Treść opublikowana przez LUKA WAWA
-
E60 LCI 2008 530D BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE CS64909
LUKA WAWA odpowiedział(a) na LUKA WAWA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, auto ma skóre a ztego co widze wyszło z materiałem ? S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Bardzo proszę o potwierzenie/ sprawdzenie.. pozdr
-
E60 LCI 2008 530D BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE CS64909
LUKA WAWA opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Szanowne Grono, zwracam się z WIELKĄ prośbą o sprawdzenie w/w auta; CS64909, pod katem wyposażenia serwisu/ historii. Z informacji od sprzedającego, auto ma kierownice m-pakietową i czarną podsufitkę oraz skórzane czarne fotele/ tapicerkę. oraz; - automatyczna skrzynia biegów, - siedzenia sportowe, kubełkowe typu comfort - skórzana tapicerka - klimatyzacja automatyczna trzy strefowa climatronic - bixenon - doświetlenie wyjścia z samochodu (światło LED w lusterkach i w klamkach) - spryskiwacze reflektorów - nawigacja gps BMW PROFESSIONAL (Polska i cała Europa) - tempomat - wielofunkcyjna kierownica - urządzenie głośnomówiące - czujnik deszczu - czujnik świateł - alarm - parktronic - oryginalne aluminiowe felgi - elektryczna roleta na szybę - elektryczne sterowanie szyb i lusterek - elektryczne fotele - ogrzewanie postojowe - fotochromatyczne lusterka - radio CD/DVD/USB/MP3 - poduszki boczne kierowcy i pasażera - kurtyny powietrzne Zdaję sobie sprawę że " każdy " coś chce i na pytaniu się kończy, ale ja zobowiązuję się odwdzięczyć za pomoc o którą mi chodzi!;-) Proszę o cenne informacje, które będą dla mnie cenne. Z góry bardzo dziękuje, Luka
-
E60 520D 2007, Kraków WBANX31020CW78228
LUKA WAWA odpowiedział(a) na brodie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzerokiej drogi!:-)
-
E66 760Li WBAGN81024DR23069
LUKA WAWA odpowiedział(a) na Darius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto warte dalszej weryfikacji, jak szukasz takiego egzemplarza. Dokumenty tez dobrze sprawdź!:-)
-
e92 Płock WBAWB31090PS92952
LUKA WAWA odpowiedział(a) na BanDai temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodam, ze sa rożne przypadki.. Jak sprzedawalem swoją 535d, to trwało 10 miesięcy, gdzie telefonów miałem masę a tylko jednego ogladajacego, który kupił. Cena była wysoka jak na PL realia, ale auto warte, przebieg, wyposażenie i oryginalny lakier. Uwazam ze w PL cenny sa ostro zaniżone, tzn adekwatne do stanu.. I gdy ktoś chce sprzedać " normalne "auto to albo zaniżają do rynku, albo czeka.. Powodzenia w szukaniu i zakupie, nic na sile..
-
BMW 530 WBADL81080GX65581
LUKA WAWA odpowiedział(a) na general450 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, z jakiej dzielnicy jest auto ?
-
E60 530i 2006 Wrocław CM07782
LUKA WAWA odpowiedział(a) na pawelmaja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest już nowa cena :-) http://allegro.pl/bmw-530i-e60-wroclaw-i3543486147.html
-
e60 M5 2007, Poznan WBSNB91080CX17062
LUKA WAWA odpowiedział(a) na edoneil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, jak sprzedawalem swoją, to dopiero po 9 miesiącach sprzedaży, przyjechał pierwszy klient i kupił, a telefonów odebrałem bardzo dużo, ale bez konkretów.. więc tak wyglada PL zeczywistosc.. chyb ze sprzedajesz w CCC..
-
uwaga e60 535 d Radom WBANX91000CU43958
LUKA WAWA odpowiedział(a) na ponuryklecha78 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, tablice ma ciekawe :-))
-
BMW D3 ALPINA, 90 000 zł, Tomaszów VIN: WBAUX31020A204139
LUKA WAWA odpowiedział(a) na amws temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPotwierdzam, pojedz, zobacz, w przypadku decyzji pozytywnej serwis. Oczekujesz na individual, warto! :P
-
E60 Listwy zgarniające dookoła szyb/ zamiana.. ( ZOBACZ )
koszt nowych " shadow line " po kosztach to 850 PLN z DE, a co do zamiany to gusta i guściki :cool2: Do marca mam czas, więc temat aktualny :cool2:
-
E60 Listwy zgarniające dookoła szyb/ zamiana.. ( ZOBACZ )
Temat aktualny :cool2:
-
Podświetlenie rejestracji LED do E60 od F10
Kolego Capaz, prośba o podesłanie parametrów żarówki, barwa, link itp. Pozdrawiam, Luka
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
LUKA WAWA odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://moto.allegro.pl/bmw-m3-2010-dkg-leder-gsd-420ps-m-drive-keyless-go-i2102472606.html aktualna kwota na all.. już 90100 PLN..
-
RINGI LED BMW H8..
Witam, wiem że jest wiele " podobnych " wątków na w/w temat, ale; http://moto.allegro.pl/ringi-led-bmw-h8-e60-e63-e70-e71-e82-e87-e92-e93-i2080661272.html#tabsAnchor co o tym sądzicie, może ktoś ma już zamontowane ? Proszę o sugestie inne patenty itp.. Mowa oczywiście o E60 LCI. Pozdrawiam, Luka :cool2:
-
Zderzak M pakiet tył bmw e60 montaz
Potwierdzam, są inne.. zamiast kombinować, proponuję zajrzeć na znany portal all... koszt niewielki, a wszystko trzyma się.. :cool2:
-
oryginalny elektryczny hak
Witam, przerabiałem temat na sedanie i potwierdzam :!: W celu poprawnego zamontowania m-pakietu, należy zdemontować elektryczny hak, ze względu na brak możliwości zamontowania dolnej części zderzaka/ blendy. Elektryczny hak nie jest przewidziany do m-pakietu, ze względy na konstrukcję górnej części zderzaka jak i dolnej nawet z otworem wyciętym na hak manualny :nienie: brak miejsca na poprawne działanie..
-
E60 Listwy zgarniające dookoła szyb/ zamiana.. ( ZOBACZ )
:mrgreen: Witam, Ponawiam temat
-
Markery LED do E61 po lifcie
Panowie, ponawiam pytanie, czy coś się zmieniło w kwestii markerów do E60 LCI ? :mrgreen:
-
E60 Listwy zgarniające dookoła szyb/ zamiana.. ( ZOBACZ )
Witam, posiadam listwy zgarniające chromowe na około szyb SEDAN , natomiast chcę zamienić na czarne. Dodam, że w poprzednim E60 robiłem już taką operację i wiem jak to zrobić bez zniszczenia, pogięcia itp. Listwy są z 2008 r i pasują w roczniku 2003-2009 , są cale, proste, jak nowe, czas operacji ok 1-2 h. Jest ktoś chętny na zamianę listew zewnętrznych ( na około szyb ) z czarnych na chrom ??? Po mojej stronie demontaż/ montaż z gwarancją wykonania zamiany. :cool2: Proszę o informacje na prv. Pozdrawiam, Luka
-
E60 20 "
Witam, zamierzam założyć do E60 koła; Przód R20/30/245 felga 9,5" (podobno) Tył R20/30/265 felga 11" (podobno) Podejdą, czy będą obcierać , dystanse trzeba będzie zakładać itp. ? Z góry wielkie dzięki~!
-
E60 koła 20" przód 30/245 tył 30/265..
Witam, zamierzam założyć do E60 koła; Przód R20/30/245 felga 9,5" (podobno) Tył R20/30/265 felga 11" (podobno) Podejdą, czy będą obcierać , dystanse trzeba będzie zakładać itp. ? Z góry wielkie dzięki~!
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, wielka prośba o rozkodowanie E60 - CU44161 Z góry wielkie dzięki
-
listwy wokół szyb srebne>czarne
Co do demontażu, trzeba mieć trochę cierpliwości i czasu, wymagane narzędzia; - taśma malarska na drzwi (aby nie porysować lakieru ) - drewniany klocek ( twarde drewno z prostymi krawędziami ) - młotek Górne listwy wypinają się normalne po ściągnięciu uszczelek, dolne natomiast należy wybijać młotkiem za pomocą klocka .. Czas ok 1-2 h, powodzenia!;-))) PS. szukam chętnego na zamianę list, mam chromy, chce czarne, mogę zdemontować/ zamontować.. listwy proste z 2008r.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, prosze o rozkodowanie vin WBAVC31000KU43926 za co z gory dziekuje