Treść opublikowana przez bialy14369
-
E60 głosnik ??????
Wg tego jest: http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=NC31&mospid=48801&hg=65&fg=20
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
Otworzcie tylnia szybe i odrobina wd, oleju do frytek :D czy co tam macie, i sprobojcie rozruszac wycieraczke przy otwartej szybie. Jak bedziecie zamykac szybe to wiadomo bolec od wycieraczki musi trafic w prowadnice (bedzie wszystko widac) Pozdro
-
e60 Cały czas włączona klima???
Potwierdzam i polecam. Dodam jeszcze za klima osusza wnetrze (a wzimie to raczej potrzebne) nie mowie zeby jezdzic caly czas w zimie na klimie ale zeby ja wlaczac.
-
Zgasł ekran idrive
Pomysl z klema wydaje sie nieglupi.
-
Zgasł ekran idrive
Raz tak mialem ale samo wrocilo do normy.
-
E60/E61 Szalejące lusterka
Proponuje jeszcze wziasc sprezone powietrze ew suszarke do wlosow i sprobowac osuszyc. Pozdro
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Pochwal sie wrzuc jakies fotki. Co kupiles ?????????? Pozdro
-
E60 głosnik ??????
Error 404: Page not found
-
[e60] demontaż podstopki
Moze ci to chociaz odrobine pomoze http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC72&mospid=47753&btnr=51_5118&hg=51&fg=55 http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=NC72&mospid=47753&hg=35&fg=05
-
E60 2009r.
Napewno to masz tylko trzeba guzik trzymac, chyba ze chodzi o opcje zrobienia tego zeby po jednym pstryknieciu sie zamykalo.
-
e60 530d kupic czy nie kupic
Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodzila. Webber zazwyczaj daje konkretne odpowiedzi, a w ostatnim to mu o pasek klinowy chodzilo (przeciez forum motoryzacyjne) tak trzymac
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
A jak wam cos j..... to bedziecie mieli o czym pogadac :D
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Polecam lekture http://www.bmwauto.net/m5_2004.php3
-
niedomykający się szyberdach
Oki czekamy na odpowiedz. Powodzenia
-
niedomykający się szyberdach
http://www.frengly.com/ to jest dobre do tlumaczenia, a to na zdjeciu wyglada jak by to mialo byc to, tylko jaki z tego moral
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Nie wiem czy po przeczytaniu postow, plodz1 kupi 535d czy nie, ale wiem jedno nie zrobi tego w polsce. :D :D :D Widze ze fajnie kupuje sie uzywany samochod, poza sprawdzeniem samochodu pod wzgledem oryginalnego przebiegu,stanu technicznego itp. pozostaje jeszcze obowiazkowa wizyta na chamowni :D
-
e60 530d kupic czy nie kupic
A czy to wazne ile pali, aby sie nie psul. :D :D
-
e60 530d kupic czy nie kupic
Wyscigi na forum pierwszy raz widze :D To ja spale laczka na forum bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuummm bum o juz Wir w baku 50 % ale warto bylo
-
zaśniedziałe lusterka boczne
http://www.allegro.pl/item932180258_932180258.html ew jak masz fotochrom http://www.allegro.pl/item934551985_bmw_e60_e61_fotochrom_wklad_lusterka_lusterko.html Pozdro
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Jezeli budzet policzony, i wytrzymuje dotego marzenie to m5. Chociaz powiem za nie bardzo moge sobie przypomniec droge w polsce na ktorej mozna by bylo wykorzystac 500 klaczy w 100%. Nie zakladal bym ze bede malo jezdzil, bo jak kupisz ten samochod to w pierwszym miesiacu zobaczysz ile nastukasz kilometrow, bedziesz szukal okazji zeby sie przejechac. Do niemiec trzeba by sie bylo wybrac na wycieczke :D Powiem jeszcze ze nikt nie kupuje samochodu na cale zycie, pojezdzic pobawic sie i jak nie pasuje to sprzedac.
-
e60 530d kupic czy nie kupic
na reszcie jakis rozsadny głos. 530iA w miescie z korkami wychleje 15-18 litrow. 2,5 i i 9 sredniego to koledze gratuluje - rowniez optymizmu. 530dA w miescie to spalanie rzedu 10,5 - 13 litrow. Mowie o miescie jezdzonym na niskich biegach z czesto niedogrzanym motorem. W trasie 3.0dA spali okolo 8.0 przy zwawej jezdzie. Mozna mniej bez ślimaczenia. Sadze, ze 3.0iA przy takiej jezdzie wezmie minimum 11 l. Zapomnij o niewiele wiekszym spalaniu benzin vs d bo to bzdura !!! i zaklinanie rzeczywistosci Frajda z jazdy na codzien zdecydowanie na korzysc 3.0d. Silnik 3.0 d to naprawde udana jednostka i malo awaryjna. Niestety rzadko z rzeczywistym przebiegiem na szafie... diesel rulezz :twisted: ps. 2,5i przy 3.0d to jednak muł, zwłaszcza w trasie ps2. nie mysl o innej skrzyni niz automat Powiem ci ze swoja bmw nie jezdze w polsce i nie musze stac w korkach, i jezdze na tempomacie, tak ze spalanie na polskich drogach moze byc nie co wieksze. Z tego co widze to masz 530d a wypowiadasz sie 525i 530i w stylu "2,5i przy 3.0d to jednak muł, zwłaszcza w trasie, sadze, ze 3.0iA przy takiej jezdzie wezmie minimum 11 l. " Moje pytanie czy jezdziles ew czy masz e60 w benzynie, czy tak "sadzisz" bo tak ci sie wydaje ze jak benzyna to musi wiecej palic. To tak sadzisz czy ty to wiesz bo pomiedzy sadze a wiem jest roznica. Jak kupowalem swoje bmw to tez tak mi sie wydawalo i spodziewalem sie spalnia 14 w trasie co bylo dla mnie do przyjecia, a zostalem mile zaskoczony. Dodam jeszcze ze od samego poczatku szukalem benzyny, i tu gdzie mieszkam diesle sa duzo tansze od benzyny, z wysokimi przebiegami, na taksawkowka albo na firme. Mam nadzieje ze nie kupiles zadnego z tych egzeplarzy. Po spalaniu dla 530d jakie napisales, to upewnilem sie w 100% ze dobrze zrobilem kupujac benzyne. :D Zyjemy w 21 wieku i inzynierowie pracuja nad tym zeby samochody mialy jak najwieksza moc przy min spalniu, to juz nie te czasy ze kupuje sie diesla a nie benzyne bo diesel na wszystkim pojedzie i rope z weza wszedzie mozna dostac za polowe ceny i ze w dieslu nie trzeba paska zmieniac to tansza ekspoatacja bendzie, jak kiedys slyszalem. Z drogiej strony diesle juz nie klekocza. :D Troche z duchem czasu trzeba isc. :D Nie jestem przeciwnikiem diesla, bo jest to ciekawa alternatywa szczegolnie dla oszczednych, jak by bylo tak jak napisales "diesel rulezz" to bmw mialo by w swojej ofercie przewage diesli, a jest odwrotnie i m5 w dieslu tez nie produkuje, ferrari i aston martin itp. dieslow wogole produkuje
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Cale szczescie ze bmw ma tyle wersji wyposazenia, i silnikow ze napewno cos znajdziesz dla siebie. Powinienes zadac sobie pytanie na czym najbardziej ci zalezy moc, wyposazenie wnetrze, bo jezeli moc to tylko m5. Spytaj sie jeszcze uzytkownikow bmw jak czesto korzystaja z gadzetow bmw tzn. tv, blouthoof itp. i co jest najbardziej przydatne. Dobrego wyboru i udanego zakupu, a jak kupisz to wpadnij na forum pochwalic sie bmw oczywiscie Pozdro
-
e60 530d kupic czy nie kupic
Moja e61 525i manual, min6,5 przy 80km/h :D :duh: ,srednie a mam ciezka noge 9, choc bym nie wiem jak sie staral to 12 nie moge wydusic. Na temat awararyjnosci to ci nie powiem bo nic mi sie z silnikiem nie dzieje, i nie slyszalem zeby komus cos sie dzialo (a jak by sie cos dzialo to mam ubezpieczenie na to) Plus brak turb co moim zdaniem zwieksza zywotnosc, no i wychodze z zalozenia ze im wiekszy silnik tym wieksza zywotnosc. 2,5 mi w 100 % wystarcza i przy tym silniku malo kto mnie dogania. Spalanie jak widac nie duze a nawet bardzo male, z tego co sie orietuje 530 ok 1 litr wiecej wyjdzie i jezeli automat to tez troche trzeba pewnie dodac, mam e61 a sedan pewnie troche lzejszy tak ze moze mniej wyjdzie w sedanie. Co do spalania to powiem ci ze kiedys slyszalem ze maluch malo pali bylo to ok 6 litrow 2 cylindry, to teraz zobacz jakie oszczedne silniki bmw produkuje 6 garow, moc a spalanie jak w maluchu :D Gdy nie robisz zbyt wielu km to benzynka nie bedzie glupim rozwiazaniem, latwiej znalezc zadbany samochod i napenow polsce benzyniaki tansze. Pozdro
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
one kozie death
-
Przejawy agresji
Mysle ze niechodzi o obcokrajowcow i polakow, tylko obcokrajowcow i polakow w bmw szczegolnie tych mlodszych bmw