Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. Mnie zamontowali Guardian.
  2. Panowie o jakie gwiazdki na oponach chodzi?
  3. Fajy kolor ,brak zdjeć spod maski,reczna klima :cry: .
  4. Bylo juz o panewkach w silniku m47 ,poszukaj!!!!
  5. Urwany łancuch w silniku M zdarza sie bardzo żadko, to nie to co N.
  6. Tez sie zastaawiam nad wymiana oleju przelot 200k i miska org. ale jak czytam twego posta to mam Pietra bo jak narazie skrzyia chodzi super.
  7. Jaki sta oleju?Jeśli jest ok to wymień czujnik.
  8. :cool2: Dzieki
  9. Jaki przycisk?
  10. Podczas jazdy zapalila mi sie kontrolka cisnienia w oponie ,wystarczy do pompowć ?Czy trzeba również skasować błąd?Dodam ze zmieniałem opony zimowe na letnie.
  11. Pompki czesto siadaja proponuje Simensa.,Continental.
  12. Kiepskie foto ale wydaje mi sie ze klar uszkodzony.
  13. Pewnie ze sworznie tulej mozna wprasowac i bedzie taniej. :cool2:
  14. Wymieniaj calosc wiemz ze to koszty ale bezpieczenstwo przedewszystkim.
  15. Wymieniales za kazdym razem komplet?
  16. Tez tak pomyslalem.
  17. N.p zle wyczysci piaste!!!!
  18. Ja zakladam zawszy tylko Textar i nigdy mnie nie zawiodly,dziwne ze Tobie sie pokrzywily moze to wina montazu .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.