Treść opublikowana przez Wierzba_
-
320d łańcuchy śniegowe
odgrzeje troche kotleta, sluchajcie a jak wyglada sprawa jesli chodzi o miejsca z nakazem jazdy na lancuchach? w alpach jest pare miejsc gdzie nei wpuszcza za szlaban bez lancuchow, jak ze 'skarpeta' podjade to mnie nie wysmieja ?:Dchyba jak ma certyfikat tuv to raczej nie co , choc sam nie wiem. chyba kupie sobie dla testu te skarpety i dla bezpieczenstwa pozycze od ojca lancuchy w razie niemca:D
-
(E90) prześwit
tylko problem gdzie to kolo trzymac bo miejsca na nie nie ma
-
problem z napinaczem tylniego prawego pasa
ooo widze w koncu 'debiloodporny' sposob rozmontowania:d sciagne i zobacze co i jak
-
problem z napinaczem tylniego prawego pasa
mam pewien problem, ostatnio wyskoczyla mi kontrolka airbag i pasy, po podpieciu do komp wyszlo ze to napinacz tylniego prawego pasa, po poruszaniu wtyczka wszytko wrocilo do normy, blad zresetowano inpa i bylo ok, dzis po wiezieniu osob z tylu znowu sie zapalilo i w ten sam sposob to 'naprawilem' ale wkurza mnei to, czasem jest czasem nie, opisal by mi ktos jak sie dostac do kabli napinacza bo pewnie cos nei kontaktuje a nie wiem czy samemu sie to da poprawic czy serwis niestety, ruszanie pomaga w miejscu tak powiedzmy zaraz pod zapieciem pasa, jeszcze nad siedzeniem
-
jak odczytać błędy za pomocą INPA w E46?
z neimieckiego to jest cos w stylu blad w module pamieci bledow ale co to dla auta znaczy nie pomoge
-
dolozenie cupholderow
dokladnie ten, albo ten z 6, to chyba problem nie bedzie
-
dolozenie cupholderow
dokladnie obejzalem juz sobie co i jak i deska do wymiany wiec gra nie warta swieczki, kiedys widzialem taki cupholder montowany kolo dzwigni zmiany biegow ale nie wiem czy to nie wersja do serii 1 tylko wiecie cos o tym?
-
dolozenie cupholderow
mam prosbe, mogl by ktos wrzucic mi z bliska fotki na forum jak to wyglada mianowicie jak te elementy na zywo wygladaja (zlozone oczywiscie w calosc w samochodzie) znaczy jak duza jest ta maskownica odkad dokad i jak wysuniete cupholdery wygladaja? dzieki z gory
-
dolozenie cupholderow
hmm ale oprocz cupholderow musze kupic tez nowy element tapicerki z ktorej wystaja prawda?
-
dolozenie cupholderow
nie mam seryjnie niestety cupholderow w samochodzie, i zastanawiam sie czy mozna sobie je dolozyc? czy to juz grubsza ingerencja? robil juz to ktos moze? jaki to koszt da sie samemy czy serwis tylko?
-
jak odczytać przebieg z modułu świateł mając dis/inpa
sluchajcie a jak w inpa odczytac przebieg w e90? da sie tez z kluczyka? i modulu swiatel?
-
INPA
pytanko, bo podobno inpa nie ma testu ogolnego takiego ale jak wejde w zakladke functional jobs i tam zrobie test to sprawda chyba wszytkie albo wiekszosc modulow, i wyskoczylo mi tam pare bledow ktore mialem w poszczegolnych modulach, to moze i ma jakis taki test ogolniejszy:d aa sluchajcie jak przez inpe sprawdzic dane z kluczyka?
-
Jaki sprzet do diagnozy?
jak co to ten interface co kupilem(link gdzies wyzej) zdecydowanie polecam, smiga z e90 az milo, oczywiscie jak na moje potrzeby a sa nieduze:D
-
320d łańcuchy śniegowe
a masz doswiadczenie w jezdzie na lancuchach? tak porownujac? mi glownie potrzeba w gory jak jade, w alpach sa drogi gdzie bez lancuchow nie wpuszcza, jak tuv to opisal to chyba z tym tez co? czy na duza ilosc sniegu lancuchy lepsze jednak? zalezy mi na opinii kogos kto uzywal i to i to bo producent to napisze ze tym i naksiezyc sie dojedzie
-
525i puszka przy silniku. Co to jest??
zdjecie masz wczytane z linku z pulpitu nei ma go w poscie
-
jak odczytać błędy za pomocą INPA w E46?
to sie podczepie, czy w inpa jest opcja zeby zrobil test ogolny i znalazl mi wszytkie bledy jakie moga byc, czy musze po kolei jechac po wszystkich modulach?
-
Jaki sprzet do diagnozy?
z tego co sie orientowalem to sterowniki dodaja do nich
-
Jaki sprzet do diagnozy?
poszukalem i ja wlasnie kupilem http://www.allegro.pl/item864724344_interfejs_tester_bmw_obdii_usb_inpa_dis_sss_gw.html koles mial duzo pozytywow i sporo ludzi juz to od niego kupilo, nie potrzebuje do profesjonalnej diagnostyki tylko od swieta takze mysle ze starczy, jak dojdzie i przetestuje to napisze co i jak
-
Jaki sprzet do diagnozy?
podczepie sie bo tez kabla do e90 szukam, chcialem ten z allegro co podales kupic tylko nie widze e90 w spisie a inne takie same kable maja wiec chyba itak bedzie dzialac co? bo wtyk ma odpowiedni, glownie o inpa mi chodzi
-
320d łańcuchy śniegowe
ta skarpeta fajny patent, a nie spada ci podczas jazdy ani sie nie rwie? chyba tez takie cos sobie zafunduje bo musze w tym roku kupic albo lancuchy albo...
-
INPA
juz znalazlem zapomnialem napisac tylko:D czekam tylko na kabel teraz po swietach musze zamowic, pierwsza inpa zainstalowana nie wyswietlala mi wogole modeli samochodow, zainstalowalem kolejna i dziala, zobaczymy jak z samochodem bedzie wspolgrac
-
INPA
witam, sluchajcie moze ktos podac jakis link na inpa dzialajaca pod viste? bo przegladalem i sciagnalem z jednego z linkow tutaj sle jest tylko pod xp, pomoze ktos?
-
radio BMW Professional male pytanko
rozwiazalem problem, juz dziala, dla innych jak by to interesowalo, plyty nagrywane przez windowsa (vista) nie sa czytane nie wiem czemu wyskakuje error, nagralem przez nero wersje darmowa z neta i dziala az milo, pewnie spossob nagrania plyty duzo daje bo pliki te same specjalnie nagralem, dziala z katalogami nie trzeba nagrywac plikow bezposrednio na plyte, i po takim czasie samochod mnie milo zaskoczyl bo nawet nie sprawdzalem wczenisej czy mp3 czyta:D wesolych swiat wszytkim
-
radio BMW Professional male pytanko
ja mam tylko jeden naped (bez idrive auto mam i navi), na radio mam napisane BMW professional jedynie, w kompie to jest standardowo zablokowane? musze to ogarnac jakos
-
radio BMW Professional male pytanko
witam, mam takie pytanko czy wasze radio (BMW professional) odtwarza mp3? bo widzialem na forach ze ludzie mowia ze czyta mp3 a moje nie czytai nie wiem czy zle plyty wypalalem czy poprostu nie czyta