Treść opublikowana przez pawelj8010
-
JAK ZDJĄĆ KIERĘ OD E46 TRÓJRAMIENNĄ????????
jak odłączysz aku to nic się nie stanie ,najlepiej dwoma śrubokętami .
-
E 46 TOURING - BAGAZNIK PILNE!!!
Częsty problem w touringu z tą szybą najprawdobodobniej masz uszkodzony mikrostyk . Poszukaj na forum jest ten problem często opisywany .
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
http://bimmerboard.com/forums/posts/29257 podaje link jak najlepiej sprawdzić wersje softu jaką posiada twoja navi .
-
E46 - otwarta poduszka co do wymiany???
Witam kolego jeżeli to poduszki boczne to nic nie musisz dokupywać wymieniasz tylko poduszki . musisz jeszcze skasować błedy na kompie. Ja wymieniałem w dwóch drzwiach oraz kurtyne . Ze skasowaniem błędu nie miałem problemu za 30 zł mi skasowali błędy .
-
Felgi do E46 320 diesel
Witam .Zależy który rok u mnie w bmw 320d 2001r przed liftingiem miałem zimówki 15'' a w modelu po liftingu 2004r tylko 16'' cali . 15'' nie zmieściły sie na zaciski .
-
MK4, 16:9 oglądanie filmów
Witam nie wiem jak jest z tymi antenami do tv w e46 touring u mnie są w bocznych tylnych szybach bo jak odpinałem przewody od nich to obraz znika .
-
Lampy e46 co sadzicie??
Witam kolegów kiedyś miałem w golfie pomalowane lampy na czerwono wygląd fajny ale przeglądu nie przeszedł diagnosta sie czepił że kierunek na czerwono świeci .
-
Cześci blacharskie pasują przed liftem do liftu?? E46 320d
ostatnie modele przed liftingiem miały takie same klamki u mnie przynajmniej takie były .
-
[E46] Touring 2000 r. Drzwi przed i po lifcie
problemu nie ma ja zmieniałem dwoje drzwi z przed liftu .
-
"podwójne" otwieranie
Z tego co czytałem to w serwisie kluczyk tak mogą zaprogramować .
-
brak głosu tv e46 16/9
Witam wszystkich tak jak w temacie brak głosu w tv . Obraz jest ładny na wyświetlaczu pojawia mi sie napis ''mute'' .Próbowałem już zmieniać w ustawieniach na czechy ,pal , tak jak czytałem w niektórych postach bez zmian .Próbowałem odłączać przewody od anten . Domyślam się że anteny są w bocznych szybach bo po odłączeniu obraz znika . dodam że to e46 touring 2004 z navi 16/9 .
-
Czytnik MK4
niektóre elementy są takie same zarowno w czytnikach mk4 i mk3 w tym roku powinien być u ciebie czytnik mk4 z napisem dvd
-
Mapa dvd do e46
Tak kolego to jest mk4
-
blachy e46
Witam moim zdaniem blachy w bmw e46 nie sa takie złe ja u siebie jeszcze nie zauważyłem korozji. Auto jeżdziło na południu włoch to raczej soli nie widziało . W porównaniu z moim wcześniejszym mercedesem c klasą to dopiero była tragedia.
-
[320d] Wejście AUX ?
viewtopic.php?f=92&t=104756&hilit=aktywacja+aux jeżeli masz navi 16/9 to nie jest to skomplikowane samemu można zrobić ten kabelek , jak się zrobi cieplej to samemu się pobawie . Jeszcze jedno działa to w autach powyżej 2002r
-
e46 poduszki powietrzne
wystarczy wyminić poduchy i skasować błędy airbagu . Sensorów nie trzeba wymieniać.
-
330d Regulacja ręcznego
kolega MATEK dobrze mówi można tak, a jak nie pomoże przy dzwigni ręcznego to jeszcze jest regulacja przy kole . trzeba odkręcić koło i płaskim śrubokrętem można wyregulować szczęki ręcznego , reguluje się przez otwor szpilki koła, najlepiej poświeć sobie lampką wtedy znajdziesz tą śrubę do regulacji . Ma ona kształt zębatki .
-
Żarówki do BMW
mialem te żarówki u siebie ładne białe światło , tylko nie świeciły mi za długo ok 10 miesiecy .
-
320d wymiana tarcz i klocków
możesz połączyć te przewody razem co idą do czujnika w klockach kontrolka powinna zgasnąć . Bardzo tego nie polecam bo przyszłości nie będziesz wiedział kiedy ci się klocki skończą .
-
320d 2000r Wyłączenie Airbag`a
witam wszystkich u mnie w bmw to chyba dzieci w ogóle nie można wozić bo nawet są ostrzeżenia na słupkach tylnych drzwi . posiada moje e46 8 poduszek . Teraz tym się na razie nie przejmuje ale w przyszłości to będzie trudny dylemat co z tym zrobić. pozdrawiam wszystkich .
-
316i listwa progowa
koledze o takie kołki chodzi ostatnio zakladalem taką listwe u siebie http://www.allegro.pl/item903614816_spinki_spinka_listwy_bocznej_progowej_bmw_e36_e46.html
-
320d dołożenie mat grzewczych
http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Touring/Europe/320d-M47N/LHD/N/2003/december/browse/seats/installing_set_heated_seat_front/ znalazłem jeszcze coś takiego
-
320d dołożenie mat grzewczych
Dzięki za radę . Z tego co sprawdzalem to panel trzeba kupić cały koszt około 150 do 200 zł na allegro. tylko nie wiem jak z tymi matami i instalacją . Będe musiał podjechać na serwis może coś doradzą.
-
320d dołożenie mat grzewczych
Witam wszystkich forumowiczów . Tak jak w temacie chciałem dołożyć do mojej e46 maty grzewcze , interesuje mnie raczej orginał ,czy ktoś z forumowiczów zakladał takie coś i jakie mogą być koszty . Trochę nam zima trzyma a na skórze to zimno w cztery litery . Pozdrawiam
-
E46 sprzęt grający
Witam kolega ma racje . U mnie w touringu jest zamontowana navi 16/9 i h/k jestem bardzo zadowolony z tego zestawu i raczej bym nie zmieniał . Co orginał to orginał. Pozdrawiam