Treść opublikowana przez LUKA WAWA
-
hak elektryczny e61
W przypadku montażu pełnego haka elektrycznego LCI, zderzak jest standardowy i nie mam potrzeby wymieniania/ kombinowania.. ps. mam taki hak..
-
hak elektryczny e61
Posiadam do sprzedania oryginalny pełny elektryczny hak, nieużywany z 2008, zdemontowany z własnego auta, jak ktoś jest zainteresowany proszę o e-maila.
-
Nerki chrom
Bez demontażu zderzaka zapomnij :duh:
-
E60 Gwarancja/ lakier..
Dzwoniłem do Bawarii, mam podjechać w celu złożenia reklamacji, pracownik wspominał że w większości przypadków reklamacje są uwzględniane, malowanie lub wymian elementu. Natomiast jak będzie w tym konkretnym przypadku, zobaczmy.. :?:
-
E60 Gwarancja/ lakier..
Witam, szukałem i znalazłem wiele różnic czasowych, dlatego pytam jest z gwarancją jeżeli chodzi o lakier ? W ostatnim czasie zaczęły się pojawiać odpryski na masce oraz błotnikach, mam zwyczaj uważać na jadące ciężarówki i inne auta z pod których lecą kamienie, sól itp., temat zaczął się pojawiać w lato i jest coraz gorzej :duh:
-
Czujnik PDC tył - wczoraj(dzisiaj) mnie zawiódł
Odnośnie ” zaufania ” do pdc i elektroniki, nauczyłem się dużego dystansu (systemy traktuję jako dodatkowe wsparcie), w momencie gdy cofałem w211 i wjechałem E60, całe szczęście pękła tylko ramka pod tablica, ale gdy wysiadłem byłem w….ony :duh:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam Szanownego Kolegę, proszę o rozkodowanie wyposażenia; CS42051 mój mail: [email protected] z góry wielkie dzięki, LUKA
-
BMW EXX - dedykowane zasłonki do szyb
Zastanawiałem się nad folią, ale przyznam szczerze że "zasłonki" dobrze wykonane będą chyba lepsze. Ma ktoś dojście lub orientuje się gzie można zakupić w " rozsądnej " cenie, na allegro 750 PLN :mad2:
-
czujnik cisnienia w oponach
http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E60_61/BMW%205_e6061_0907_mail.pdf http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E60_61/BMW_e6061_0908_CIC_mail.pdf http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E60_61/e6061_0305_pl_mail.pdf
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
Przegrzane tarcze hamulcowe, przerabiałem temat :x i życzę oby nie :cool2:
-
Skóra - pielęgnacja
Witam, Gliptone, a co proponujesz do ciemnej skóry ? :cool2: Pozdrawiam, LUKA
-
E60 Listwy dookoła szyb/ zamiana..
Ponawiam temat; Jest ktoś chętny na zamianę listew zewnętrznych ( na około szyb ) z czarnych na chrom ??? Po mojej stronie demontaż/ montaż z gwarancją wykonania zamiany. :cool2:
-
E60 konieczność wypięcia haka elektrycznego.
Witam, jak w tytule, po założeniu m-pakietu, hak elektryczny (rozkładany) nie umożliwia założenie normalnie zderzaka ( blendy dolnej z miejscem na hak i bez ), dlatego muszę zdemontować hal, czy po zdemontowaniu haka będę musiał programować, aby nie wyskoczył błąd ?
-
M-pakiet zamiast serii???
Kompletny zestaw, łącznie ok 55 części.
-
M-pakiet zamiast serii???
Zamontowałem m-pakiet do wersji LCI, czas montażu 12h, zakres; - demontaż zderzaków oraz progów - montaż części mocujących w aucie i zderzakach, progach po w/w przygotowaniu; - założenie progów 2szt, czas 1 h (pasują idealnie)! - próba montażu zderzaka tylniego i zoonk, sprzedawca wprowadził mnie w błąd, mam elektryczny hak, który miał działać normalnie, niestety tak nie jest, zderzak udało się zamontować, natomiast, dolna blenda jest delikatnie odkształcona od haka i tu mam dylemat, zdemontować hak, czy zostawić …??? :duh: - próba montażu zderzaka przedniego, czas montażu ok. 3-4 h, informuję!!! :mad2: standardowe ślizgi nie pasują!!! trzeba zakupić do m-pakietu lub przerobić we własnym zakresie, ja wybrałem drugą opcję, cza ok. 20 minut, kolejny zoonk halogeny, wtyczki od halogenów z wersji standardowej LCI oraz m-pakietu są zupełnie inne, podobnie z nadkolami, standardowe są szersze, wymagany zakup nowych lub wariant drugi, przycięcie, wybrałem opcję drugą.. Pomimo w/w problemów, efekt końcowy wynagradza wszystkie bolączki! :cool2: Montaż wykonałem we własnym zakresie i uważam że byłowarto!!! :P
-
wymiana zderzakow m-pakiet
Auto przed FL czy po FL i jakie masz zderzaki przed FL czy po FL ? Różnica polega na szerokości czujników parkowania, więc samo sobie odpowiedz .. :cool2: Dodam że przed FL były duże czujniki a po FL już mniejsze. Pozdrawiam,
-
e60 - wymiana tapicerki?
Proponuję dwa warianty; -obszycie skórą - kupno tapicerki od E60
-
E60 255/35R19 prośba..
Dzięki wielkie za konkretne info :cool2:
-
[E61] pneumatyka tylnego zawieszenia
może się przyda; http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E60_61/BMW%205_e6061_0907_mail.pdf http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E60_61/BMW_e6061_0908_CIC_mail.pdf http://instrukcjebmw.ccp.com.pl/E60_61/e6061_0305_pl_mail.pdf
-
E60 255/35R19 prośba..
Witam, uzupełniam wszelkie posiadane dane; ET przód 18, ET tył 35 otwór centrujący 74,1 felgi przód 8,5 felgi tył 9,5 opony 255/35/R19 Wiem że w E60 jest otwór centrujący 72,5. Pozdrawiam, Luka
-
E60 255/35R19 prośba..
jdef90 wielkie dzięki za konkretne info!
-
E60 255/35R19 prośba..
Panowie, mam okazję kupić koła w w/w rozmiarze, felgi na przód to 8,5 a na tył 9,5 z oponami 255/35R19, będą pasowały (mam na myśli obcieranie itp) ? (dodam że koła były założone na E39) Z góry wielkie dzięki, Luka
-
E60 255/35R19 prośba..
Panowie, mam okazję kupić koła w w/w rozmiarze, felgi na przód to 8,5 a na tył 9,5 z oponami 255/35R19, będą pasowały (mam na myśli obcieranie itp) ? Z góry wielkie dzięki, Luka
-
E60 Listwy dookoła szyb/ zamiana..
Witam, Jest ktoś chętny na zamianę listew zewnętrznych ( na około szyb ) z czarnych na chrom ? :P Pozdrawiam, Luka
-
hak elektryczny e61
Witam, Posiadam elektryczny hak i uważam że do duża wygoda, przynajmniej dla mnie :D Przycisk jest zamontowany w bagażniku, po otworzeniu klapy po prawej stronie. Natomiast proponuję sprawdzić różnicę w kosztach i sam odpowiesz sobie na w/w pytania :mrgreen: