Witam!!! Mam problem z tylną szybą, a mianowicie otwiera się po zapaleniu auta. Dzieje się tak odkąd padł mi akumulator i autko było odpalane na kable. Czy padający akumulator może byc przyczyną takiego babola ?? Dodam że od ponad roku nie działa ogrzewanie tylnej szyby czym postaram się zając w najbliższym czasie. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek podpowiedzi to będę bardzo wdzięczny pozdrawiam Sławek