Treść opublikowana przez bialy14369
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
musze przyznac ze bardzo ladny egzeplarz, srodek jasny z ciemnym super polaczenie :cool2:
-
Przejawy agresji
Nie chce sie z toba spierac, bo nie znam przepisow poszczegolnych krajow, ale pamietam jak sam zdawalem prawko i jest w polsce taki znak na 2 pasmowkach zmuszajacy wolniejszych jechac prawa strona. Powiem ci tak jadac autobania z ograniczeniem do 120km/h i jadac lewym pasem z ta predkoscia nie widze zadnego przymusu na zjezdzanie na prawy (chociaz tak robie widzac w lusterku kogos szybszego) Powiem ci ze ten przepis z ruchem prawostronnym z interpretowales chyba jak polski urzednik prawo podatkowe, wydaje mi sie ze chodzi o to ze w polsce jest ruch prawostronny, a w angli nie bo jest lewostronny.
-
Przejawy agresji
Jezdzac za granica polski nie robi mi wiekszej roznicy czy ktos mi blokuje lewy pas czy nie, nawet nie chce mi sie jechac szybciej niz znaki pokazuja bo i tak dotre na czas a 10 min nie robi mi roznicy, bardzo czesto tez ktos blokuje lewy pas ale jak jedzie 120 na autostadzie to choc nie wiem jak by mu mrugac to i tak nie pomoze bo jedzie z dozwolona predkoscia w zadnych przepisach nie ma ze prawy pas dla wolniejszch i nawet nie zabardzo bedzie wiedzial o co chodzi, zawsze mozna wyprzedzic prawa strona co w przepisach jest dozwolone. Za to jak wracam do polski to punkt mojego myslenia zmienia sie o 180stopni, tylko dlatego ze jade 100km z predkoscia 60km/h i jak znajde lepszy odcinek to musze troche nadrobic. A z tym zajezdzaniem to trafiaja sie takie przypadki, ale czesciej ludzie w polsce widzac bmw w lusterku ustepuja mi miejsca, co tez czasami jest smieszne bo chce jechac przepisowo a przedemna rozjezdzaja sie samochody robiac tunel dla mnie i specjalna polska autostrade dla szybszych
-
Przejawy agresji
Nie mieszkam w polsce i smiesza mnie wypowiedzi politykow, redaktorow i podobnych osob: "bo w europie to jest........" Moj adwokat do swojego biora dojezdza 50km pociagiem, a samochodu nawet nie ma. Wiele osob kupuje bmw tylko na dojazd do pracy, a niedziele dla relaksu viper mustang porshe, te samochody w zimie sa wyrejestrowane zeby podatku i ubezpieczenia nie placic. Widzialem tutaj wielu mlodych ludzi w bmw rocznik 80-90 dlaczego: silnik mocny, mozna sie wyszalec, ale przede wszystkim dlatego bo zaden ford itp. nie wytrzymuje do takiego wieku
-
Klapa tylna
Wszystko jest ok otwiera ci tylko zamek, i podnosi rolete do gory. (chyba ze masz inna opcje)
-
e60 530d kupic czy nie kupic
200tys i turbina poszla i filtr, to ja bym sie zastanowil i sprawdzil przebieg. Osobiscie dla mnie 200 tys to nie duzo, drogie 200 powinien przebiegac. uzywana turbina od 1000-2500 na allegro, uzywany filtr 1000-2000, klocki ZIMMERMANN 150 tyl na allegro, tarcza 230. Znasz cene samochodu, to przelicz i sam sobie odpowiesz czy sie oplaca. Jesli znasz wlasciciela i wiesz jak dlugo go uzytkuje, i co wsadzil do samochodu to czemu nie. Czy oplaca sie ogolnie kupic bmw? OPLACA SIE i proponuje sie podpiac bo jest tu kupe takich watkow Pozdro
-
Przejawy agresji
Widzialem czolg na allegro :D Z 5 miejsc na parkingu by zajal. chociaz czolg tez latwo zarysowac polecam to do obejrzenia http://www.youtube.com/watch?v=hKlIV1qWaMs Andrzeju nie denerwuj sie zaraz wyklepiemy :D :D :D Ja do swojej bmki takiego samego blotnika tez juz nie dostane
-
Przejawy agresji
Chyba chodzi o szofera ochroniaza, albo paralizator podpiety pod klamki. :D
-
530d puszczam gaz,auto przyspiesza
To nie jest glupi pomysl z ta motorynka :cool2: , w motorynce trzeba bylo zaplon wyregulowac, ale jak w bmw kolo zamachowe zdjac zeby do zaplonu sie dostac. Pewnie jakis sciagacz tez by sie przydal, no i przerwe dobra trzeba ustawic. Pozdro
-
Przejawy agresji
Pamietam jak kiedys podjechalem pod sklep drögim samochodem mial 60tys nabite i lakier oryginalny i zalezalo mi na tym zeby taki byl, a babka obok w jakims peeeguocie przeszczepianym 5 razy postanowila mi go obic drzwiami, tlumaczyla mi sie ze jej jest mlodszy (krew sie gotuje). Niedawno moj kolega zdazyl sie nacieszyc lakierem na ubezpieczenie w passacie 97, 2 tyg sie nacieszyl i caly przerysowany znowu, az glupio do ubezpieczalni dzwonic., bo mu zaraz podniosa stawke na ten mlodszy samochod. Takze kazdemu moze sie zdazyc, chociaz psychopatow na bmw pewnie wiecej sie znajdzie.
-
Przejawy agresji
Chyba mam jego rysopis :D http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0310/mcdonalds5766.jpg
-
Przejawy agresji
Dlatego wszyscy zazdroszcza bmw w polsce, przyjezdza z zagranicy z nowym lakierem i polerka, po pol roku znowu nowy lakier i polerka. :D A jak dobrze zakonserwowane samochody.
-
Przejawy agresji
Dajcie namiary w jakich miejscowosciach i na jakiej ulicy obijaja bmki. :D bo z checia bym sobie samochod pomalowal na ubezpieczenie, bo po zimie jest pare odpryskow na masce. :cool2:
-
niedomykający się szyberdach
Dolaczam sie do prosby. Pozdrawiam
-
e61 automat padł akumulator
Raz tak mialem jak czyscilem samochod muzyka grala swiatla w srodku wlaczone a akumulator nie zategi, nie mialem kabli i odpalilem od kolegi z v40 na 2 przedluzacze nic sie nie stalo tylko trzeba bylo zrobic kierwnica na maxa w lewo i w prawo no i szybki na maxa w dol i w gore. Akumulator tez sam wymienialem i wiadomo kluczyk wyjety ze stacyjki jest ok. pozdro
-
wlaczajacy sie alarm
Dzieki za odpowiedzi. Musze przyznac ze dobrych mechanikow mamy w polsce i na tym forum, odkad napisalem tego posta to jeszcze ani razu mi sie wlaczyl :D A powaznie czy mozliwe jest zeby temperatura miala jakis wplyw na alarm, bo ostatnio troche cieplej i sie nie wlacza. Czy moze ktos wie czy w e60 i e61 sa takie same alarmy czy czyms sie roznia, i jak powinna zachowywac sie lampka sygnalizujaca wlaczenie alarmu bo zauwazylem ze u mnie po zamknieciu drzwi mryga szybko.
-
Instalacja gazowa w E60
Dobry wybor, choc benzyna (bez gazu tez nie jest glupim rozwiazaniem), na wlasnym przykladzie mam 2,5i jak go kupowalem to liczylem ze bedzie palil ok 15l, zostalem mile zaskoczony 9max a mam ciezka noge 10,11l zeby tyle wydusic to nie wiem jak trzeba sie starac. Co do mocy mi wystarcza w 100%, gdybym mieszkal w polsce i nie musial placic podatkow za samochod to napewno wiekszy silnik. Wiadomo w polsce benzyniak tanszy, i samochod mniej wyczochrany latwiej znalezc. Przy takim spalaniu to nawet nie widze sensu w gazie.
-
wlaczajacy sie alarm
Jeszcze myszy by wchodzily w gre. :D A tak powaznie jak zaczol mi sie wlaczac, pomyslalem ze pierwsze chlody i wymienilem akumulator (moze troche pomoglo) Teraz potrafi mi sie wlaczyc tak raz w tygodniu, sam sygnal albo z klaksonem.
-
wlaczajacy sie alarm
jak w temacie, od pewnego czasu potrafi mi sie sam wlaczyc. Moze mial ktos taka sytuacje, ew. czym moze to byc spowodowane. Dzieki
- 525d z 06/2005 touring
-
525d z 06/2005 touring
Warto o ile stan auta ok kolejne 180 tys napewno nim zrobisz. 530 napewno tez warto spalanie podobne a moc wieksza, ale jest to sprawa indywidualana kupujacego. Jezeli jest to e61 i ma panorame to proponuje dokladnie sprawdzic czy chodzi bez zarzutow, poza ogolnym sprawdzeniu auta.
-
Instalacja gazowa w E60
Dodam jeszcze do tego artykulu i tego co wczesniej napisalem slowo o pompach paliwa gdzie ktos z oszczednosci jezdzi na rezerwie, pompa pada (bardzo czesty przypadek) Do teko co komu mozna na tym forum: jest tutaj chyba admin i to on decytuje, posty nie sa usuwane tak ze wolno. O lpg do prezesio: to ze w mercedesie, bmw, czy w Cayenne biturbo mozna zalozyc gaz pewnie ze mozna to jest chyba oczywiste nawet wozki widlowe na gaz jezdza i do ferrari pewnie tez by sie dalo. zapomniales kolego zadzwonic jeszcze w kilka miejsc i spytac jak to sie ma do gwarancji na samochod oraz czy daja gwarancje na gaz i na ubezpieczenie. Czekamy az sprawdzisz i opiszesz na forum. Czy sie oplaca montowac gaz: w taxi w samochodzie na firme i innych w ktorych robi sie mnostwo kilometrow moze tak, dla przecietnego uzytkownika 20tys rocznie nie sadze, i nie polecam. Zrobie male porownanie dla gazownikow i przeciwnikow diesla. Ceny paliw na dzien dzisiejszy pb 4,6 on4,0 lpg2,3. Silnik zeby po zagazowaniu podobna moc byla 530i spalanie max ok 12 po zagazowaniu ok 15, i 530d max ok 10, co daje po 20 tys km za diesel 8000zl, za gaz 6900 roznica 1100zl minus koszty jezeli cos padnie
-
E60 komunikat Tyre pressure loss
http://rs734.rapidshare.com/files/215678505/Instrukcja_obslugi_BMW_E60_PL_up_by_dunaj2.rar sproboj to i potw czy poszlo strona 77
-
E60 komunikat Tyre pressure loss
Byc moze dlatego to wyskakuje bo ten system nie mierzy cisnienia w oponach, tylko predkosc kol w odniesieniu do siebie, czasami jak masz kamien w oponie to tez ci to wyskoczy. tu masz instrukcje po polsku do bmw napewno ci pomoze troche http://rs734.rapidshare.com/files/215678505/Instrukcja_obslugi_BMW_E60_PL_up_by_dunaj2.rar Napewno sprawdz najpierw cisnienie i zrob reset.
-
E60 komunikat Tyre pressure loss
zrobilem wycinke z instrukcji ale juz mi sie nie chce wgrywac