Treść opublikowana przez SOPELEK7
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Jak dla mnie to w BMW powinny być wszystkie opony w dobrym stanie ,tył pcha ,a przód hamuje ! :D
-
BMW e36 ( 328 bardzo ładny stan )...
SOPELEK7 odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż( 328 bardzo ładny stan )...Rozumie ,że to jest VIN?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To też jest dobre!!! viewtopic.php?f=5&t=213675
-
[e60] 530 WBANA71000B105620 Częstochowa
SOPELEK7 odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo jest bezwypadkowe?
-
[e60] 530 WBANA71000B105620 Częstochowa
SOPELEK7 odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTanio !??? Znam komis,cwaniaki i handlarze ?!!!! Oglądałem E39 u nich .....podczas oględzin gość malował zaprawki pędzelkiem! Chcesz więcej pisz na pw
-
BMW e39 klimatyzacja
Hmy ,można zadzwonić ?!!!
-
BMW e39 klimatyzacja
Nie wiem czy lepsza ,ale na pewno szybsza w obsłudze :D
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Nie Gdzieś mi to CD nie pasowało a gość nie chciał wysłać dodatkowych zdjęć :(
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Mam kasetę i interesuje mnie zamiana na CD samo radio mnie nie interesuje bo mam takie pewno jak TY ,ale CD chyba będę licytował :D
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
http://allegro.pl/radio-bmw-z-cd-i3115511356.html Co o tym sądzicie?
- Sprzęgło w E36 316i
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Po opisie wnoszę ,że pianka dobra ale koło domu a, a c o w trasie ? Opis max 5 km z prędkością 35 km/h
- Bmw E39 540i Pompa wody
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Dokładnie !
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Jadę na SLAYER 4 czerwca ktoś się łapie?
-
e36 WBACE510X0EN68153 Warszawa mpakiet
SOPELEK7 odpowiedział(a) na steryd81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba sobie strzelił w kolano jak wytrzeźwiał po kupnie samochodu!
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Poduchy OK ,ale oprócz pasków doszły 2 koła pasowe :D Autko już w domku!
-
Bmw E39 540i Pompa wody
CIHY525 jest dobry ,wszystko skojarzy na jedną Mańkę ha ha ha Jak już po stresie? Autobus złożony?
-
Brak mocy POMOCY!!!!
Tak wymieniona na jaja!
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
To jak rewelacja to jeśli będzie potrzeba to mogę załatwić ! U mnie jeszcze doszły paski na klimie i alternatorze ,kazałem jeszcze sprawdzić poduszki pod silnikiem i skrzynia biegów :D
-
BMW E39 WBADT61060CJ50331
SOPELEK7 odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to Polska!
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Na takich kocich łubach takie głuche odgłosy były ? Wywalony wahacz lewy ten krzywy i prawy prost oraz 2 gumy stabilizatora
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
Mam znajomego co ma hurtownię motoryzacyjną
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
1480 zł komplet zawieszenie przód,robota z geometrią 200zł
-
Moja ŻABKA BMW E39 520i 97r
LEMFORDER znajomy ,który ma tez E39 twierdzi ,że nie ma sensu w nic innego inwestować !?