Treść opublikowana przez matti
-
[E87] 120d Spryskiwacz tylnej szyby
Dzięki za opis, jak możesz to wrzuć jakąś fotkę.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Chodziło mi u nas na forum, w necie to widziałem sporo.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Nie było jeszcze nikogo na 19' felgach, czekamy na pierwszego odważnego :)
-
[E87] 2.0D 163KM - co i czy w ogóle opłaca się modyfikować?
Najlepsza modyfikacja do 120d to chip 195-200KM i nic więcej nie robić. Najlepszy przyrost mocy w stosunku do wydatku. Jak chcesz mieć 240-250 KM to szukaj 123d. PS: Cieszy mnie, że ludzie szukają 200 konnych jedynek w jasnej skórze :)
-
E87 120d BLACK SAPPHIRE METALLIC by matti
Mieszek? Przyszedł razem z nową gałką, akurat na allegro trafiłem nową w dobrej cenie. Chcesz mieszek? Mam stary skórzany gdzieś, stan b.dobry, gałka była wytarta.
-
123d chip
Pewno że podatny, super silnik, zobacz u TERF'a w galerii jedynek.
-
[e87-2004]Od czego te przewody odciete sa?
Hej, w tam tym miejscu leży wzmacniacz audio, mogł mieć coś małego co wchodzi w tą wnękę w podłodze. Mój wzmacniacz tam nie wejdzie, dlatego jest w boczku.
-
[e87] przeglądy
Oficjalnie to jest: "Według wskazań komputera"
-
[SERIA 1] Hamulce - tarcze , klocki , zaciski
Dokładnie za dwa czujniki ATE dałem 90zł (po 45 szt).
-
[Wideo] Ciekawe filmiki z BMW seri 1 w Internecie
Super filmik,ujęcia miażdzą, spoko drift na agrafce :cool2:
-
numery czesci naszych jedynek
Czasami tak jest że jedna cześć ma kilka numerów różnych. Wynika to z tego, że zmieniają się dostawcy części. Wiadomo, że BMW nie robi części tylko ma podwykonawców, którzy praktycznie co roku się zmieniają. Więc jak chcesz cześć zamówić to bierz ostatni numer części, bo te wcześniejsze są z poprzednich lat i są nie produkowane. Dobrze mieć w miarę aktualne ETK, albo na realoem brać z ostatnich lat.
-
[F20] By ACS
Hej, podczas przeszukiwania Internetu znalazłem wizję nowej Serii 1 F20 w wykonaniu AC Schnitzer'a. Jak się wam podoba? http://img155.imageshack.us/img155/527/91180747.jpg http://img714.imageshack.us/img714/6392/28601165.jpg Więcej tutaj: http://f20.1addicts.com/forums/showthread.php?t=615669 http://www.bmwblog.com/2011/11/27/2011-essen-motor-show-ac-schnitzer-bmw-1-series/bmw-1er-f20-acs1-ac-schnitzer-essen-motor-show-2011-19/ Ciekawe kiedy fabryczny M-Pakiet się pojawi i czy będzie miał też agresywny look.
-
[E87] Fotele kubełkowe
Ja mam skórzane fotele sport i nie mam podgrzewania. Napewno jest tam mata do grzania ?
-
[e8x] ZAMOWIENIE GRUPOWE - etuai na klucz
A jak to będzie wyglądać jak się wsadzi taki kluczyk ? Widział ktoś fotkę ?
-
Prośba o wskazówki - jazda dieslem
Po pierwsze temat, po drugie wątek idealnie pasuje do "Ogólnie o serii 1". Przenoszę.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Felgi mają zle dobrane ET, zobacz jak z przodu wystają za obrys błotnika. Światła z przodu to chińczyki z ringami z ebay, a może depo. Ja tam nie rozróżniam tych "alternatywnych" lamp ;)
-
[Wideo] Ciekawe filmiki z BMW seri 1 w Internecie
To dobre:) Wycinka deski pod półkę/navi. Najlepszy początek!
-
[Wideo] Ciekawe filmiki z BMW seri 1 w Internecie
Kilka ciekawych filmików z youtube jak zmienić kierownicę i radio w BMW Serii 1 Seria 1/3 kierownica sport http://www.youtube.com/user/bmwonlinetv#p/u/9/vm5QkS0vCIo Seria 1/3 po lifcie, radio http://www.youtube.com/user/bmwonlinetv#p/u/10/Y_nuyc_c48k Seria 1/3 kierownica brzydka Seria 3 radio http://www.youtube.com/user/bmwonlinetv#p/u/13/BlNkDOLbVaw
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
U mnie też jest podobny problem z temperaturą, nie dogrzewa do 90C. Chyba będę musiał wymienić termostat, ale to 166zł to jeszcze przyzwoicie. plus nowy płyn. Znaczy w środku się robi od razu ciepło, grzeje też dobrze ale w tym menu pokazuje mi coś koło 70-75st. Może spalanie spadnie w zimie jak będzie lepiej dogrzany.
-
[E87] Doposażenie BMW 1er w tempomat
Podaj numer cześci tej co masz to ci powiem czy podchodzi do E87. Stawiam, że twój mechanik nie umie tego zakodować.
-
[E87] Rączka hamulca ręcznego - wymiana
Jak zakładałem to zanim założyłem uchwyt, mieszek przyczepiłem opaską wcześniej.
-
[E87] Osłona pod puszkę wydechu, nr czesci poszukiwany
http://realoem.com/bmw/diagrams/t/p/216.png Czy chodzi o element 4 ? 51127117631 Ja ze zdejmowanym hakiem to : 51127118162
-
[E87] Rączka hamulca ręcznego - wymiana
Ja to zrobiłem tak, że mieszek do ręcznego wyciągnąłem, wywinąłem na drugą stronę. Rozciąłem opaskę zaciskową (trytykę) i lekkim puknięciem wyczepiłem uchwyt ręcznego. Jest na wcisk.
-
[E87] Lusterka zewnętrzne.
Też to przerabiałem :| Nic tam sylikonem nie przykleisz bo są na wcisk. Wyciąga się je równie łatwo, nie wiem jak podchodzą do takich znaczonych, np. możnaby było na nich numer wypiaskować. Ale biorą jak leci, podczas akcji nie oglądają dokładnie (np. moje ukradzone były mega brzydkie) :)
-
[E81] 118D Pulsowanie auta przy ruszaniu z 1 biegu
Z tym trzeszczeniem to najprawdopodobniej od zmiany temperatury na zewnątrz. Mnie też coś zaczeło skrzypieć, w weekend to sprawdzę.