Treść opublikowana przez LUKA WAWA
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Osobiście M5 :D
-
Proszę o odpowiedzi na parę pytań.
Pewnie posiadasz; 525d 2993 cm³ 197 KM(145 kW) przy 4000 obr/min 400 Nm przy 1300 obr/min
-
Czujnik temperatury zewnętrznej-termometr
Gdy odkręcisz osłonę pod silnikiem, lokalizacja na wyciągnięcie ręki.
-
Lampy przednie USA Vs Europa
Auto z USA ?
-
Przejawy agresji
Kolejny przypadek/ocena BMW, lecz tym razem pozostawię bez komentarza; http://www.tvnwarszawa.pl/forum.html?hashr=1forum:MSwzMTMsOCw2Njk1MzgwNywxNzY2NDc4MTQsODEzMzQ3OSwwLGZvcnVtMDAxLmpz
-
530d puszczam gaz,auto przyspiesza
Powód może się okazać banalny, kiedyś w innym aucie miałem podobnie... powód w/w… Od tamtej pory, wszystko musi być na swoim miejscu, podobnie jak z dopasowaniem.
-
Lampy przednie USA Vs Europa
Ok., czekam :shock:
-
Lampy przednie USA Vs Europa
" bodziotg77 " daj znać po wizycie, jak temat wygląda ?
-
Przejawy agresji
Potwierdzam, natomiast uważam że BMW :D rekompensuje wszystkie w/w sytuacje!
-
E60/ po otworzeniu auta włączanie automatyczne ringów …
Dziękuje za info, postaram się jeszcze podziałać w w/w temacie.
-
E60/ po otworzeniu auta włączanie automatyczne ringów …
Panowie ja w/w tytule, jest możliwość włączenia ?
-
Piszczenie przy hamowaniu/E 60,2005r
Proponuję sprawdzić klocki od wewnątrz oraz na zewnątrz, może wystąpić nierówne ścieranie/ zużycie.
-
Turbo Timer do E60 530d
Panowie, Są jakieś konkrety ?
-
Piszczenie przy hamowaniu/E 60,2005r
Proponuję samemu sprawdzić stan klocków oraz tarcz, będziesz znał odpowiedz.
-
bmw e36 325i Turbo by k64 /// Black Mat Suszara
Szacunek! :mrgreen:
-
Wymiana maglownicy
Dwa niezależne warsztaty; cała ścieżka diagnostyczna/ szarpaki/ podnośnik, tradycyjne sprawdzanie zawieszenia, maglownicy. Wymiana w/w części, ustawienie zbieżności, sprawdzenie kół; ciśnienie/ wyważenie.
-
Wymiana maglownicy
Witam, miałem podobnie, po większym sprawdzeniu, wymieniłem końcówkę oraz drążek, temat załatwiony :mrgreen: (podczas sprawdzania, zawieszenie sztywne, podobne jak i układ kierowniczy, co okazało się mylne)
-
Jaki kolor felg?
Witam, proponuję czarny mat, lub przywrócenie do pierwotnego koloru! :nienie: Po malowaniu, odezwij się! Pozdrawiam, Luka
-
Wymiana maglownicy
Przy wymianie samej maglownicy niekoniecznie.
-
Malowanie zacisów
Witam, jeżeli chcesz malować zaciski, proponuję dwa kolory; srebrny/ czerwony. Ale wybór należy do Ciebie.. :mrgreen:
-
Skrzynia,most
Kolego, jeżeli zdecydujesz się na wymianę, warto zainwestować w oryginalny produkt, nie polecam w tej kwestii zamienników, a lepkość jest bardzo ważna. Raz zalałem zamiennik, po 10 000 km zaczęły się problemy z pracą skrzyni i mostu..
-
E60 demontaż ramek (chromowanych) z drzwi na zewnątrz.
Witam, dla zainteresowanych, demontaż ramek na około szyb jest bardzo prosty i zajmuje ok 30 min-1h. Narzędzia jakie będą wymagane to " młotek " i " klocek drewniany ". Górne ramki jak i dolne są montowane na spinki, w celu demontażu wybijamy listwy za pomocą klocka drewnianego. Uwaga, ramki powinny być wybijane równomiernie, inny wybijanie poskutkuje pogięciem. Pozdrawiam, Luka
-
Instalacja gazowa w E60
" Proponuję przeczytać to co napisałeś powyżej i zastanowić się nad sensem tej wypowiedzi. Zwłaszcza pierwszego zdania. Twój tekst w stylu "Twoje auto, więc rób sobie co uważasz za słuszne" niewiele wnosi do powyższego tematu, bo tak możesz skomentować 90% wątków na tym forum. Zatem jeśli mowa o zaśmiecanie, polecam zacząć od własnego podwórka :) " Komentarz jest zbędny i skończ pisać. Zanim skomentujesz jakiś post, zastanów się dwa razy. Nie zamierzam komentować kolejnego Twojego postu. koniec! :D :D :D
-
Instalacja gazowa w E60
” Kolego ” proponuję zacząć wyciągać wnioski z " Twoich wypowiedzi " czytać wątek! Forum jest otwarte i każdy może opisywać własne sugestie, a jeżeli uważasz inaczej to nie czytaj! Uważam że zaśmiecanie jest zbędne, koniec!
-
Instalacja gazowa w E60
Kolego zgadzam się z Tobą! Twoje auto = Twoje modyfikacje itp.