Skocz do zawartości

piotrek 320

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek 320

  1. piotrek 320 odpowiedział(a) na mriusz temat w E36
    możliwe że czujnik w skrzyni biegów jest do wymiany
  2. ten czujnik składa się z 2 części odkręć tylko samą gurę duł zostaw . ja u siebie tak zrobiłem i jest ok.
  3. jeśli chodzi o ten czujnik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b56f9d3bf70825.html to go wykręć razem z wężykiem
  4. na końcach wężyków masz wstawiony trujnik wywal go i połącz wężyki.
  5. jeden cienki wężyk z tego czujnika http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b56f9d3bf70825.html połączony jest z wężykiem nr 11 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=13_0369&hg=13&fg=15 a drugi cienki wężyk idzie do tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c4c31e69436c837.html a ten gruby jest połączony z wężykiem nr 3 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=13_0372&hg=13&fg=15.
  6. coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b56f9d3bf70825.html miałem u siebie to samo jeden cienki jest podłączony do regulatora ciśnienia paliwa a drugi idie do tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c4c31e69436c837.html a ten gruby jest podłączony do filtra węglowego przynajmniej u mnie tak było
  7. zobacz tutaj http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CB31&mospid=47444&hg=13&fg=15
  8. jeśli silnik trzyma temperaturę to do wymiany masz nagrzewniczkę.sprubój przepłukać cały układ może coś pomoże.tak czy siak musicz przepłukać układ przy wymianie nagrzewnicy.
  9. rur ci nie zapcha, ale w nagrzewnicy są takie małe rureczki tak jak w chłodnicy to pewnie je zapchało.a co do termostatu to wskaznik temperatury w jakiej jest pozycji
  10. musisz zdiąć pokrywę i zobaczyć w jakim stanie masz wałek i dźwignie, ale najlepie bedzie jak wymienisz całą góre, jak już robić to dobrze.
  11. jak gaz to tak jak koledzy piszą tylko sekwencja ja w swojej 318i mam "staga 200" jeśli dobrze ustawią ci mapę wtrysku gazu nie będziesz czuł różnicy. ja u siebie sam zakładałem gaz i muszę powiedzieć że nawet na LPG lepiej się zbiera.
  12. piotrek 320 odpowiedział(a) na kisor temat w E36
    wszystko masz ok. przy uchylaniu podsufitka się nie uchyla tylko przy chowaniu się przesuwa razem z szybrem.
  13. A w jaki sposób mechanik sprawdzał ciśnienie w cilindrach?
  14. piotrek 320 odpowiedział(a) na biba1918 temat w E36
    Najwyraźniej przegżałeś silnik czyli do wymiany pierścienie i głowica do roboty a kto wie co jeszcz wyjdzie podczas rozbierania silnika. taniej będzie kupić jakiś urzywany.
  15. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrekv temat w E36
    prawdopodobnie mechanik go nie założył może nie wiedział jak to zrobić gdyż trzeba odkręcić końcówkę przewodu 4 cylindra i włorzyć czujnik. co do odpalania to bez tego czujnika powinien odpalić.
  16. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrekv temat w E36
    Dobra sorki nie doczytałem "pasek rozrządu " czyli m40 według mnie jest to czujnik identyfikacji pracy 4 cykindra musisz go założyć na przewód zapłonowu na 4 cylinder.
  17. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrekv temat w E36
    A jaki masz motor m40 czy m43
  18. piotrek 320 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    ja bym obstawiał na przewody zapłonowe mają przebicie wymień przewody i powinno być ok.
  19. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrek 320 temat w E36
    dodam że u mnie na zimnym silniku nic nie słychać dopiero jak się rozgrzeje.
  20. piotrek 320 opublikował(a) temat w E36
    witam czy może mi ktoś powiedzieć czy to odgłos padających szklanek? znalazłem podobny filmik na you tube z moim problemem
  21. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrek 320 temat w E36
    ok. poszukam
  22. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrek 320 temat w E36
    dzięki za pomoc
  23. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrek 320 temat w E36
    nie mam gazy a dokładnie chodzi mi o ten czujnik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/151a0d02bc3bb4ee.html jest on połączony wężykiem z tym drugim http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c4c31e69436c837.html wychodzi na to że jest to jakoś wszystko powiązane ze sobą i służy to do obniżenia emisi spalin. czy to jakoś może wpływać na silnik i czy można to usunąć bez żadnego ryzyka.
  24. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrek 320 temat w E36
    nr vin WBACB11020FC49005
  25. piotrek 320 odpowiedział(a) na piotrek 320 temat w E36
    Nikt się nie domyśla co to może być?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.