Skocz do zawartości

Pazdzioch-3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pazdzioch-3

  1. jak mozesz miec w przebitej oponie zerowe cisnienie?? chyba w najgorszym razie jest cisnienie atmosferyczne, czyli mniej więcej 1 bar Bardzo śmieszne :lol: :lol: A opona nie była przebita, poczytaj do końca. Pozdr.
  2. Witam :) Nie mogłem się również przyzwyczaić do runflatów 17-nastek Podejrzewam że wszyscy którym przytrafiło się "nieszczęście" bardzo szybko się do nich przyzwyczaili. :cool2: Po tych mrozach(po15stopni)w jednym z runflatów z przodu zeszło mi powietrze, po wizycie w warsztacie okazało się że w kole jest 0 cienienia. Trudno było w to uwierzyć, podczas jazdy nie było tego czuć. A tak na marginesie, czy z powodu mrozów mogło się rozszczelnić połączenie felga-opona? Mechanik sprawdzał szczelność nawet przy czterech atm. i nic i tak trzyma do dziś. Czyżby życzliwy sąsiad? Jak widać po wypowiedziach, niektórzy uważają że procenty są ważne tylko w butelce. :D Pozdr.
  3. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Witam:) Niestety, Masz rację :( jeszcze sporo kierowców jeździ na "odszraniaczu" :nienie: . To co napisałem to były uwagi z S.Expressu,stąd ten uśmieszek.W pogoni za popularnością ta gazeta stara się podpowiadać jak się tłumaczyć w razie wpadki :mad2: , to straszne. Nie jestem świętoszkiem i mam trochę "grzechów" drogowych ale .......... Pozdr.
  4. Na trasie po przejechaniu 70-80 km. ogrzewanie (nawiew) w zasadzie przestawało działać. Na szybach pojawiała się para, Witam :) Jak jadą więcej niż dwie osoby czasem też pojawia się para na przedniej szybie, włącz na chwile klime powinno pomóc. Pozdr.
  5. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    ha... no ja jak w traperach naniosę śniegu, powiedzmy przez tydzień, to potem rano miewam zamarznięte od wewnątrz... Witam :D Polecam na krótko przed wyjściem lekko uchylić tylne szyby i włączyć mocny nawiew, dwie trzy minuty. Jest szansa że tego szronu na szybie będzie mniej. :cool2: Wspomnieliście o Fordzie, właśnie stąd wziął się temat. Któregoś rana skrobiąc szyby zatęskniłem za fordowskim patentem. Włączałem silnik, stosowne ogrzewania i nim zgarnąłem śnieg z dachu i maski nie trzeba już było skrobać szyb :cool2: :cool2: Szkoda. :cry: Z tym odszraniaczem wewnątrz podobno trzeba uważać, na alkomacie wykazuje promile :lol: :nienie: . Pozdr.
  6. Pazdzioch-3 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam wszystkich :D Mam do Was pytanie, czy przy tych mrozach (maja być większe)wystarcza Wam rano nadmuch na przednią szybę? Moim zdaniem jest to zdecydowanie niewystarczające. W tej klasie samochodu przednia szyba powinna być dodatkowo ogrzewana elektrycznie. Starsi uczestnicy forum pamiętają zapewne wynalazek (Polski) ogrzewania szkła bez zatapiania w nim nitek grzewczych. Podobno napylona warstwa metalu obniżała przejrzystość szyby tylko o 5%. Ciekawe co się z tym stało? :( Pozdr.
  7. Witam :) Pomimo karcącej uwagi Nateka pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi w książce. Bo to jest tak: "nie miała baba kłopotu kupiła sobie prosie", nie miałem pojęcia o wskaźniku temperatury, nie miałem zmartwień. Teraz wiem i mam zmartwienie, gdy rozgrzeje się silnik mam 2-3 kreseczki. Po pierwsze czy to dobrze? Po drugie co będzie jak te cholerne kreseczki nie daj Boże by zniknęły? Będzie jakiś sygnał ostrzegający o przegrzaniu silnika? :mad2: (kurdr po co mi to było? :( ) . Pozdr.
  8. Witam :) Swoje BMW mam od czerwca tego roku, nie jest to mój wehikuł. W poprzednich był zawsze oddzielny wskaźnik temperatury, a tu..... Dlatego moje "poszukiwania" nie dały rezultatu. Wiem że instrukcje powinno się przeczytać w pierwszej kolejności ale "rutyna" i brak czasu (ta instrukcja ma ponad 230 stron)to zła kombinacja. Bardzo Wam dziękuje za informacje. Postaram się nie zadawać głupich pytań(ręczyć za to nie mogę)dlatego proszę o wyrozumiałość. :oops: Pozdr.
  9. Witam :) Przez moje E520i też od czasu do czasu(gdy na kogoś czekam lub stoję pod światłami) przechodzi dziwny krótkotrwały dreszcz. Strzałka obrotomierza nawet nie drgnie, dreszcz trwa 1-2 sek. i przechodzi. Sugestia włączania się wentylatora wydaje się sensowna, będę musiał to poobserwować(że też wentylator nie przyszedł mi do głowy) Bez wazeliny, warto czasem posłuchać mądrych uwag. :cool2: Przy okazji, czy ktoś z Was wie, w E 60 jest wskaznik temperatury silnika? Pozdr.
  10. Witam :) To właściwie interesowała Cię odpowiedź: Brak możliwości? To po co pytasz o numery części? W serwisie wiedzą bez podpowiedzi ze strony forumowiczów. Gdybyś zmienił zdanie to pogrzeb tutaj - http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=BMW&from_showcat=1&category=8682 (pewnie znasz ten adres bez podpowiedania) Pozdr.
  11. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na armagedonxl temat w E60, E61
    Witam :) Szczerze? To nie próbowałem,z góry założyłem że omówią współpracy. Chętnie usłyszał bym opinię kogoś kto próbował. Pozdr.
  12. Witam :D Oczywiście że masz rację, 225/50/R17 podają w KS
  13. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na armagedonxl temat w E60, E61
    Witam :) Dzięki za informacje. Komp mi nie odpowie bo wymieniałem olej nie w ASO a "prywatnie. Korzyści: olej 143,00/4L(oryginalny), filtr oleju 19,00 + 20,00 wymiana, razem ~325,00 w serwisie było by znacznie drożej. Pozdr. :cool2:
  14. http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=BMW+2%2C2&from_showcat=1&category=50850
  15. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NA31&mospid=47750&btnr=52_3049&hg=52&fg=30 O ile dobrze skopiowałem tu masz całość. Pozdr. :D
  16. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na armagedonxl temat w E60, E61
    Witam:) Takim(5W30 ) olejem został zalany silnik benzynowy na stacji ASO. Przy okazji mam pytanie:co ile kilometrów należy wymieniać olej silnikowy Costrol 5W30 Edge longlife 04? Pozdr.
  17. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Dysk twardy jest od rocznika 2009, przed jest napęd DVD. Zastanawiam się po co kolega chce wymontować DVD - aby mieć tam schowek? Jeśli tak to swoiście karkołomny pomysł. Witam :) Napęd DVD jest powyżej(w tej czarnej części)i wcale nie mam zamiaru go "wymieniać na schowek". :idea: Poniżej jest taki spory prostokątny fragment drzewo podobny, przyglądałem mu się i wygląda że to jest "samoistny" element. Więc gdyby dało się go łatwo wyjąć wyciąłbym w nim otwór i zamontował w nim ekranik od kamerki cofania. :D Może i jestem dziwakiem ale DVD na schowek?To była by przesada. Pozdr.
  18. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Witam :) Może i tak ale da się łatwo wymontować czy nie? Pozdr.
  19. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Witam :) O kurde, chyba to przekracza moje zdolności manualne. A tak przy okazji, widzę że jesteś w temacie więc mam pytani: Widziałem że niektóre BMW mają pod ładowarką płyt "odkryty" schowek. W mojej jest "pełna deska", wygląda ze stanowi oddzielny niewielki element, i tu właśnie to pytanie - czy da się go łatwo wymontować?(litości, nie tak jak na obrazkach). Tak sobie pomyślałem że zamiast sprawiać prezenty(być może niechciane)szwagrowi po wycięciu dziury w tym elemencie można by tam zamontować dodatkowy monitorek?
  20. Witam :) Dzięki jeromer, poszukam :) Pozdr.
  21. Ty nie ale kafi333 napewno :D Pozdr.
  22. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na buska10 temat w E60, E61
    Witam :D W moim z 2004 mam sygnalizacje poziomu oleju(gdy za niski zapala się "ikonka" i plumka). Ze zbyt wysokim poziomem oleju bym nie przesadzał, wzrasta ciśnienie a uszczelki tego nie lubią. Pozdr.
  23. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Witam :D Dzięki za informację, sprawa jasna, nie będę się "napinał" :cry2: . Dla "oszczędności" podaruję kamerkę szwagrowi :mrgreen: . Jeszcze raz dziękuje. Pozdr. :)
  24. Witam :) Sorki że się podczepiam do tematu, ale....Skoro Masz znaczki duże to może i takie malutkie jak na breloczku do 5-ki? Żona ma ciekawy breloczek, po przyklejeniu znaczków(2szt.) wyszedł by z tego ciekawy "firmowy" gadżet na prezent . Jakby co, daj znać. Pozdrawiam
  25. Pazdzioch-3 odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Witam :) Mam oddzielny czytnik DVD(siedzi tam płyta GPS) i czytnik mp.3 co do innych??? A co do reszty to mógłbyś trochę jaśniej? :duh: Byłbym zobowiązany. :D Pozdr.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.