadawać retoryczne pytania na forum. Powinien być taki duży temat przyklejony na czerwono i migająco: JEŚLI JAKIŚ TYP WYSTAWIA AUTKO ZA GROSZE I PISZE PO ANGIELSKU I POJAWIA SIĘ WZMIANKA O WPŁACIE CZEGOKOLWIEK TO JEST TO OSZÓSTWO!
-
BMW E90 330i WBAVB310X5PP95182
wujekwaldus odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWytłumaczy mi to ktoś? Jest to historia uczestnictwa tego samochodu, w inwazji na Irak :mrgreen: ): ogeiksbara sruk an łizdohc leicicśałw utsorp op karI ikaj, jadag ein źew
-
F30 Nowe bmw serii 3
@Wojtek, mnie też się F30 podoba:) do Audi podobieństwa nie widze ...:P
-
wycieczka do Paryża
a no moja odpowiedź Cię zaskoczy: mam mapy tylko europy środkowo zachodniej, niestety WG BMW Polska to europa wschodnia i nie posiadam map Polski:) Korzystam z najnowszej automapy:D
-
wycieczka do Paryża
Tu chodzi o atmosfere a nie o czy będzie 200 czy 500 pln taniej :) Samochodem jechać TAK, ale zaparkować go w hotelu na strzeżonym parkingu i reszta na piechotke albo komunikacja miejska. Takie moje zdanie @Adrian: Kiedys w dziale sportowym pisalem o wypadzie na nurburgring... na poczatku o jedziemy jedziemy, nawet jakis tam temat powstal w planach klubu, ale wsio ucichlo i pojechalem sam... Jak mialem 320d to zdarzało mi się pojechać do sopotu na rybkę i wrócić, jak już nabyłem 335i to niestety brakuje mi czasu na takie wypady... może jak powstanie autostrada wawa-gdansk, albo (w koncu) wawa-łódź... to już w ogóle było fajnie... :) Jakbys chcial do paryża jechać na dwa samochody (bo nie oszukujmy się, w 335i siedzieć 12 h z tyłu to masakra:P) jakoś w czerwcu/lipcu to daj znać. Co prawda urządzam mieszkanie i takie tam, więc gotówka znika szybciej niż się pojawia:) ale jakieś tam moniaki na wyjazd się znajdą :)
-
e92 e93 330i 335i
wujekwaldus odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża mógłbyś podać nr totolotka na najbliższe losowanie, najlepiej tak na szóstkę :cool2: ?? :mrgreen: :mrgreen: źle zacytowałeś:)