Treść opublikowana przez FIDOOO
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
ciezko zrobic zdjecie swiatel telefonem :( narazie mam takie :mad2: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/534/id2s.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/856/5oll.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/706/dofj.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/836/dver.jpg
-
[E91] 335d problem z aku i chyba coś więcej - ratunku:)
jak tam auto??
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
wytlumacz to babie :mrgreen: Właśnie wytłumacz :norty: niumia :oops: :wink:
-
BMW M3 E92 Frozen Blue
super pieknie az orzech mieknie :norty:
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
I o to właśnie chodzi :cool2: wytlumacz to babie :mrgreen:
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Przecież to jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzoooooo delikatne falowanie :D Nie wiem jak mogłoby to komuś przeszkadzać. jestem dosc pedantyczny jesli chodzi o moje auto ;) zona mnie non stop opierdziela ze zamiast cos zrobic pozytecznego to siedze po pracy w garazu i dlubie, czyszcze, dotykam, szukam problemow ;)
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
sorki calkiem mi sie zapomnialo.. :duh: Dzis zrobie i wieczorem zapodam :cool2: No skacza obroty ale mi sie wydawalo ze to od braku klapek w kolektorze. Sam nie wiem , jak sie dokladnie wsluchuje w prace silnika , na jalowym i sobie siedze w ciszy to mozna poczuc ze czasem tak jak by silnik tak delikatnie nie rowno chodzil.. ale to bardzo bardzo delikatnie , tak delikatnie jak ta wskazowka :wink:
-
pomoc w trudnym wzborze zakup
a ty co sprowadzasz auta??
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
jak Ja bede w Zabrzu to nie bede mial mojej 335d jedynie 528i e39 lub golfa ;) ale spota ZAWSZE moge zrobic ;) a jak cos z UK trzeba to moge dowiesc ;) ps-do polowy marca moge dostarczyc jakies mniejsze graty jak by ktos cos potrzebowal.. odbior w Zabrzu od mojej famili ;)
-
pomoc w trudnym wzborze zakup
to zastanow sie jeszcze czy wolisz mniejsze auto czy bardziej konfortowe :) na jakim poziomie spalanie ropy chcesz miec i jakie moce silnikow byly by dla ciebie odpowiednie :)
-
Wlutowany opornik/rezystor. Co to ?
panie to jest bubel - albo drutowanie jak kto woli... na twoim miejscu posprawdzaj dokladnie czy masz poduszki , w co watpie albo jak kolega wyzej gon sprzedawce..
-
pomoc w trudnym wzborze zakup
Z tego co napisales to osobiscie widze jeden wybor wersja 330xd bo na f30 raczej nie wystarczy 12tys :) Co do wyposazenia im wiecej tym milej ;)
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
jakie tam masz et w tych felgach?? ja mam 8,5 cali oraz 9,5 ale chcial bym szersze z przodu zasadzic i ciut szersze z tylu :) ale znlesc uzywke bbs ch jest ciezko ;)
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
zapraszam :) jak trzeba to i nocleg sie znajdzie :wink:
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
nie jest to az tak trudne, troche cierpliwosci ;) Jak jestem w zabrzu to malo czasu mam i nie kopie w aucie ;) podjedz do londynu to podlubiemy ;)
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
no u mnie tak samo jest tlucze i piszczy :mrgreen: demo dodalem w mojej galeri :lol:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
masz zdjecie przed robota?? czemu one tak mocno swieca??
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Jak by ktos chcial porownywac dzwieki silnikow :wink: a tak wyglada przyspieszanie wyjezdzajac ze skrzyzowania :lol: :cry2: :lol:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
nie wiem ale twoj tez tak ma :) :mrgreen:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
spoko nagram dzisiaj Kiedys nagralem taki :) ale nie przejmuj sie to normalne :)
-
[E91] 335d problem z aku i chyba coś więcej - ratunku:)
u mnie zamek jest po stronie prawej na listwie , patrz od dolu ;) Nie pamietam jak tam jest ale pare kabli musiales odkrecic zeby aku wyciagnac wiec mozliwe ze nie masz polaczenia jak sie wpinasz przez maske... ew. wskocz do bagaznika przez srodek auta iwsadz aku siedzac w baganiku :0 masz kombi wiec bedzie wygodnie i latwo :)
-
[E91] 335d problem z aku i chyba coś więcej - ratunku:)
nie wiem jak w e91 ale w e90 jest zamek w klapie na listwie oswietlenia rejestracji... a kluczyk znajduje sie w pilocie..
-
[E91] 335d problem z aku i chyba coś więcej - ratunku:)
sprawdzalaes bezpieczniki ?? od tego bym zaczynal.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
FIDOOO mógłbyś nagrać, krótki filmik jak pracuje twój silnik i podesłać mi na priv...? :roll: Głównie chodzi mi o dźwięk na wolnych obrotach i podczas wkręcania. chcesz dzwiek od srodka czy od zewnatrz?? nagram, tylko pamietaj ze nie mam dpf wiec dzwiek troche inny... aha i mam K&N filter.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Ja w mojej 335d mam wrazneie ze uato slabiej sie zbiera przy niskich obrotach, i niskie obroty bardzo delikatnie faluja.. ogolnie nie przeszkadza mi to i spie spokojnie :cool2: