Treść opublikowana przez kowi
-
czy kupić BMW 316i - E36 z 97r
Ja posiadam E36 w 1.6(zagazowana)91rok i musze powiedziec ze do normalnej jazdy spokojnie wystarczy(choc troszke wiecej mocy by sie zdało), najlepiej wedlug mnie spisuje sie na autostradach, dosc szybko rozpedza sie do 160km/h i bez problemu mozna ta predkosc utrzymac(wiecej nie jezdze bo niema gdzie).Na trasie takze nie jest zle choc bez redukcji na czworke lub trojke sie nie obejdzie ale ogolnie po przesiadce z reno thalii 1.4 75km odczuwam przewage na korzysc BMW.Najgorzej wedlug mnie radzi sobie w miescie, auto jest poprostu słabe na niskich obrotach, ale wkoncu nie od dzis wiadomo ze BMW robi wysoko obrotowe silniki.
-
Dławi sie przy odpalaniu...
Zauwazylem tez ze ostatnio spalanie mi wzroslo jak zatankuje za 30zł gazu(po 1.99) to wystarczy na przejechanie max 70km :mad2: :mad2:
-
Dławi sie przy odpalaniu...
Witam...Moja 316 od momentu kiedy ja zakupilem chodzi jak dla mnie zaglosno, oraz gdy go odpalam musze dodac troche gazu bo inaczej auto sie dlawi i wiekszosci przypadkow gasnie.Wiec moje pytanie jest takie czy cos jest nie tak z silnikiem czy poprostu tak chodza te silniki na gazie?? Bo pozatym sprawuje sie wysmienicie, a takich osiagow sie po tym silniku nie spodziewalem:)
-
Rozrusznik pracuje, ale odpalić można tylko na popych...
Tak to Bendiks dziwne tylko ze tak poszedł nagle.
-
Rozrusznik pracuje, ale odpalić można tylko na popych...
Mam dziwny problem, otoz gdy probuje zapalic auto rozrusznik jakby nie chcial uruchomic silnika, niby slychac ze sam rozrusznik pracuje, auto mozna uruchomic tylko na popych.Mieliscie kiedys doczynienia z takim problemem?? piszczie porady co moglo pojsc.
-
BMW e36 z gazem
Witam pisze w tym temacie bo niechce zakladac nowego.Co sadziceie o tej e36 moze cos przykuwa wasza uwage?? auto to jest znajomego moich znajomych wiec chyba lepiej kupowac tak niz np na gieldzie. http://www.auto.pl/?kod=1CZDW
-
BMW e36 z gazem
Wedlug mnie akurat ten wogole nie jest skarzony (wiejskim tuningiem) a te rury fajnie wygladaja.
-
BMW e36 z gazem
A mozecie cos powiedziec o tych silnikach, jak sie gaz w nich sprawuje??
-
BMW e36 z gazem
Witam..Mam okazje kupic BMW 318i z gazem z 91roku z klimatyzacja(nie nabita) za 9600zł(do negocjacji).Auto ma do malowania dach oraz pare rysek co o tym sadzicie?? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img125.imageshack.us/img125/6691/dsc007379zw.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img423.imageshack.us/img423/5020/dsc007386fk.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img423.imageshack.us/img423/4264/dsc007406dc.jpg
-
ładne E34 za 6tys??
No własnie o to chodzi ze niemam zabardzo mozliwosci i czasu, wiec szukam czegos mozliwie blisko sosnowca, katowic etc.Wiec jak by ktos mial mozliwosc sprowadzenia niedrogiej ładnej e34 najchetniej 525 i dojazdu w te rejony to z checia skorzystam.Ale narazie jutro podjade ta "kozacka" obejrzec, ciekawy jestem tego auta.
-
ładne E34 za 6tys??
A co do tego silnika moze go ktos uzytkuje?? Czy roznica dynamiki miedzy 520 12V a 24V jest wyraznie zauwazalna??
-
ładne E34 za 6tys??
Z tym siedzeniem to jest tak ze wytarte jest tylko siedzisko kierowcy popekal ten material.W moim obecnym e23 przebieg wynosi 490tys a siedzenia nie sa popekane wiec to moze nie tylko przebieg jest wazny...
-
ładne E34 za 6tys??
No moze nie ''kozacka'' ale trzeba przyznac ze prezentuje sie niezle(przynajmniej wizualnie).Tylko wchodzac na strone internetowa tego komisu mozna zobaczyc te samo auto tylko 2tys zł drozej :duh:
-
ładne E34 za 6tys??
Przegladajac ogloszenia znalazalem ciekawe E34 520 w niskiej cenie gosc przez tel mowi ze jest w stanie idealnym, tylko ma przetarte fotele a wy co o tym sadzicie?? http://mototrader.onet.pl/details.asp?ID=100454483&CategoryID=29156
-
BMW e34 525TDS
Tak pojade go sprawdzic we wtorek, z tego co gosc gadal przez telefon to auto jest w stanie idealnym, ale to sie okaze.Dam tu znac co z tego wyniklo
-
BMW e34 525TDS
Scigacza nie oczekuje, choc nie ukrywam ze w miare dynamiczny musi byc oraz zarazem w miare oszczedny.Mam okazje kupic ze skora klima itp za 9500zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=96633625
-
BMW e34 525TDS
No wlasnie co sadzicie o tym silniku?? ile to pali, czy nie brakuje w nim mocy oraz ogolnie czy warto bo czytalem rozne zeczy na jego temat, a mam okazje kupic e34 z niezlym wypasem wlasnie z tym silniczkiem.