Treść opublikowana przez Pakito
-
bmw 535d e 60 Łódź WBANC91030B763339
Pakito odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHipek tak z ciekawości: jak zweryfikowałeś przebieg?
-
E46 330ci WBABN51030JT63325 Warszawa
Pakito odpowiedział(a) na bmw3.0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg mnie warta choćby obejrzenia. Tu masz jeszcze jedną wartą uwagi: http://otomoto.pl/bmw-330-ci-zadbana-C29288301.html Auto także forumowe (BMW AutoKlub Polska), tu link do niej: http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?t=11419&start=0
-
E46 330ci WBABN51030JT63325 Warszawa
Pakito odpowiedział(a) na bmw3.0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNależy (albo należała) do użytkownika z forum BMW-sport. Tu masz link: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=86674.
-
e 60 530M-PAKIET Krosno WBANR71070CP91464
Pakito odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi w Bawarii mówili to samo. Co więcej, doradca serwisowy powiedział mi, że jak w KS są wpisy a w bazie ich nie ma to nie koniecznie od razu KS fałszywa. Zależy od tego czy wizyta zostanie "wysłana do bazy głównej" (czy jakoś tak). Tu na forum ktoś też napisał, ze do BD wysyłane są naprawy auta, a serwisy olejowe już niekoniecznie (dobra wola serwisu... :/ )
-
BMW e61 520 2009,Góra Kalwaria VIN C020536
Pakito odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym szukał tańszej :norty:
-
BMW 118D Mobile DE WBAUB31030VN00794
Pakito odpowiedział(a) na Iphone temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTego nie napisałem! Po prostu czas żywotności tych części jest przewidziany na około 160 ~ 170tkm i jest to normalne.
-
BMW 118D Mobile DE WBAUB31030VN00794
Pakito odpowiedział(a) na Iphone temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik dopiero co się dotarł :) Jednak musisz pamiętać o osprzęcie - turbina, DPF(chociaż jego nie widzę w rozkodowaniu, ale pewnie i tak tam siedzi) mogą się odezwać niedługo. Wyposażenie robi wrażenie :cool2:
-
E90 318i 2008r - Żary - VIN WBAVF51080VF76955
Pakito odpowiedział(a) na QsT temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację kolego. Tak całkiem poważnie, takie auto z tego roku w takiej cenie to wg. mnie coś tu nie tak musi być. Walona, topielec, jakiś przekręt finansowy... Jeżeli się na nią napaliłeś musisz zachować dużą czujność. Z resztą auto od handlarza, a po nich można się wiele spodziewać. Tu masz to co pokazuje wujek Google: klik klik
-
E90 318i 2008r - Żary - VIN WBAVF51080VF76955
Pakito odpowiedział(a) na QsT temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa droga jak na ten rok! Szukaj jeszcze tańszej i z mniejszym przebiegiem...
-
E90 318 kombi WBaux110x0A330852
Pakito odpowiedział(a) na mackpoz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń do ASO. Mi zawsze bez problemu podawali termin ostatniej wizyty oraz przebieg. A jak trafisz na dobrą duszę to i może nieco więcej Tobie powie.
-
e 60 530d WBANC71020B643455 Lubuskie
Pakito odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tą biedną wersją to żeś dał do pieca... Pare gadżetów ma.
-
e 90 530d kombi Chorzów WBAVU91090KT00697
Pakito odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByć może niska cena wynika z przebiegu, właściciel nie chce się bujać i ją wystawił tak a nie inaczej. Na szybach widoczne kilka naklejek z opłat autostradowych więc może większość km przelatana w trasie (czyli na +).
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Pakito odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink: http://otomoto.pl/bmw-328-bez-przebiegu-nowa-C30023104.html Z tego co rozumiem auto było wynajęte (lub dane w leasing), a o przygodach nic nie ma?? Zdjęcia może jakieś były jak auto wyglądało przed wypłynięciem??
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Pakito odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Znajomemu podoba się F30 z USA. Poproszę o sprawdzenie historii: WBA3A5C53CF345939. Z góry dzięki.
-
e46 330D szczecin VIN WBAAL91060FS67667
Pakito odpowiedział(a) na erykpolska temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA na ewentualne naprawy diesla wyrobisz?? Zastanawiałeś się nad kosztami eksploatacji 13-letniego diesla z którym Bóg raczy wiedzieć co się działo?? W tym budżecie to szukaj 320D jeżeli ma być koniecznie diesel - w innym wypadku sam prosisz się o kłopoty.
-
e46 330D szczecin VIN WBAAL91060FS67667
Pakito odpowiedział(a) na erykpolska temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie ze stycznia 2012: klik klik Przedni zderzak zmieniony - dlaczego to pytaj sprzedającego. Rozkodowany VIN:
-
e60 530i Mielec WBANA71090B601533 nie polecam
Pakito odpowiedział(a) na młody31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻeby już nie zaśmiecać - 320SI poszło PW.
-
e60 530i Mielec WBANA71090B601533 nie polecam
Pakito odpowiedział(a) na młody31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStarych niestety nie widziałem. Widzę tylko te, które pojawiają się w dziale samochody. I przyznam, to co widać na foto prezentuje się godnie.
-
e60 530i Mielec WBANA71090B601533 nie polecam
Pakito odpowiedział(a) na młody31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez takich przytyków proszę. Za ile i jakie auta miałem to moja sprawa - ja Twoich nie komentuje. Ale dla Twojej wiadomości, trochę wody w Wiśle upłynęło odkąd je sprzedałem. Nie każdego jest stać na młode roczniki, a i nie każdy ma ochotę zapożyczać się w kasie Stefczyka.
-
e60 530i Mielec WBANA71090B601533 nie polecam
Pakito odpowiedział(a) na młody31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie to auto ma 10 lat!!! To ile ono powinno kosztować 50, 60, 70 tys... Już bez przesady z tymi cenami. PS: Tekst z kasą Stefczyka był trochę poniżej pasa.
-
BMW E91 318D WBAUT310X0A862691
Pakito odpowiedział(a) na magda1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydatki po zakupie auta jakie musisz ponieść to: - PCC (2% wartości auta), - koszt rejestracji (około 200 PLN o ile dobrze pamiętam), - ubezpieczenie (zależy czy samo OC, czy OC+AC i od tego jakie zniżki posiadasz), - nie wiem jak w przypadku tego auta, ale z reguły trza doliczyć takiego jak "pakiet startowy" (oleje, filtry itp itd) Co do awaryjności silnika się nie wypowiem, bo nie miałem z takowym doczynienia. Ale na forum jakieś opinie o nim bankowo znajdziesz.
-
bmw e60 535d m pakiet VIN WBANC91000CU78981 Poznań
Pakito odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:search: Było: http://wwwwww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=208431&start=0 Tu jakieś starsze ogłoszenie: e60 535d
-
E39 BMW 520 Łomża WBADT11080GY48337
Pakito odpowiedział(a) na klufa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapewne ty kolego masz "wystarczający silnik" i mega wyposażenie, za które otrzymasz taaaaakie pieniądze jak będziesz sprzedawał swoje BMW. I będą się o nie jeszcze bili... Do rzeczy: auto na fotkach wygląda sensownie. Wnętrze nie zniszczone, plastiki nie popękane itp itd Silnik, wbrew temu co przedmówca napisał jest sensowny - demonem prędkości może nie jest, ale pozwala na spokojne wyprzedzanie w trasie i charakteryzuje się dużą kulturą pracy oraz bezawaryjnością (o ile się go traktuje jak należy). Jazda z prędkością autostradową też nie stanowi dla niego problemu. Poproś sprzedającego o fotki silnika, bo nie ma w ogłoszeniu. Jako że auto na zagranicznych blachach spytaj jaka będzie forma umowy - stawiam że na Niemca :/ Jedyne z czym się zgodzę, to to że wyposażenie szału nie robi. Ale zadbane auto zawsze znajdzie kupca! Rozkodowany VIN:
-
E46 320i PB11444 Małuszów
Pakito odpowiedział(a) na pawelmaja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU polskiego handlarza, który ma "dojścia" :D
-
BMW e90 320 VIN WBAVC31090KT69826
Pakito odpowiedział(a) na kerth temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPochwal się autem w galerii jak doprowadzisz do oczekiwanego stanu :cool2: Szerokości i bezawaryjności!!