Treść opublikowana przez Pakito
-
[e46] 330i WBAEV510X0PE01405 Poznań
Pakito odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło już o tym aucie: viewtopic.php?f=44&t=190154. I na przyszłość :search:
-
BMW e36 328I SEDAN WBACD21030AU56481
Pakito odpowiedział(a) na piątek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUżytkownik mc211 prosił o rozkodowanie VIN tego auta na początku czerwca 2012. Możesz zawsze napisać PW do niego z zapytaniem. Co do samego auta to z tych zdjęć nawet nie ma co wróżyć - z resztą i tak są same w sobie fatalne.
-
BMW e91 335d KZ87392 UWAGA!!
Pakito odpowiedział(a) na marcinx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRóżnie może być - np. właścicielowi VIN się lekko pomylił jak go podawał... Rozkodowany VIN:
-
BMW M6 W-wa komis autoauto.pl WBSEH91030B777464
Pakito odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUżytkownik matti pisze, że ją widział w tym wątku viewtopic.php?f=158&t=170013.
-
[e91] 320d BMW Inchcape Warszawa WBAVU310X5FJ37510
Pakito odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega qwertykk miał chyba na myśli auto o pytam w temacie...
-
[e91] 320d BMW Inchcape Warszawa WBAVU310X5FJ37510
Pakito opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Byłem oglądnąć to auto: e91 320d Inchape Warszawa I z minusów: - do wymiany 3 świece żarowe (poinformował mnie o tym sprzedawca), - klocki hamulcowe tył (poinformował mnie o tym sprzedawca), - lakier lekko zmatowiały i z niewielkimi ubytkami punktowymi, - lekko obity i wgnieciony zderzak przedni (widać na foto). Poza tym: - II właściciel, - kupiony u nich jako nowe, - II właściciel też je kupił u nich jako używane, - serwis cały czas ASO. Dwie pierwsze usterki serwis przed sprzedaża serwis usuwa na swój koszt + daje upust na samo auto. Jedynie jakbym z lakierem chciał zrobić porządek (tj. polerka - obić pewnie nie zamaskuje) musiałbym zapłacić - nie są to duże koszty. Wyposażenie może i szału nie robi, ale stan dla mnie liczy się przede wszystkim. Mocno zastanawiam się nad tym autem. Co sądzicie o tym temacie? Warte ceny? Rozkodowany VIN:
-
[e90] 320i Warszawa WBAVA71075KP97186
Pakito odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem widziałem i: - oprócz obdrapania tego co widać na foto, strasznie zjechamy uchwyt do zamykania drzwi od strony kierowcy. Środek poza tym bardzo ładnie utrzymany, - nie działa elektryka szyb oprócz przedniej od strony pasażera, - do wymiany uszczelka miski olejowej (powiedział mi o tym sprzedawca), - dolna uszczelka tylnej szyby odklejona, - do zrobienia serwis olejowy. Auto w powyższym stanie do oddania za 44000PLN. Mogą oddać auto po naprawie elektryki szyb, wymianie uszczelki i serwisie olejowym za 44900PLN i nie podlega to negocjacji. Na pytanie o wizyte w ASO to nie ma z tym problemu.
-
e46 320dA 150km Gdańsk Osowa WBAAS71030CJ35300
Pakito odpowiedział(a) na firebatt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło już o niej: viewtopic.php?f=44&t=194762
-
[e90] 320i Warszawa WBAVA71075KP97186
Pakito odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle takie auto powinno mieć oryginalnych par kluczyków?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
[E90] 320D VIN:WBAPN11070VJ87676
Pakito odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to teraz czekam na to co mają do powiedzenia obrońcy tego cacka.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Auto jak i opis.... zresztą zobaczcie i poczytajcie sami. http://otomoto.pl/bmw-730-zamiana-alpina-alu-19-manual-C28663331.html
-
[e90] 320i Warszawa WBAVA71075KP97186
Pakito odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt z tą nawigacją. Jednak priorytetem jest dla mnie stan pojazdu.
-
[e90] 320i Warszawa WBAVA71075KP97186
Pakito opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Powoli przymierzam się do zakupu auta. Znalazłem takie oto cudo: Link 1: http://otomoto.pl/bmw-320-320i-automat-maly-przebieg-C28502458.html Link 2: http://www.car4you.pl/oferty/557-bmw-320 W związku z tym mam kilka pytań: Czy ktoś może wie coś więcej na temat ww. auta? Sam jedyne co zauważyłem to zaparowany prawy reflektor oraz przetarcie na plastiku panela wewnętrznego na wysokości hamulca ręcznego. Czy ktoś miał/ma doczynienia z tym komisem? Swego czasu dosyć często były tam pokazywane auta w programie "Zakup kontrolowany" więc przyjmuję to za dobrą kartę. Rozkodowany VIN: Wszelkie opinie i sugestie mile widziane.
-
[E90] 320D VIN:WBAPN11070VJ87676
Pakito odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpytaj właściciela gdzie wcięło oryginalną tapicerkę, boczki!!! Ulep i tyle.
-
e90 25xi WBAVE51098A124581
Pakito odpowiedział(a) na matson1504 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZanim zapytasz poszukaj. Ktoś pytał o to auto: viewtopic.php?f=44&t=203241&p=1482756 Warto też dorzucić jakiś link, żey było co oceniać. http://allegro.pl/bmw-e90-325xi-salon-pl-serwis-aso-prywatnie-i3131457268.html Pewnie o to auto chodzi.
-
Radom E39 czarna kto zna? WBADD51030BP04678
Pakito odpowiedział(a) na motox temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak oglądałeś to cudo?
-
E46 330CI Gdańsk WBABN51020JT64675
Pakito odpowiedział(a) na ratyo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- BMW z Olsztyna
Pakito odpowiedział(a) na abdomini temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardziej durnej krypto reklamy w życiu nie widziałem. Do autora: nic niczego wcześniej nie pisałeś, umieściłeś dwa posty o tej samej treści w dniu dzisiejszym.- e46 330d WBAEX91000PH96583
Pakito odpowiedział(a) na jareek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam bo nie rozumiem - to u nas w kraju są jakieś mistrzowstwa mechaników?!- [e46] 330 Ci WBABN510X0JT60809 Warszawa/Nielisz
Pakito odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Vinu nie wynika żeby miała mpak.- e46 316i WBAAT51050FW35295 Pabianice
Pakito odpowiedział(a) na Jurji temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto od handlarza. Wujek google- e90 320d 2007 BROK WBAVG91010VG49622
Pakito odpowiedział(a) na florus1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy środek kierownicy nie powinien być w kolorze listew? Przydałyby się też foty komory silnika.- E91 318d 2006, Warszawa WBAVU11006KW90406
Pakito odpowiedział(a) na PIT_er temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzerzej rozkodowany VIN:- E90 320 vin WBAVR71090K021482
Pakito odpowiedział(a) na robert202 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj jakis link. Bo tak to tylko wróżenie z fusuów ;) - BMW z Olsztyna
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.