Treść opublikowana przez piotrek 320
-
e36 Elektryka.
możliwe że czujnik w skrzyni biegów jest do wymiany
-
E36 2.5i schemat wezy podcisnieniowych
ten czujnik składa się z 2 części odkręć tylko samą gurę duł zostaw . ja u siebie tak zrobiłem i jest ok.
-
E36 2.5i schemat wezy podcisnieniowych
jeśli chodzi o ten czujnik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b56f9d3bf70825.html to go wykręć razem z wężykiem
-
E36 2.5i schemat wezy podcisnieniowych
na końcach wężyków masz wstawiony trujnik wywal go i połącz wężyki.
-
E36 2.5i schemat wezy podcisnieniowych
jeden cienki wężyk z tego czujnika http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b56f9d3bf70825.html połączony jest z wężykiem nr 11 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=13_0369&hg=13&fg=15 a drugi cienki wężyk idzie do tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c4c31e69436c837.html a ten gruby jest połączony z wężykiem nr 3 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=13_0372&hg=13&fg=15.
-
E36 2.5i schemat wezy podcisnieniowych
coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b56f9d3bf70825.html miałem u siebie to samo jeden cienki jest podłączony do regulatora ciśnienia paliwa a drugi idie do tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c4c31e69436c837.html a ten gruby jest podłączony do filtra węglowego przynajmniej u mnie tak było
-
E36 2.5i schemat wezy podcisnieniowych
zobacz tutaj http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CB31&mospid=47444&hg=13&fg=15
-
316 M43TU ogrzewanie nie działa, wlany uszczelniacz prestone
jeśli silnik trzyma temperaturę to do wymiany masz nagrzewniczkę.sprubój przepłukać cały układ może coś pomoże.tak czy siak musicz przepłukać układ przy wymianie nagrzewnicy.
-
316 M43TU ogrzewanie nie działa, wlany uszczelniacz prestone
rur ci nie zapcha, ale w nagrzewnicy są takie małe rureczki tak jak w chłodnicy to pewnie je zapchało.a co do termostatu to wskaznik temperatury w jakiej jest pozycji
-
318i m40 mocno stuka, co wymienić
musisz zdiąć pokrywę i zobaczyć w jakim stanie masz wałek i dźwignie, ale najlepie bedzie jak wymienisz całą góre, jak już robić to dobrze.
-
jaki gaz ?
jak gaz to tak jak koledzy piszą tylko sekwencja ja w swojej 318i mam "staga 200" jeśli dobrze ustawią ci mapę wtrysku gazu nie będziesz czuł różnicy. ja u siebie sam zakładałem gaz i muszę powiedzieć że nawet na LPG lepiej się zbiera.
-
318i działanie szyberdachu
wszystko masz ok. przy uchylaniu podsufitka się nie uchyla tylko przy chowaniu się przesuwa razem z szybrem.
-
320i strzaly/ złe cisnienie w głowicy POMOCY!!!!
A w jaki sposób mechanik sprawdzał ciśnienie w cilindrach?
-
Nie odpala
Najwyraźniej przegżałeś silnik czyli do wymiany pierścienie i głowica do roboty a kto wie co jeszcz wyjdzie podczas rozbierania silnika. taniej będzie kupić jakiś urzywany.
-
Co to za kabel?
prawdopodobnie mechanik go nie założył może nie wiedział jak to zrobić gdyż trzeba odkręcić końcówkę przewodu 4 cylindra i włorzyć czujnik. co do odpalania to bez tego czujnika powinien odpalić.
-
Co to za kabel?
Dobra sorki nie doczytałem "pasek rozrządu " czyli m40 według mnie jest to czujnik identyfikacji pracy 4 cykindra musisz go założyć na przewód zapłonowu na 4 cylinder.
-
Co to za kabel?
A jaki masz motor m40 czy m43
-
316i Dławi się po wjechaniu w wode.
ja bym obstawiał na przewody zapłonowe mają przebicie wymień przewody i powinno być ok.
-
czy to szklanki
dodam że u mnie na zimnym silniku nic nie słychać dopiero jak się rozgrzeje.
-
czy to szklanki
witam czy może mi ktoś powiedzieć czy to odgłos padających szklanek? znalazłem podobny filmik na you tube z moim problemem
-
co to za czujniki?
ok. poszukam
-
co to za czujniki?
dzięki za pomoc
-
co to za czujniki?
nie mam gazy a dokładnie chodzi mi o ten czujnik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/151a0d02bc3bb4ee.html jest on połączony wężykiem z tym drugim http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c4c31e69436c837.html wychodzi na to że jest to jakoś wszystko powiązane ze sobą i służy to do obniżenia emisi spalin. czy to jakoś może wpływać na silnik i czy można to usunąć bez żadnego ryzyka.
-
co to za czujniki?
nr vin WBACB11020FC49005
-
co to za czujniki?
Nikt się nie domyśla co to może być?